;)))
ostatni post wygrywa
lalalala ^^ :P
jak tam? ;D widzę nową twarz ;)
Mikołajki
ej no ;D nowa ??? a to widać ;P o nie :(
Mikołajki
a wiemy;]
ej no ;D nowa ??? a to widać ;P o nie :(
no;D chodzi mi o nową twarz na naszym forum ;]
jest i on! Łoś! :D
:nie:
ej no ;D nowa ??? a to widać ;P o nie :(
chrzest bojowy jakiś trzeba Ci zrobić :twisted:
hehe ;D wiem wiem ;D taaa xD brak zajęcia :)) a wesoło tuuu u was :)
chrzest bojowy jakiś trzeba Ci zrobić :twisted:
popieram:DDD
:nie:
Nie kręć bo kark se wykręcisz ;D
pewnie żę jej trzeba:)
a wesoło tuuu u was :)
po chrzcie zmienisz zdanie :mrgreen:
Nie kręć bo kark se wykręcisz ;D
umiem okręcić dookoła, nawet w Mam talent byłem, ale mnie nie pokazali, bo to zbyt drastyczne było xD :P
aha ;D dobrze wiedzieć ;))
po chrzcie zmienisz zdanie :mrgreen:
dokładnie;D
umiem okręcić dookoła, nawet w Mam talent byłem, ale mnie nie pokazali, bo to zbyt drastyczne było xD :P
nie wierz mu Herbata! On kłamie;D Leżał z żoną i płakał do seriali:lol:
aha ;D dobrze wiedzieć ;))
się nie przestraszyłaś? :and:
nie wierz mu Herbata! On kłamie;D Leżał z żoną i płakał do seriali
:ssh:
się nie przestraszyłaś? :and:
uhuhu..jak się przejął! O mnie byś się tak nie martwił! xD
to mam sie bać czy nie w końcu ?? ;] bo nie wiem czy pupe cebulą smarować ;D
bój się : bu! :D
uhuhu..jak się przejął! O mnie byś się tak nie martwił! xD
jak nie jak tak? ;p
to mam sie bać czy nie w końcu ?? ;] bo nie wiem czy pupe cebulą smarować ;D
nie tylko smarować, ale i kilka poduszek przygotować xD
dobra, dobra xD yhy :P
kilka poduszek przygotować xD
po co poduszki?
jak nie jak tak? ;p
jasne;D!
Aby dodać post, musisz się zalogować.