MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

Smalling z nowym, pięcioletnim kontraktem


Chris Smalling podpisał nową umowę, mającą zatrzymać go na Old Trafford na kolejne pięć lat. Młody Anglik na wyższą pensję zapracował solidnymi występami w swoim znakomitym sezonie debiutanckim.

Były zawodnik Fulham bardzo szybko odnalazł się w ekipie Czerwonych Diabłów, prezentując się jako zaufany zmiennik Rio Ferdinanda oraz Nemanji Vidicia. Chris sprawował się wyśmienicie nie tylko na środku obrony ? występując w meczu z Blackpool jako prawy obrońca udowodnił niewątpliwie swoją wszechstronność. Po odejściu Johna O?Shea i Wesa Browna, Chris z pewnością może liczyć na częstszą ilość występów w nadchodzącym sezonie.

Sir Alex Ferguson jest pełen podziwu dla swojego podopiecznego, dlatego też zdecydował się poświęcić trochę czasu, aby zaoferować Smallingowi nowe warunki umowy i tym samym wynagrodzić jego wysiłki.

- Jestem zachwycony tym, że Chris podpisał nowy kontrakt ? wyznał menadżer. ? Chris sprawował się znakomicie, odkąd tylko dołączył do nas z Fulham w ubiegłym roku, jest niesamowicie utalentowanym młodym obrońcą, jest szybki, silny i bardzo dobrze czyta grę, stanowi naprawdę świetne uzupełnienie zespołu.

Smalling nie wahał się ani chwili przed złożeniem podpisu, który pozwoli pozostać mu na Old Trafford do końca sezonu 2015/2016. Reprezentant Anglii do lat 21 jest zachwycony tym, w jakim kierunku zmierza jego kariera, odkąd dołączył do drużyny.

- To wielki klub i w tak krótkim czasie osiągnąłem już więcej, niż mógłbym sobie kiedykolwiek wyobrazić. Z optymizmem spoglądam w przyszłość, na długą i pełną sukcesów karierę w Manchesterze United ? skomentował Chris.