93 rocznik / 186cm / start 9 styczeń 2009
Komentarze (29)
Cont șters
23 Iunie 2011
No tu postep elegancko a jak brzuch i plecy?
DarkDamen
29 Mai 2011
super wygląd jest róznica.. pozdrawiam!
Cont șters
20 Mai 2011
terk007- piepszy bez sensu...
zmiana zajebista jak nie wierzysz ze zrobil taka forme przez dwa lata
tylko na suplach to zobacz sobie jego dziennik na sfd
zmiana zajebista jak nie wierzysz ze zrobil taka forme przez dwa lata
tylko na suplach to zobacz sobie jego dziennik na sfd
Cont șters
20 Mai 2011
Niewiarygodne! :)
Cont șters
19 Mai 2011
ponad 2 lata postęp na suplach z dietką wiarygodny pozdro ładna przmienka rosnij dalej ;]
Cont șters
19 Mai 2011
terk007 - jak Tobie nie idzie ;] to wyjdź ;) ja doceniam ludzi nawet co jadą na soku.. bvo i tak muszą z Siebie w c!$%#j dawac. Ale widze, że u Ciebie nawet taka wiedza jest nie znana ; o .. rośnij
Cont șters
19 Mai 2011
forme mozna zrobic w miesiac mega jesli chodzi o sok;p u kolegi znaczny postep, jedziesz dalej:)
DuntTouchIt
19 Mai 2011
"jak można przytyć na twarogu" masz racje na twarogu nie przytyjesz bo to białko a nie węgle , pzdr.Ogarnij temat zanim zaczniesz głupoty pisać , przytyłem 14kg w 8 miesięcy na odzywkach i możesz wierzyć lub nie pzdr.
Cont șters
19 Mai 2011
kolejny znawca ;] proponuje zrobic cokolwiek bez diety
Cont șters
19 Mai 2011
http://www.fotka.pl/grupa/4102/kulturystyka/Fotki/25,nasze_postepy_cz2/68787214, patrz donttouchlt tak typek zrobil przez rok a ty myslisz ze na odzywkach mozna pare dobrych kilo przytyc ?? hahah ale ty jestes pusty wierz dalej w bajki jak dobrze mozna przytyc na twarogu hahaha
Cont șters
19 Mai 2011
Ty jestes glupi jak but przeciez na logike tak sie nie wyglada od odzywek trzeba kupe lat cwiczyc a nie wziac odzywki i bedziesz rosnal ... zreszto kto sie wypowiada ?? zalany tluszczem 18 nastolatek hahah
Cont șters
18 Mai 2011
odżywki nie bd wymieniał wszystkich
clout/xplode/cell mass/ green magnitude/ cell pump/ mesomorph/jacked/ storm shock / niedawno nitrobolon + z 10kg bcaa wszamałem i dosc czesto carbo
clout/xplode/cell mass/ green magnitude/ cell pump/ mesomorph/jacked/ storm shock / niedawno nitrobolon + z 10kg bcaa wszamałem i dosc czesto carbo
Cont șters
18 Mai 2011
Witam wie ktoś może jakie on odżywki brał
DuntTouchIt
18 Mai 2011
ten na dole to znawca , patrzcie jak w siebie wkłuwał , widac wszystko golym okiem przez podkoszulke :D
Cont șters
18 Mai 2011
glupie pytanie jakie odzywki 400 mety tesc deka i tez bedziesz tak wygladal hehe wiesz dalej w bajki ze to odzywki hahah
Cont șters
18 Mai 2011
to fakt xd;p
Cont șters
18 Mai 2011
Nad fotą po prawej chyba powinno być 04. a nie 05. ;D
Cont șters
18 Mai 2011
nawet w kolorze wlosow ; o
Cont șters
18 Mai 2011
Michald wątpię że ci napisze jakie dokładnie odżywki brał bo musiało ich być sporo
ale zmiana naprawdę zajebista szacun
ale zmiana naprawdę zajebista szacun
Cont șters
18 Mai 2011
napewno nie siedział przed tv i nie wcinał chipsow;p
mega szacun !!! oby tak dalej;)
mega szacun !!! oby tak dalej;)
Cont șters
18 Mai 2011
a co dokładnie za odżywki brałeś ?? że aż taka zajebista zmiana jest ????????
Cont șters
18 Mai 2011
Dzięki dzięki ; ) od 1.5 roku trzymam diete + odżywki/ blondyn bo to były włosy farbowane ;)
waga 96+kg
waga 96+kg
Cont șters
18 Mai 2011
jaka waga aktualnie ? 85 kg jest?
Cont șters
18 Mai 2011
super
Cont șters
18 Mai 2011
widze ze oprocz sylwetki wlosy rowniez inne :P szacun i oby tak dalej
Cont șters
18 Mai 2011
dziwne ze po lewej blondyn po prawej czarny :P
Cont șters
18 Mai 2011
co wpierdalasz ? . koks ;D
Przybysz93
18 Mai 2011
ooo ku*rwa mega postęp jak sie widzi takie efekty to az sie chce cwiczyc ;D
Cont șters
18 Mai 2011
git mega progress