MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

Nani: To był mój najlepszy mecz


Nani nie może doczekać się nowego sezonu w Premier League. Portugalczyk czuje, że jest znakomicie przygotowany do zbliżających się rozgrywek.

Wysoką formę Nani potwierdził w niedawnym meczu o Tarczę Wspólnoty na Wembley przeciwko Manchesterowi City. Dwie bramki zdobyte przez skrzydłowego Manchesteru United wystarczyły, aby wybrano go najlepszym piłkarzem spotkania.

Nani z dobrej strony pokazał się również w środowym sparingu reprezentacji Portugalii, która rozgromiła Luksemburg 5:0.

? Przed tygodniem osiągnęliśmy fantastyczny wynik. Derby Manchesteru to spotkania wielkiego kalibru ? przyznał Nani w rozmowie z RTPN.

? Przegrywaliśmy 0:2, ale zdołaliśmy osiągnąć korzystny rezultat. Zagraliśmy znakomicie, a ja zdobyłem dwie bramki. Opuszczałem Wembley bardzo zadowolony. Był to mój najlepszy mecz w karierze, bo był to finał i zdobyliśmy trofeum.

? Zawszę daję z siebie wszystko. Czuję się dobrze i chcę, aby tak było do końca sezonu ? powiedział Nani.

Portugalczyk nie zaprząta sobie również głowy transferowymi spekulacjami. Tego lata piłkarz Manchesteru United był łączony z przeprowadzką do AC Milanu i Juventusu Turyn.

? W Manchesterze United czuję się bardzo dobrze. Jestem w najlepszym klubie na świecie, chcę tu zostać i ciężko pracować. Wiem, że interesują się mną duże kluby, ale ja jestem zadowolony z mojej obecnej drużyny i chcę nadal tu grać ? uciął transferowe pogłoski Nani.