MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

Ferguson: Berbatow nie jest na sprzedaż!


Dymitar Berbatow od dłuższego czasu znajduje się w kręgu zainteresowań Paris Saint Germain, jednak sir Alex Ferguson nie zamierza pozwolić odejść bułgarskiemu napastnikowi z Old Trafford.

Dymitar w końcowym okresie minionego sezonu stracił miejsce w wyjściowym składzie na rzecz debiutującego w barwach Czerwonych Diabłów Javiera Hernandeza, jednak nie przeszkodziło mu to w zdobyciu korony króla strzelców Premier League.

Teraz gdy młody Meksykanin jest kontuzjowany, Bułgar wciąż nie gra od pierwszych minut, a wszystko za sprawą Danny'ego Welbecka. Wszystko wskazywałoby więc na to, że dni Berbatowa w drużynie mistrza Anglii są policzone, lecz ostatnia wypowiedź dyrektora sportowego francuskiego klubu pokazuje, iż jest zupełnie inaczej niż spekulują media.

- Rozmawiałem niedawno z Fergusonem przez telefon na temat Berbatowa - wyjawił Leonardo w wywiadzie dla francefootball.fr, po niedzielnej wygranej 2:1 nad Valenciennes.

- Powiedział mi, że bułgarski napastnik znajduje się w jego planach, wciąż liczy on na jego umiejętności i doświadczenie, a tym samym nie jest on sprzedaż za żadną sumę pieniędzy - zakończył dyrektor PSG.