MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

Arsenal odrzuca pierwszą ofertę, Nasri chce do Uni


Władze Arsenalu odrzuciły ofertę Manchesteru United za Samira Nasriego opiewającą na 20 milionów funtów, jednak są gotowi sprzedać swoją gwiazdę, jeśli Czerwone Diabły zaoferują pięć milionów więcej.

O odejściu francuskiego piłkarza z Emirates Stadium informuje większość brytyjskich portali. Nasri wraca dziś z wakacji w Las Vegas i ma stawić się w ośrodku treningowym Arsenalu, aby porozmawiać na temat swojej przyszłości z menadżerem Kanonierów.

Po ostatnim wywiadzie, w którym Samir zadeklarował chęć wygrywania pucharów wydaje się oczywistym jego transfer do któregoś z większych klubów Premier League. Wprawdzie wśród kandydatów do pozyskania gwiazdora Arsenalu wymieniane są Manchester United, Manchester City oraz Chelsea, to Francuz ma poinformować dziś Wengera, iż chce trafić tylko i wyłącznie na Old Trafford.

Najnowsze informacje brytyjskiej prasy podają, iż oferta United opiewająca na 20 milionów funtów została odrzucona. Arsenal bowiem wyżej wycenia swojego gracza i oczekuje kwoty minimum 25 milionów.

Francuz ma jeszcze zaledwie rok do wygaśnięcie jego obecnego kontraktu z klubem z Emirates Stadium, a dzisiejsze rozmowy mają dać wreszcie odpowiedź na temat jego przyszłości. Niestety nawet w przypadku zgody Arsenalu na transfer Nasriego do Manchesteru United na jego realizację przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, bowiem dyrektor klubu z Old Trafford - David Gill przebywa obecnie na wakacjach, z których wróci dopiero w przyszły piątek.