NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 kwietnia 2012 (pierwszy post)
Plan gier :



Tabela po 25 spotkaniach :




Jakie wyniki typujecie?
Gdzie najciekawsze spotkanie?
Kto bliżej mistrza? /bliżej 1 ligi?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  17 kwietnia 2012

Brak słów, co za hipokryzja. Poznaj lepiej historię Śląska Wrocław i wtedy się wypowiadaj ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Chudy
Chudy
  17 kwietnia 2012

ja daje link do wydarzeń związanych z tematem poprzedniej kolejki ekstraklasy a ktoś nazywa ludzi jeżdżących setki kilometrów za swoim klubem i denerwujących się na słabą postawę piłkarzy "wieśniakami" , sorry mordeczko ale wyglądasz na kolesia ,który nie jeździł nigdy na wyjazdy , więc wracaj do wikipedii a niech powyższe dwa screeny zamkną ten temat

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  17 kwietnia 2012

To niech nie jeżdżą jak zamiast wspierać piłkarzy dopingiem potrafią tylko rzucać mięsem. A co do screenów to mam świeży kwiatek tutaj



Krótko mówiąc - wieś śpiewa i tańczy :mrgreen:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Chudy
Chudy
  17 kwietnia 2012

napisałem na priv ponieważ nie chcę zaśmiecać tematu związanego z piłką , wioską jest publikowanie prywatnych rozmów , to moje ostatnie słowa do Ciebie , bywaj

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  17 kwietnia 2012

Oresssssssssst ! co ?!

rozpusc wlosy !

:crylol: poległem

Chudy
Chudy
  17 kwietnia 2012
LeonGrande
LeonGrande: Oresssssssssst ! co ?! rozpusc wlosy ! poległem

Darek?

co?

BROWARÓW STO!!

:crylol:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  17 kwietnia 2012

Foooooooooojut .. co ?!

GLASGOW :crylol:

dobra beke krecili w bielsko białej :rotfl:

Chudy
Chudy
  17 kwietnia 2012
LeonGrande
LeonGrande: dobra beke krecili w bielsko białej

no masakra :ziober2:
ja tam byłem kilka lat temu , jak jeszcze graliśmy z nimi w 2 lidze , porażka wtedy 3:0 , wszedłem na stadion w 20 minucie a w 56 już wyszliśmy na pociąg powrotny do Wrocławia

http://www.youtube.com/watch?v=v_yUI8O1inM

doping z 1 połowy
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  17 kwietnia 2012
Chudy
Chudy: no masakra ja tam byłem kilka lat temu , jak jeszcze graliśmy z nimi w 2 lidze , porażka wtedy 3:0 , wszedłem na stadion w 20 minucie a w 56 już wyszliśmy na pociąg powrotny do Wrocławia

Ale jak mam byc szczery do bolu troche za ostro jezdzili po Lenczyku.

Chudy
Chudy: http://www.youtube.com/watch?v=v_yUI8O1inM

Zajebisty stadion, w tle blokowiska :rotfl:

ale dziura :rotfl:

Co to za miasto co to za wies, ani poruchac, ani cos zjesc :nutki: - dobre!

Enkido
Enkido: Co za wieś, nic tylko pałami rozpędzić tą hołotę

Dlaczego ? przeciez nie rozrabiali :woot:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  17 kwietnia 2012

Patrzeć i brać przykład -> http://ekstraklasa.wp.pl/kat,77156,title,Bulgarska-tetni-zyciem-no-i-ta-oprawa,wid,14412756,wiadomosc.html?ticaid=1e49d

-----------------------------------------

Konto usunięte
Konto usunięte: Sześć milionów złotych ma pożyczyć Śląskowi miasto Wrocław. Kwota ta pomoże klubowi w zachowaniu płynności finansowej. Potwierdzają się wcześniejsze informacje, że Zygmunt Solorz, spłacający ogromny kredyt zaciągnięty na zakup Polkomtela, zamierza zawiesić finansowanie Śląska. Wrocławski klub ma ponad 6 milionów zł. długu, w tym ponad 2 mln. zł zaległości wobec swoich piłkarzy, i bez finansowego wsparcia może nie przetrwać. Na dzisiaj klub musi ratować się pożyczką. Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz chce, by miasto pożyczyło Śląskowi 6 mln. złotych. Dług ten miałby zostać spłacony do końca roku. Ostateczne decyzje co do dalszej przyszłości Śląska mają zostać podjęte po zakończeniu sezonu, kiedy dojdzie do spotkania Zygmunta Solorza z prezydentem Rafałem Dutkiewiczem.

Solorz zrozumiał, że na piłce nie zarobi i się wycofuje. W przyszłym sezonie Śląsk zawalczy... o utrzymanie :rotfl:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  17 kwietnia 2012
Enkido
Enkido: Solorz zrozumiał, że na piłce nie zarobi i się wycofuje.

Bo to dupek, biznesmen od siedmiu bolesci, w dodatku siedzacy na kredytach.
Chudy
Chudy
  17 kwietnia 2012
LeonGrande
LeonGrande: Ale jak mam byc szczery do bolu troche za ostro jezdzili po Lenczyku.

z tym rozpuść włosy to dla beki , ale z tym że jest kur*a to trochę przesadzili no bo w końcu to nie jego wina,że wkłady nie biegają

LeonGrande
LeonGrande: Zajebisty stadion, w tle blokowiska ale dziura Co to za miasto co to za wies, ani poruchac, ani cos zjesc - dobre!

teraz się tam trochę pozmieniało bo jak ja byłem w 2007 to było tak



Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  17 kwietnia 2012
LeonGrande
LeonGrande: Bo to dupek, biznesmen od siedmiu bolesci, w dodatku siedzacy na kredytach.

Wychodzi to co pisałem w innym temacie - u nas biznesmeni myślą, że na piłce nożnej raz dwa zarobią kokosy, bo piłkarze w rok, dwa osiągną półfinał LE i ćwierćfinał CL.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  17 kwietnia 2012
Enkido
Enkido: W przyszłym sezonie Śląsk zawalczy... o utrzymani


Smiej sie smiej, ale Lech jak nie awansuje do pucharów tez nie bedzie mial wesoło :-)

ten wasz caly Rutkowski jeszcze bardziej skąpy.
Gutek909
Gutek909
  17 kwietnia 2012

macie porąbane w głowach żeby się kłócić na forum Fotka :]

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.