NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 kwietnia 2012 (pierwszy post)
Plan gier :



Tabela po 25 spotkaniach :




Jakie wyniki typujecie?
Gdzie najciekawsze spotkanie?
Kto bliżej mistrza? /bliżej 1 ligi?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  15 kwietnia 2012
Chudy
Chudy: na dzień dzisiejszy ŻADNA drużyna w naszej lidze nie gra tak aby nas godnie reprezentować na arenie międzynarodowej


Podpisuje sie pod tym, w el. LM kompromitacja byłaby kto by nie zagrał w nich.

Enkido
Enkido: Biorąc pod uwagę 7 ostatnich kolejek 2 i 3 miejsce zajmują te drużyny. Dla porównania ukornowany jesienią Mistrz Polski Śląsk Wrocław: 2 zwycięstwa, 2 remisy, 3 porażki, bramki 8-10, miejsce 8.


A i tak 2 miejsce jest i tylko 3 pkt straty, to takie zabawane jest :rotfl:
Chudy
Chudy
  15 kwietnia 2012
Enkido
Enkido: Uwielbiam internetowych ekspertów, są tacy śmieszni Licząc od 1 marca: Lech - 4 zwycięstwa, 2 remisy, 1 porażka, bramki 10-6 Legia - 3 zwycięstwa, 4 remisy, 0 porażek, bramki 7-2 Biorąc pod uwagę 7 ostatnich kolejek 2 i 3 miejsce zajmują te drużyny. Dla porównania ukornowany jesienią Mistrz Polski Śląsk Wrocław: 2 zwycięstwa, 2 remisy, 3 porażki, bramki 8-10, miejsce 8. Twarde argumenty nie do podważenia ;)

człowieku mówimy o polskiej lidze , statystyki możesz sobie wsadzić prosto w nosek , Legia wczoraj pokazała jak pięknie potrafi grać w piłkę i prawie przegrała na Widzewie , dzisiaj Lechia powinna przy stanie 1:1 mieć karnego bo Lech jest tak słaby,że nie umie wcisnąć bramki na 2:0 i przypieczętować wyższości w meczu , żadna polska drużyna na dzień dzisiejszy nie pokazuje dobrego stylu i żadnej nie należy się mistrzostwo , bez odbioru :tak:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 kwietnia 2012

zaraz sędzia przerwie mecz i będzie

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Chudy
Chudy
  15 kwietnia 2012
LeonGrande
LeonGrande: A i tak 2 miejsce jest i tylko 3 pkt straty, to takie zabawane jest

internetowi eksperci posiłkujący się statystykami z wikipedii , są tacy śmieszni :rotfl:
beka jak Legia nie zdobędzie mistrza , parsknę chyba mocno
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  15 kwietnia 2012
LeonGrande
LeonGrande: A i tak 2 miejsce jest i tylko 3 pkt straty, to takie zabawane jest

Dla przykładu po 19 kolejkach Lech miał do Śląska 10 pkt straty i był 10. Teraz w 7 kolejek odrobili 6 pkt i są na 4 miejscu.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  15 kwietnia 2012
Chudy
Chudy: internetowi eksperci posiłkujący się statystykami z wikipedii , są tacy śmieszni beka jak Legia nie zdobędzie mistrza , parsknę chyba mocno


Nie no jaraja sie tabelami wiosny, ale przeciez na łaczna liczbe pkt sklada sie caly sezon :)
Chudy
Chudy
  15 kwietnia 2012
LeonGrande
LeonGrande: Nie no jaraja sie tabelami wiosny

no beka
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  15 kwietnia 2012
Enkido
Enkido: i są na 4 miejscu.

Kogo ma na rozkladzie Lech w nastepnych kolejkach?

(poza Legia)
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  15 kwietnia 2012
Chudy
Chudy: człowieku mówimy o polskiej lidze , statystyki możesz sobie wsadzić prosto w nosek , Legia wczoraj pokazała jak pięknie potrafi grać w piłkę i prawie przegrała na Widzewie , dzisiaj Lechia powinna przy stanie 1:1 mieć karnego bo Lech jest tak słaby,że nie umie wcisnąć bramki na 2:0 i przypieczętować wyższości w meczu , żadna polska drużyna na dzień dzisiejszy nie pokazuje dobrego stylu i żadnej nie należy się mistrzostwo , bez odbioru

Legia ma syndrom Realu. Nie wiadomo jakich piłkarzy ściągnęli, ale nie ma zgrania i tyle. A co do Lechii to ja się pośmieję za tydzień jak się WKS u nich zamelduje i odmelduje bez punktów :D Powinni mieć, ale nie mieli karnego - takich sytuacji w sporcie jest tyle, że nie ogarniesz. A dziś Lech był zespołem zdecydowanie lepszym i to Lechia miała diabelskiego farta, że nie pojechała z bagażem 5 bramek.

Chudy
Chudy: internetowi eksperci posiłkujący się statystykami z wikipedii , są tacy śmieszni

Jesteś żałosny, wiesz o tym? Moje prywatne statsy dla Twojej wiadomości ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Gutek909
Gutek909
  15 kwietnia 2012
Renifer
Renifer: Bo Stilić jest marniejszy od tancereczki ?

dla mnie nie jest. Na pewno wniósłby do gry więcej niż gejek.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  15 kwietnia 2012
LeonGrande
LeonGrande: Kogo ma na rozkladzie Lech w nastepnych kolejkach? (poza Legia)

Polonia u siebie, Podbeskidzie u siebie i wyjazd na Widzew

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Chudy
Chudy
  15 kwietnia 2012
Enkido
Enkido: Legia ma syndrom Realu. Nie wiadomo jakich piłkarzy ściągnęli, ale nie ma zgrania i tyle. A co do Lechii to ja się pośmieję za tydzień jak się WKS u nich zamelduje i odmelduje bez punktów :D Powinni mieć, ale nie mieli karnego - takich sytuacji w sporcie jest tyle, że nie ogarniesz. A dziś Lech był zespołem zdecydowanie lepszym i to Lechia miała diabelskiego farta, że nie pojechała z bagażem 5 bramek.

syndrom Realu :crylol: leże ze śmiechu , Lechia-Śląsk będzie ciekawy mecz , obie drużyny o coś walczą , a to czy Ty będziesz się śmiał czy nie to mało istotne , pewnie Lechia miała farta , Lech zagrał pięknie i z polotem

Enkido
Enkido: Jesteś żałosny, wiesz o tym?

Ty w moim mniemaniu też dlatego Cię nie cytuje i omijam Twe posty szerokim łukiem,tylko Ty zawsze mnie cytujesz i czepiasz się :and:
Renifer
Renifer
  15 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie nie jest. Na pewno wniósłby do gry więcej niż gejek.

Stilić nic nie walczy on tylko uklepuje murawe, a na Szymusia i resztę Kolejorz Girls będziemy skazani w przyszłym sezonie bo gwiazdeczka odejdzie.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 kwietnia 2012

ee 0:0 w Chorzowie, w następnej kolejce coś się u góry zamiesza
Polonia - Ruch, Legia - Lech,

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Chudy
Chudy
  15 kwietnia 2012
Chudy
Chudy: tylko Ty zawsze mnie cytujesz i czepiasz się

w sumie wiem dlaczego , po prostu łapiesz każde nawet najmarniejsze prowo :rotfl:

derby Śląska na remis , Grzyb miał piłkę meczową
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.