WueRZet
WueRZet
  24 maja 2009 (pierwszy post)



Już w środę 27 maja o godzinie 20.45 czasu środkowoeuropejskiego na Stadionie Olimpijskim w Rzymie zostanie rozegrany finał UEFA Champions League.


vs.


Q. Jaki obstawiacie wynik tego spotkania ?

Q. Jak waszym zdaniem będzie wyglądał finał ? Czy zobaczymy piękną, otwartą grę z obydwu stron ? Czy może raczej defensywny, antyfutbol ?

Q. Kto będzie bohaterem tego spotkania ?


To już ostatni taki temat w tym sezonie, więc proszę o kulturalną dyskusję jak zwykle :piwo: ;)
krzychu7818
krzychu7818
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzisz. Tata wie co dobre


no jezdził na Lecha gdy jeszcze grali mecze na stadionie na Dębcu :)

ale troche odbieglismy od tematu :ssh:
WueRZet
WueRZet
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no jezdził na Lecha gdy jeszcze grali mecze na stadionie na Dębcu :) ale troche odbieglismy od tematu

Lata 70. Pełny oldschool :rock:

Nikt nie zauważy :ssh:
krzychu7818
krzychu7818
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nikt nie zauważy


no jak będę w Poznaniu to trzeba sie ustawić na jakąś wódkę :)
WueRZet
WueRZet
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no jak będę w Poznaniu to trzeba sie ustawić na jakąś wódkę :)

Dajesz sygnał, że jesteś to butelka się znajdzie. Do tego można parę osób z regionu dokoptować, bo są takie tutaj i już wychodzi mini zlot :lol2:
Freddie2007
Freddie2007
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Jaki obstawiacie wynik tego spotkania ?

1:0 dla Man.U:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Jak waszym zdaniem będzie wyglądał finał ? Czy zobaczymy piękną, otwartą grę z obydwu stron ? Czy może raczej defensywny, antyfutbol ?

Diabły strzelą bramkę na początku spotkania a później cofną się do defensywy i Barca nic nie zrobi:smutny:

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Kto będzie bohaterem tego spotkania ?

Nemanja Vidić
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Jaki obstawiacie wynik tego spotkania ?

Chcialbym osobiscie zeby Barca wygrala :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: . Jak waszym zdaniem będzie wyglądał finał ? Czy zobaczymy piękną, otwartą grę z obydwu stron ? Czy może raczej defensywny, antyfutbol ?

Ciekawy zywy szybki mecz z wieloma okazjami

wynik 2:1 dla Barcy

btw. wlasnie czytam na onecie ze Polski klub zeby grac w LM bedzie musial przejsc 2, 3 i 4 runde :ninja:

a rywale sami zobaczcie jacy http://sport.onet.pl/74331,1248675,1976992,wiadomosc.html

czy tylko mi sie wydaje ze teraz troche pokrecone te eliminacje sa ? :wtf:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 maja 2009

Wymarzone eliminacje do przyszłorocznej LM dla Lecha lub Wisly moim zdaniem to :

2 runda - EB/Streymur (Wyspy Owcze) lub UE Sant Julia (Andora)

3 runda - Ekranas Poniewież (Litwa) lub FH Hafnarfjoerdur (Islandia)

4 runda - Maccabi Hajfa (Izrael)

Do przejścia : ) ważne że nie trafimy na włoski, hiszpanski czy tez angielski zespół

Gutek909
Gutek909
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet teraz, po tylu latach serce wali mocniej jak się to ogląda :-)

daj no linka.. :]

Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki obstawiacie wynik tego spotkania ?

3-1 dla Man Utd

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak waszym zdaniem będzie wyglądał finał ?

ładny mecz będzie :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Kto będzie bohaterem tego spotkania ?

Cristiano :P
krzychu7818
krzychu7818
  25 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: btw. wlasnie czytam na onecie ze Polski klub zeby grac w LM bedzie musial przejsc 2, 3 i 4 runde a rywale sami zobaczcie jacy http://sport.onet.pl/74331,1248675,1976992,wiadomosc.html czy tylko mi sie wydaje ze teraz troche pokrecone te eliminacje sa ?


22 kluby zagwarantowany start bez eliminacji ?? kompletny bezsens :zonk:
koraspl
koraspl
  25 maja 2009

Mistrz Polski w eliminacjach do LM bedzie mial bardzo podobnych rywali jakich mial Lech Poznan w eliminacjach do Pucharu UEFA w tym sezonie.Chodzi oczywiscie o klase i umiejetnosci rywali.Jedynie Olympiakos Pireus wydaje sie dosc ciezkim przeciwnikiem.Mistrz Rumunii ma zapewniony udzial w LM a mistrz Gecji nie heh tez niezle jaja no ale Rumuni nabili ostatnimi czasy w Pucharze UEFA duzo punktow to teraz maja z tego profity ;D

XBrutusekX
XBrutusekX
  25 maja 2009

łoczywiście żę wygrą ManU :rock:

MaLcZaK07
MaLcZaK07
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: łoczywiście żę wygrą ManU

:tak:

wygrają tak 2:1
thomas893
thomas893
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Jaki obstawiacie wynik tego spotkania ?

śniło mi się 4:1 dla Barcy, ale to chyba mało prawdopodobny wynik przy tej nieciekawej sytuacji jeśli chodzi o linię obrony i prawdopodobnym braku Toure w środku pola :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Jak waszym zdaniem będzie wyglądał finał ? Czy zobaczymy piękną, otwartą grę z obydwu stron ? Czy może raczej defensywny, antyfutbol ?

mam nadzieję, że ManU nie nawali w gacie i nie cofnie się do defensywy jak CFC :ziew: Liczę na piękny mecz

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Kto będzie bohaterem tego spotkania ?

Henry :mrgreen: lub Messi :]
wislak19892
wislak19892
  25 maja 2009

Sorrki coś źle wkleiłem :D
wynik:
Jak dla mnie 2-1 dla Barcelony zasługują na zwycięstwo. Grają bardzo ładną piłkę. W sumie fartem awansowali ale to tylko przez antyfutbol jaki prezentowała Chelsea.

Mecz:
Myślę, że to będzie dobre widowisko naprzeciwko siebie staną dwie prawdopodobnie najlepsze drużyny na świecie.

Bohater:
Messi

WueRZet
WueRZet
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: daj no linka.. :]

http://www.youtube.com/watch?v=V-o8djp_Eak

Konto usunięte
Konto usunięte: śniło mi się 4:1 dla Barcy,

Może być :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.