pierwsze przed kontuzją i operacją kolana, drugie po...Operacja była w pazdzierniku
Komentarze (7)
Akun dihapus
5 Mei 2011
Nawet pokój przemalował ;dd
Akun dihapus
5 Mei 2011
brawo
moon1994
3 Mei 2011
Koozak postęp ; )
Akun dihapus
3 Mei 2011
ostro ;)
Akun dihapus
3 Mei 2011
noo elegancko ; )
migus
3 Mei 2011
dobry progress ;))
Akun dihapus
3 Mei 2011
kozacko:)