NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 kwietnia 2012 (pierwszy post)
Plan gier :



Tabela po 25 spotkaniach :




Jakie wyniki typujecie?
Gdzie najciekawsze spotkanie?
Kto bliżej mistrza? /bliżej 1 ligi?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  17 kwietnia 2012
LeonGrande
LeonGrande: Smiej sie smiej, ale Lech jak nie awansuje do pucharów tez nie bedzie mial wesoło :-)

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że 4. miejsce zagwarantuje udział w eliminacjach LE, soł Lech ma na to całkiem realne szanse.

LeonGrande
LeonGrande: ten wasz caly Rutkowski jeszcze bardziej skąpy.

A wiesz czemu? Zbiera kasę, żeby od Glazerów odkupić Czerwone Diabły :ziober2:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  17 kwietnia 2012
Chudy
Chudy: ale z tym że jest kur*a to trochę przesadzili no bo w końcu to nie jego wina,że wkłady nie biegają

Tak o to mi chodzi, jakby nie bylo duzo wniosl Lenczyk do Slaska, a to juz nie jego wina ze kopacze nie maja ambicji. Ich mi nie szkoda ze tak sobie po nich jezdzili, zwlaszcza po Pietrasiaku :rotfl:

Chudy
Chudy: eraz się tam trochę pozmieniało bo jak ja byłem w 2007 to było tak

Jakby nie pozmieniali to by pewnie licencji nie dostali :ziober2:
dobra ta 2 oprawa :D

Enkido
Enkido: u nas biznesmeni myślą, że na piłce nożnej raz dwa zarobią kokosy,

Toż w świecie taki Abramowicz tez nie ma kokosów z Chelsea, ba ciągle do niej dokłada, studnia bez dna.
Gutek909
Gutek909
  17 kwietnia 2012
LeonGrande
LeonGrande: ten wasz caly Rutkowski jeszcze bardziej skąpy.

fakt faktem. Rutkowski to debil.

a zdjęcie wstawione przeze mnie to tylko odpowiedź na zdjęcie Chudego. Żadna prowokacja. ;)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  17 kwietnia 2012
Enkido
Enkido: Zbiera kasę, żeby od Glazerów odkupić Czerwone Diabły

Ta, chyba profil na facebooku :rotfl:
Chudy
Chudy
  17 kwietnia 2012
LeonGrande
LeonGrande: Tak o to mi chodzi, jakby nie bylo duzo wniosl Lenczyk do Slaska, a to juz nie jego wina ze kopacze nie maja ambicji. Ich mi nie szkoda ze tak sobie po nich jezdzili, zwlaszcza po Pietrasiaku

Darek! co? piwko!
a promil się rozgrzewa pod sektorem i jeszcze macha i się cieszy , mistrz po prostu

LeonGrande
LeonGrande: Jakby nie pozmieniali to by pewnie licencji nie dostali dobra ta 2 oprawa :D

niektóre kluby do tej pory grają na licencji innych i żyją :crylol:
a co do oprawy , takie były wtedy realia , pamiętam jeszcze 3 ligę jak piłkarze musieli na trening przynosić sobie swoją wodę mineralną bo w klubie nie było, wtedy jeszcze mój nauczyciel WF grał na stoperze , Rafał Lis , Becella mnie WF uczył też , a z Sochą chodziłem do równoległej klasy i na zawody ręcznej jeździłem :rotfl:
wiele lat na meczach spędziłem i na wyjazdach wielu byłem , teraz mam 3 letnią przerwę w chodzeniu na stadion ale chyba powrócę jeszcze w tym sezonie na derby zobaczyć jak Śląsk wygrywa z kretami :tak:
Chudy
Chudy
  17 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: zdjęcie Chudego



Konto usunięte
Konto usunięte: Żadna prowokacja. ;)

ja przecież też nie prowokuję , taka tabela ,takie licencje , ja tam sobie tego nie wymyśliłem , ale bez emocji , chillout :)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  17 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: fakt faktem. Rutkowski to debil.

Wisła , Lech , Slask, Legia - na poczatku nowego sezonu moze byc ciezko z kasą.

Chudy
Chudy: a promil się rozgrzewa pod sektorem i jeszcze macha i się cieszy , mistrz po prostu

W pierwszej chwili myslalem ze on im faka pokazuje :rotfl:

Chudy
Chudy: teraz mam 3 letnią przerwę w chodzeniu na stadion ale chyba powrócę jeszcze w tym sezonie na derby zobaczyć jak Śląsk wygrywa z kretami


Ten mecz musza wygrac, wstyd i hanba pogudzbic pkt z miedziowymi i to u siebie.
Gutek909
Gutek909
  17 kwietnia 2012
Chudy
Chudy: ja przecież też nie prowokuję , taka tabela ,takie licencje , ja tam sobie tego nie wymyśliłem , ale bez emocji , chillout :)

ale mi chodziło o zdjęcie z waszej oprawy co zrobiliście rok temu w Poznaniu :)
Chudy
Chudy
  17 kwietnia 2012
LeonGrande
LeonGrande: W pierwszej chwili myslalem ze on im faka pokazuje

no co Ty , on machał i cieszył się
dlatego potem poszło
Darek! co? uśmiech!
:rotfl:

LeonGrande
LeonGrande: Ten mecz musza wygrac, wstyd i hanba pogudzbic pkt z miedziowymi i to u siebie.

ale takie to trochę zabawne bo ostatni mecz na jakim byłem to derby bodajże z 2009 na O62 gdzie Sotirović chyba 2 bramki strzelił a teraz powrócę też na derby :ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  17 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ale mi chodziło o zdjęcie z waszej oprawy co zrobiliście rok temu w Poznaniu :)


Gutek, prawda jest taka ze jakby Slask sie polaczyl z jakims Dolcanem Zabki albo Miedzia Legnica jestem pewny ze przyjezdni robiliby podobne oprawy : P
Chudy
Chudy
  17 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ale mi chodziło o zdjęcie z waszej oprawy co zrobiliście rok temu w Poznaniu :)

ja jej nie robiłem ale dużo chłopaków ode mnie jeździ na każdy wyjazd i z Ultrasów też znam ludzi dobrze , tych którzy zarywają szkołę pracę żeby zrobić krótką minutową oprawę na meczu , wiesz wszyscy jesteśmy ludźmi , ja nienawidzę poznańskiego klubu ale to nie oznacza ,że mam na Ciebie pluć , dla mnie jesteś człowiekiem a w perspektywie forum mogę śmiało napisać,że bardzo ogarniętym także bez emocji :)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  17 kwietnia 2012
Chudy
Chudy: a teraz powrócę też na derby


W koncu na nowym stadionie czy na starym ? :woot:
Chudy
Chudy
  17 kwietnia 2012
LeonGrande
LeonGrande: W koncu na nowym stadionie czy na starym ?

z tego co mi wiadomo ten mecz mają grać już na Maślicach
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  17 kwietnia 2012
LeonGrande
LeonGrande: Gutek, prawda jest taka ze jakby Slask sie polaczyl z jakims Dolcanem Zabki albo Miedzia Legnica jestem pewny ze przyjezdni robiliby podobne oprawy : P

Jakbyś nie wiedział to ze Śląskiem związana jest jeszcze zabawniejsza historia :mrgreen:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

karima
karima
  17 kwietnia 2012
Enkido
Enkido: Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że 4. miejsce zagwarantuje udział w eliminacjach LE, soł Lech ma na to całkiem realne szanse.

co za optymista
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.