ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

xD
pfff ... ;D
"sialalala rób mi dobrze w rytmie ska" :nutki:
Tutti Frutti :)))
-Puk puk
-Kto tam?
-HIPOPOTAM !:D
Bożę żeby mi sie tak chciało jak mi sie nie chce :)
Dokładnie XD
na podwórzu jest kałuża
z tej kałuży sie wynuża
hipopotam powiadacie??
nie, to tata po wypłacie:)
hahahah xD Dobre:D
Raz nienormalna..
..zawsze realna..
..mało kiedy idealna..
..zawsze szalona..
..zakręcona..
Nie jestem idealna.. i co z tego?
Ja nie dąże do tego.
że też chce wam się tak pisać -_-
To nie taki wysiłek;p
jak nie jak tak ;D
xD
chcemy to piszemy ;) proste !! :]
właśnie :D
ja wygrywam
no chwilowo wygrywasz:D
a teraz znowu :)
A teraz ja;p
1 190 191 192 193 194 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.