ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

w Polsce nie było kryzysu :P PKB na plusie xD :P
jak dla kogo :P
GoracaHerbataxD:
jak dla kogo :P

jak dla premiera :P
ja kryzys odczułem ;p
a ja ... hmmm... ja chyba nie ;D ale chwila zobacze co tam u mnie w portfeluuu słychać ;D
hmm... gdzie on jest ... :)
GoracaHerbataxD:
a ja ... hmmm... ja chyba nie ;D ale chwila zobacze co tam u mnie w portfeluuu słychać ;Dhmm... gdzie on jest ... :)

stawiasz piwo za to, co tam w nim jest :jezyk:
uuu....^^ ale biba bd za 20 dych :)
GoracaHerbataxD:
uuu....^^ ale biba bd za 20 dych :)

się kupi taniego wina i będzie więcej picia :lol:
pijaństwo się szerzy;d
Herbata -rób mi z męża alkoholika xDD !!! :lol2:
hehe ;D aby coś wypić :P
no właśnie :P za 20 zł się z człowieka alkoholika nie zrobi :P
no raczej nie ;D chodź może :P
thomas893:
za 20 zł się z człowieka alkoholika nie zrobi :P

powiedz to osobie,która pijąc swoja pierwszą wódkę potem nie mogła się powstrzymać;p
ze mnie alkoholika się nie da zrobić :P
taaa xD każdy tak mówi na początku :P
z tym, że ja, jak mówię, tak robię ;D
yhy .. tak sobie tłumacz xD
ze mnie nikt nie zrobił...póki co:DD
GoracaHerbataxD:
yhy .. tak sobie tłumacz xD

tak jest ;D
PannaDygresja93:
ze mnie nikt nie zrobił...póki co:DD

chyba nie zamierzasz się dać ?:P
thomas893:
chyba nie zamierzasz się dać ?:P

nie?;P
witam po tygodniu mojej nieobecnosci:)
1 192 193 194 195 196 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.