Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  16 stycznia 2017

Tylko, że wyrażanie babskiego zdania polega na laniu wody d83dde2d Przecież już to pisałem.

AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  16 stycznia 2017

Wy macie łątwiej w życiu. Łatwiej o seks, łatwiej w sądzie. Nie jesteście osądzane, bo nie dajecie rady. I jeszcze narzekacie.

NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  16 stycznia 2017

Królewiczu złoty, chcesz to uprość sobie życied83dde09

AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  16 stycznia 2017

Wypowiedź nie na temat. Dyskusja "merytoryczna" z wami d83dde02

NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  16 stycznia 2017
AIVAS
AIVAS: Wypowiedź nie na temat. Dyskusja "merytoryczna" z wami

Sam sie trzymaj merytoryki i logiki to ktoś Cie będzie słuchał...może choć wątpię.Nie odnosisz sie do żadnej wypowiedzi, cos wyrywasz z kontekstu własnych myśli. Przestaję z Tobą dyskutować z jednego powodu, nie widzę z kim piszę. Papa dobranoc, na nic prowokacje z Twej strony. Jak wypowiesz się mądrze to może wypowiem się na temat Twojej wizji współczesnej kobiety wleczonej na siłę do czasów średniowiecza. Dla wszystkich Panów z średniowiecznymi poglądami polecam założenie konta na portalu randkowym ( dla singli z aspiracjami) tylko nie pomijajcie swoich poglądów wyrażonych tutaj...wszystko dużą literką i wykrzykniki proszę. Zobaczycie szybko odzew, a raczej jego brak.d83dde09 Dobranoc
Panthera
Panthera
  16 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Trochę jak mieć auto, super wygodne, ładne, klimatyzacja, ekrany w zagłówkach, podgrzewane siedzenia z masażem tylko ma jeden mankament - silnik odpala raz w tygodniu :)


No a lepsze auto ktore odpala za kazdym razem, ale piździ w nim, śmierdzi, jest zardzewiałe, brzydkie, hałaśliwe i dużo pali?

Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę :)


Nie można potwierdzać reguły będąc jej zaprzeczeniem :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak mężczyzna jest kreatywny to zarabia na tyle dobrze, że stać go na fantastyczną randkę :) PS. Jakoś nie widzę tej fantastycznej randki bez kosztów, ale może kiedyś coś takiego zobaczę.


A ja widzę. Mozna sie rowerami przejechać na piknik nad jezioro, lub noc spędzić na placu zabaw dla dzieci bawiac sie ich karuzelami i huśtawkami (o ile dupa w nie wejdzie) tudzież zwiedzać ruiny starej fabryki... Można też przejść sie do schroniska, albo jak w okoliy organizują jakąś imprezę na powietrzu typu wstęp wolny to tez mozna iść... Ale wiekszosc dwudziestoparolatkow powie "ooo jestem za stary na takie zabawy, nie wypada juz, trzeba dorosnąć spoważnieć, a nie glupotami sie zajmowac i sie bawic i z zycia korzystac, trzeba byc nudnym narzekajacym na wszystko szarym czlowiekiem ktorego nic nie cieszy ale nic z tym nie zrobi bo inni nudni szarzy ludzie beda wytykac palcami ze jestesmy niedojrzali itp... bycie szczesliwym nie jest tego warte" ;/
Panthera
Panthera
  16 stycznia 2017
AIVAS
AIVAS: Wlasnie, to jest point. Duzo gadacie, ale nic z tego nigdy nie wynika Jakis blad w okablowaniu w waszych mozgach. Lacze sie w ciszy.

no popatrz, zupełnie jak u ciebie.
Pieprzysz farmazony, z których nic mądrego nie wynika... może masz zwarcie?
Panthera
Panthera
  16 stycznia 2017
AIVAS
AIVAS: Tylko, że wyrażanie babskiego zdania polega na laniu wody Przecież już to pisałem.


A męskie gadanie polega na laniu piwa.

AIVAS
AIVAS: Wy macie łątwiej w życiu. Łatwiej o seks, łatwiej w sądzie. Nie jesteście osądzane, bo nie dajecie rady. I jeszcze narzekacie.


Dlatego wy postanowiliście się zmówić i nam utrudnić życie?
Zobacz jak jest u arabow, jak tam kobiety mają łatwiej.
Juz nie mowiac o tym ze po gwałcie to my chodzi z brzuchem, i teraz jest walka o to, by mogła taką ciążę usunąć, bo nawet to chcą nam zabrać.
A na codzień - jesteśmy niższe, słabsze więc i z dzwiganiem albo ściaganiem czegos z półek mamy trudniej. Jako kobiety mamy gorzej z pracą, nie chcą nas zatrudniać gdy jesteśmy młode. Mniej nam płacą. Stary facet jeszcze jest atrakcyjny, a starą babą gardzicie. Gdy kobieta nie chce dzieci jest wytykana palcami, a gdy wy nie chcecie dzieci to jesteście odpowiedzialni i dojrzali. Stary kawaler to powód do dumy, stara panna wzbudza litość. Ofiarami przemocy i kradzieży są czesciej kobiety, łatwiej je okraść, zabić, porwać itp.
Dlatego tak ujadacie na okrągło, by się wyładować za te zniewagi że rzekomo mamy łatwiej w tych aspektach życia, ktore nam są w ogóle nie potrzebne.
Co nam da łatwiejszy sex? Chyba tylko niechcianą ciąże. CO nam da łatwiej w sądzie? Chyba tylko przypisanie nam dzieci po rozwodzie (o ile do niego dojdzie, nie skorzysta na tym normalna rodzina czy kkobieta ktora dzieci nie ma, wiec to żaden plus) a nawet jesli to i tak ciezko jest doprosić sie ojca dzieci o alimenty.
No i oczywiscie porod boli, a wy w tym czasie, gdy my siedzimy w domu, nie mozemy pić, nawet po porodzie gdy karmimy dziecko, bo zaraz wzywana jest policja w takiej sprawie, a wy mozecie chlać ile wlezie w dupie mając, że my w tym czasie tez chcialabysmy sie zabawic, napic drinka jak wy ale nie mozemy a nie dosc ze wy sie z nami nie solidaryzujecie to jeszcze jako pijani psujecie nam nerwy i nie dosc ze musimy sie dzieckiem zając to jeszcze wami.
I jeszcze oczywiscie rządacie bysmy zapieprzały w domu, prały wam i gotowały, prasowały ubrania... bo przecież wy pracujecie wiec wam sie należy. Ale nie widzicie nawet, że my też chodzimy do pracy i wracamy zmęczone. Uważacie ze my mamy lżejszą pracę wiec mamy jeszcze w domu zapieprzać. Nie ważne, że dla was może być i lżejsza w porównaniu do waszej, tyle że jako kobiety jesteśmy słabsze fizycznie i inaczej odczuwamy lekkość naszej pracy niż wy.

Kto ci broni ułatwić sobie życie? Albo walczyć o swoje prawa? Ale nie, łatwiej jest pozbawić inną grupę kilku swoich praw, niż zawalczyć o te same prawa dla swojej grupy.

AIVAS
AIVAS: Wypowiedź nie na temat. Dyskusja "merytoryczna" z wami


Z nami? serio jesteś taki płytki że nawet kałuża przy tobie to ocean.
Rozmawiasz z jedną laską, ona ci odpisała jak uznała za stosowne, wiec to "dyskusja merytoryczna z nią" a nie z nami, bo każda inna by ci co innego odpisala (mądrzejszego, głupszego, ale jednak coś innego)
Ale nie, lepiej wrzucić wszystkie do jednego wora, bo jedna odpisuje w taki a nie inny sposób.
Reprezentujesz sobą mentalne dno i dwa kilometry mułu.

Z resztą, jak ktoś sobie z ciebie jaja robi i nie wchodzi z kimś twojego pokroju w polemike (doceń że ja ci wszystko chcę tłumaczyć, żebyś nie błądził jak dziecię we mgle, bo jeszcze paru chłopców zobaczy twoje posty i uzna że masz rację a wtedy już będą nieodwracalnie straceni choć jeszcze mogli wyjść na ludzi) to od razu uważasz, że jest niezdolny do merytorycznej dyskusji xd Jak widać nawet sarkazmu i ironii nie jesteś w stanie wyłapać.
NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  17 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: dawał kase

Ja nigdy nie dawałem żadnej kasy i jakoś świat sie nie zawalił z tego powodu. Ja nie wiem o co wgl chodzi z tym zarzutem, po co komukolwiek dawać kase za nic? Kasą się dziewczyny nie zdobędzie

DarekRiddle
DarekRiddle: boże

to akurat z dużej litery się pisze :-)

DarekRiddle
DarekRiddle: z chlopakiem waszego pokroju

Właśnie skoro tak piszesz to po co te nerwy i nienawiść? Każdy ma swój target i niech tak zostanie. Tak oddziela się ziarno od plew
AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  17 stycznia 2017
Panthera
Panthera: AIVAS: Tylko, że wyrażanie babskiego zdania polega na laniu wody Przecież już to pisałem. A męskie gadanie polega na laniu piwa.AIVAS: Wy macie łątwiej w życiu. Łatwiej o seks, łatwiej w sądzie. Nie jesteście osądzane, bo nie dajecie rady. I jeszcze narzekacie. Dlatego wy postanowiliście się zmówić i nam utrudnić życie? Zobacz jak jest u arabow, jak tam kobiety mają łatwiej. Juz nie mowiac o tym ze po gwałcie to my chodzi z brzuchem, i teraz jest walka o to, by mogła taką ciążę usunąć, bo nawet to chcą nam zabrać. A na codzień - jesteśmy niższe, słabsze więc i z dzwiganiem albo ściaganiem czegos z półek mamy trudniej. Jako kobiety mamy gorzej z pracą, nie chcą nas zatrudniać gdy jesteśmy młode. Mniej nam płacą. Stary facet jeszcze jest atrakcyjny, a starą babą gardzicie. Gdy kobieta nie chce dzieci jest wytykana palcami, a gdy wy nie chcecie dzieci to jesteście odpowiedzialni i dojrzali. Stary kawaler to powód do dumy, stara panna wzbudza litość. Ofiarami przemocy i kradzieży są czesciej kobiety, łatwiej je okraść, zabić, porwać itp. Dlatego tak ujadacie na okrągło, by się wyładować za te zniewagi że rzekomo mamy łatwiej w tych aspektach życia, ktore nam są w ogóle nie potrzebne. Co nam da łatwiejszy sex? Chyba tylko niechcianą ciąże. CO nam da łatwiej w sądzie? Chyba tylko przypisanie nam dzieci po rozwodzie (o ile do niego dojdzie, nie skorzysta na tym normalna rodzina czy kkobieta ktora dzieci nie ma, wiec to żaden plus) a nawet jesli to i tak ciezko jest doprosić sie ojca dzieci o alimenty. No i oczywiscie porod boli, a wy w tym czasie, gdy my siedzimy w domu, nie mozemy pić, nawet po porodzie gdy karmimy dziecko, bo zaraz wzywana jest policja w takiej sprawie, a wy mozecie chlać ile wlezie w dupie mając, że my w tym czasie tez chcialabysmy sie zabawic, napic drinka jak wy ale nie mozemy a nie dosc ze wy sie z nami nie solidaryzujecie to jeszcze jako pijani psujecie nam nerwy i nie dosc ze musimy sie dzieckiem zając to jeszcze wami. I jeszcze oczywiscie rządacie bysmy zapieprzały w domu, prały wam i gotowały, prasowały ubrania... bo przecież wy pracujecie wiec wam sie należy. Ale nie widzicie nawet, że my też chodzimy do pracy i wracamy zmęczone. Uważacie ze my mamy lżejszą pracę wiec mamy jeszcze w domu zapieprzać. Nie ważne, że dla was może być i lżejsza w porównaniu do waszej, tyle że jako kobiety jesteśmy słabsze fizycznie i inaczej odczuwamy lekkość naszej pracy niż wy. Kto ci broni ułatwić sobie życie? Albo walczyć o swoje prawa? Ale nie, łatwiej jest pozbawić inną grupę kilku swoich praw, niż zawalczyć o te same prawa dla swojej grupy.AIVAS: Wypowiedź nie na temat. Dyskusja "merytoryczna" z wami Z nami? serio jesteś taki płytki że nawet kałuża przy tobie to ocean. Rozmawiasz z jedną laską, ona ci odpisała jak uznała za stosowne, wiec to "dyskusja merytoryczna z nią" a nie z nami, bo każda inna by ci co innego odpisala (mądrzejszego, głupszego, ale jednak coś innego) Ale nie, lepiej wrzucić wszystkie do jednego wora, bo jedna odpisuje w taki a nie inny sposób. Reprezentujesz sobą mentalne dno i dwa kilometry mułu. Z resztą, jak ktoś sobie z ciebie jaja robi i nie wchodzi z kimś twojego pokroju w polemike (doceń że ja ci wszystko chcę tłumaczyć, żebyś nie błądził jak dziecię we mgle, bo jeszcze paru chłopców zobaczy twoje posty i uzna że masz rację a wtedy już będą nieodwracalnie straceni choć jeszcze mogli wyjść na ludzi) to od razu uważasz, że jest niezdolny do merytorycznej dyskusji xd Jak widać nawet sarkazmu i ironii nie jesteś w stanie wyłapać.


Zapłacisz za te oszczercze słowa, puchu marny.
AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  17 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

" Jak widać nawet sarkazmu i ironii nie jesteś w stanie wyłapać." Więc tłumaczenie jak krowie na rowie nic nie da. To jest merytoryczna dyskusja: "sarkazm i ironia". W dodatku w mojej ocenie, bardzo niskich lotów. Takie zawadiackie p..enie, niby zgrywanie na inteligentną, a tak naprawdę to było. Popisówki, na ciĘtĘ ropostĘ, jaka jesteĘ elowkentnĘ i inteligĘtnĘ werbalniĘ.

Im więcej chłopców przeczyta prawdę o was, tym lepiej. Dla nich.

niezalezna
niezalezna
  17 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dyskusja zamknięta nie wiem czy widzisz


No właśnie widzę d83dde0f Gdybyście mniej gadały/pisały a więcej robiły byłoby wam w życiu lżej d83dde0f jak katarynki d83dde02
niezalezna
niezalezna
  17 stycznia 2017

Ja bym się chyba wściekła gdybyście przekupy tyle truły nade mną, co nad nimi d83dde0f

Panthera
Panthera
  17 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
AIVAS
AIVAS: " Jak widać nawet sarkazmu i ironii nie jesteś w stanie wyłapać." Więc tłumaczenie jak krowie na rowie nic nie da. To jest merytoryczna dyskusja: "sarkazm i ironia". W dodatku w mojej ocenie, bardzo niskich lotów. Takie zawadiackie p..enie, niby zgrywanie na inteligentną, a tak naprawdę to było. Popisówki, na ciĘtĘ ropostĘ, jaka jesteĘ elowkentnĘ i inteligĘtnĘ werbalniĘ. Im więcej chłopców przeczyta prawdę o was, tym lepiej. Dla nich.


szkoda ze u ciebie logiczne myślenie kuleje, a jedyna wiedza na jakiej bazujesz, to ta ze stereotypów, przesiąknięta jadem tysięcy odrzuceń.
Wiele razy ci pisałam samą prawdę, ale nadal jak grochem o ścianę. Serio jesteś taki tępy czy tylko nas trollujesz?
Panthera
Panthera
  17 stycznia 2017

Co ciekawe, ja ci odpisuje merytorycznie, a i tak piszesz "merytoryczna rozmowa z wami"
eh cieżki przypadek, facet który uważa, że każda kobieta myśli tak samo, zależnie od drugiej, albo że my wszystkie jesteśmy tak naprawdę jednym organizmem...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.