WueRZet
WueRZet
  24 maja 2009 (pierwszy post)



Już w środę 27 maja o godzinie 20.45 czasu środkowoeuropejskiego na Stadionie Olimpijskim w Rzymie zostanie rozegrany finał UEFA Champions League.


vs.


Q. Jaki obstawiacie wynik tego spotkania ?

Q. Jak waszym zdaniem będzie wyglądał finał ? Czy zobaczymy piękną, otwartą grę z obydwu stron ? Czy może raczej defensywny, antyfutbol ?

Q. Kto będzie bohaterem tego spotkania ?


To już ostatni taki temat w tym sezonie, więc proszę o kulturalną dyskusję jak zwykle :piwo: ;)
NeverMind1910
NeverMind1910
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam nadzieje, że Toniego sprzedadzą i będzie atak marzeń Klose - Gomez xD

W moim odczuciu Toni to lepszy snajper od Klose :and:. Bayern strasznie przesadził jeżeli chodzi o pozycję napastnika. Podolski, Klose, Toni, Gomes, Olic. Szkoda, że zamiast napastnika zarząd nie zdecydował się na kupno środkowego obrońcy, prawego obrońcy i bramkarza.

Konto usunięte
Konto usunięte: Już w środę 27 maja o godzinie 20.45 czasu środkowoeuropejskiego na Stadionie Olimpijskim w Rzymie zostanie rozegrany finał UEFA Champions League.

Nie przepadam za tymi klubami. Jednak kciuki trzymam za Barcelonę. Znam zbyt wielu napinaczy i kibiców Barcelony. Chcę zobaczyć ich smutek na twarzy :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Jaki obstawiacie wynik tego spotkania ?

2:1 dla Manchesteru.
Jedną bramkę mógłby strzelić Anderson. Chciałbym zobaczyć pierwszy striptiz w finale LM.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Jak waszym zdaniem będzie wyglądał finał ? Czy zobaczymy piękną, otwartą grę z obydwu stron ? Czy może raczej defensywny, antyfutbol ?

Manchester powinien zagrać asekuracyjnie. W ataku Tevez lub Berbatov, a na flankach Ronaldo i Rooney.
Barcelona w klasycznym ustawieniu. Ich piętą achillesową może być obecność Silvinho.
Przewagę w posiadaniu piłki będzie miała Barceloną, ale skuteczniejszy pod bramką rywali będzie Manchester. Zwłaszcza podczas stałych fragmentów gry.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Kto będzie bohaterem tego spotkania ?

Z pewnością każdemu przychodzą na myśl nazwiska Messiego, Ronaldo, Rooneya czy Henrego. Moim zdaniem bohaterem meczu zostanie Nemanja Vidic.

alexrosers
alexrosers: Tevez

Jeden z jego ostatnich meczów dla Czerwonych Diabełków.
Freddie2007
Freddie2007
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: NeverMind1910

Podnieciłeś się przejściem Diego?
koraspl
koraspl
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Diego

Najlepsze bylo to co powiedzial Diego ze zawsze chcial i marzyl grac dla Juve :lol2: jasne ,jasne ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak kciuki trzymam za Barcelonę


Konto usunięte
Konto usunięte: 2:1 dla Manchesteru

:mrgreen:
NeverMind1910
NeverMind1910
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Podnieciłeś się przejściem Diego?

To nie jest temat dotyczący transferów. Tym bardziej Juventusu. Nie ma to do rzeczy.
Nie wiem czy napisałeś to aby mnie zaczepić, trudno jest mi to zinterpretować.

Wiadomość o podpisaniu kontraktu z Diego przyjąłem z uśmiechem na twarzy. To zawodnik który wniesie nową jakość do gry Starej Damy.

Nie podniecają mnie zbytnio wydarzenia sportowe. Wole dziewczyny :)
Freddie2007
Freddie2007
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiadomość o podpisaniu kontraktu z Diego przyjąłem z uśmiechem na twarzy. To zawodnik który wniesie nową jakość do gry Starej Damy. Nie podniecają mnie zbytnio wydarzenia sportowe. Wole dziewczyny :)

I bardzo dobra odpowiedź, na poziomie i ciesze się że tak zareagowałeś:tak:
WueRZet
WueRZet
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

też mnie to rozwaliło :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wole dziewczyny :)

Nie wierzę :nie:
NeverMind1910
NeverMind1910
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

Mój błąd. Dzisiaj jestem wykończony.. Za Barcelony nigdy kciuków trzymać nie będę. Literówka :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepsze bylo to co powiedzial Diego ze zawsze chcial i marzyl grac dla Juve jasne ,jasne ;D

Piechna po podpisaniu kontraktu z Widzewem stwierdził, że od dziecka w jego szafie znajduję się szalik Widzewa.

Nie traktuję tych informacji poważnie. Każdy piłkarz musi mieć w sobie chociaż trochę z pijara, ale rzeczywiście Juventus w Brazylii to popularny klub.

Jednak skończmy temat transferów w tym temacie. Aby o nich dyskutować trzeba założyć nowy.
krzychu7818
krzychu7818
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wierzę


no właśnie

Konto usunięte
Konto usunięte: Jedną bramkę mógłby strzelić Anderson. Chciałbym zobaczyć pierwszy striptiz w finale LM.


:wtf:
MaQ7
MaQ7
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Jaki obstawiacie wynik tego spotkania ?

Sadze ze wygra Manchester ale raczej nie znacznie

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Jak waszym zdaniem będzie wyglądał finał ? Czy zobaczymy piękną, otwartą grę z obydwu stron ? Czy może raczej defensywny, antyfutbol ?

Manchester to typowa angielska druzyna dobrze poukladana w defensywie, wiec poki Barca szybko nie strzeli bramki to raczej nie bedzie ciekawy mecz. CHociaz jak widzielismy w meczu Barcy z Chelsea, potrafia zaskakiwac ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Kto będzie bohaterem tego spotkania ?

Bohaterem hmm kilku faworytow widze... Ronadlo Messi Iniesta ... naprawde nie wiem kto z nich :)
NeverMind1910
NeverMind1910
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I bardzo dobra odpowiedź, na poziomie i ciesze się że tak zareagowałeś

A jakiej odpowiedzi oczekiwałeś? :>

Konto usunięte
Konto usunięte: też mnie to rozwaliło

Ha ! Jestem zaskakujący i kontrowersyjny. Powiedzmy, że zrobiłem to specjalnie. Ha !

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wierzę

To może cię zaskoczę, jestem stały w uczuciach. Jestem z dziewczyną już ponad 5 lat..

I nie bądź taki dowcipny. Ten Wielkopolski żarcik :nie:

:P
Freddie2007
Freddie2007
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A jakiej odpowiedzi oczekiwałeś? :>

"Ty prowokatorze, przecież było wiadomo już dawno że Diego przychodzi do Juve i niepotrzebnie zaśmiecasz temat i nabijasz nędzy Leszczyniaku" - takiej:lol2:
WueRZet
WueRZet
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To może cię zaskoczę, jestem stały w uczuciach. Jestem z dziewczyną już ponad 5 lat..

Znaczy, że przez ten czas wymieniacie się mailami :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: I nie bądź taki dowcipny. Ten Wielkopolski żarcik

Niczym z pod skrzydeł Laskowika, tey :ziober2:

A angielscy kibice już się bawią w Rzymie :ninja:
NeverMind1910
NeverMind1910
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:




"Brazylijczyk postanowił, że jeżeli strzeli bramkę z gry, to... rozbierze się do naga i zrobi honorową rundkę wokół boiska!"

Konto usunięte
Konto usunięte: Bohaterem hmm kilku faworytow widze... Messi Iniesta ... naprawde nie wiem kto z nich :)

Oni będą bohaterami telenowel. Będą płakać po meczu.

FORZA JUVE !
Freddie2007
Freddie2007
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A angielscy kibice już się bawią w Rzymie

Oni to Koloseum rozwalą doszczętnie:crylol:
NeverMind1910
NeverMind1910
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Znaczy, że przez ten czas wymieniacie się mailami

Tak i fotosikami. Piszę z nią tyle czasu a nadal się nie spotkałem. Chłopaki pomóżcie, co mam robić? :>

:nie: Nie smaczne żarty :P

Konto usunięte
Konto usunięte: A angielscy kibice już się bawią w Rzymie

A niech się bawią. Oby kosztem Barcelony.

Konto usunięte
Konto usunięte: "Ty prowokatorze, przecież było wiadomo już dawno że Diego przychodzi do Juve i niepotrzebnie zaśmiecasz temat i nabijasz nędzy Leszczyniaku" - takiej

Ha jesteś złym prowokatorem. Żużel jest słaby ! O

:P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.