ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

no właśnie w kim i co za róż ;)
to super :)
powodzenia
;)
witam wszystkich ! :)
no i ja tez witam xD
nudnawo troche...
co robimy?
Również witam ;))
jakies propozycje?
Hm z mojej strony chyba brak ;d
nie mulaj! (tak moja chrześniaczka mówi) :DD
heh xD
Ja mam chłopaka ma 5 lat xD i mowi do mnie Ty babo ;p
moja jest słodziutka :)
wczoraj calutki dzień z nią:D
ja jeszcze nie mam chrześnicy i chyba dobrze ;d
No jak dla Mnie ten róż jest troszeczkę pedalski :P,ale mi się podoba xD,a zauroczyłem się w kuzynce właśnie ;/,a jest jeszcze taka młoda ;/,nic z tego właśnie nie będzie,bo to kuzynka jest a w niej ie mogę :P
:)
ojj no w kuzynce nie mozesz ;p bedzie dobrze ;) nie no róż zajebisty xDD
kuzynka :))
;)
No wiem właśnie,przejdzie mi to po paru dniach na szczęście,ale gdy tylko się widzimy to się patrzymy na siebie co chwile,co na prawdę podoba wam się ten róż mój??
:P
1 421 422 423 424 425 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.