to miło :0
ostatni post wygrywa
heh nom ;d ale jest fajnie,bo on mi pozwala jechac 90 na godzine, a jak jezdze z jego zona to moge co najwyzej do 60
to zazdroszcze :)
;) pewnie tez bd mogla tyle jezdzic ;)
okaże się
nom ;)
pośpiewajmy ^^
a co ?
zaproponuj coś
hm a nie wiem xd zalezy co lubisz
wszystko
to moze cos z Peji ?
wolę Pezeta jesli chodzi o hh
hm to moze niegrzeczna ;d
nie chciałabym byc niegrzeczna ^^
Ale pozwól, że zapytam
a Ja nie pozwolę:P
pf same pozwolimy ;p
no to sobie pozwalajcie :P
no i pozwolimy ;d pamietaj tu wygrywam ja ;p
Aby dodać post, musisz się zalogować.