ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

przejdzie ci, mi tam sie podoba ;d troszke ;p
ja nienawidzę różowego :))
No to fajnie,mi też nawet :P
;)
:)
:P
;d
co słychać?>
a dobrze ;) dzis mam jazde ;d
to super
ja od wrzesnia idę sie zapisać:P
omg ja dopiero w październiku dostane prawko o ile zdam ;d
hehe

bo ja listopadowa jestem :P
ojej xd
ja wrzesniowa ;d
fajnie ^^
nom xD
a która jazda?
3 dopiero
a jak Ci idzie?
hm no niby dobrze xd na drugiej wjechclabym w plot ;p ale to dlatgeo ze za duzo gazu dalam i kierownice za bardzo przekrecilam ;d ale co tam potem sie z tego smialam z kolesiem ;d
1 422 423 424 425 426 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.