WueRZet
WueRZet
  24 maja 2009 (pierwszy post)



Już w środę 27 maja o godzinie 20.45 czasu środkowoeuropejskiego na Stadionie Olimpijskim w Rzymie zostanie rozegrany finał UEFA Champions League.


vs.


Q. Jaki obstawiacie wynik tego spotkania ?

Q. Jak waszym zdaniem będzie wyglądał finał ? Czy zobaczymy piękną, otwartą grę z obydwu stron ? Czy może raczej defensywny, antyfutbol ?

Q. Kto będzie bohaterem tego spotkania ?


To już ostatni taki temat w tym sezonie, więc proszę o kulturalną dyskusję jak zwykle :piwo: ;)
thomas893
thomas893
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakoś wrażenia żadna z ekip na mnie nie zrobiła Van der Sar pokazał, że czas na emeryturę Generalnie, szału nie było.

co Ty gadasz ;P Mi się podobało :mrgreen:

Wspaniałe ukoronowanie wspaniałego sezonu :) Ta drużyna jak żadna inna zasłużyła na ten puchar. A w przyszłym sezonie 6 tytułów :lol2:

Oczywiście Krystynka musiała się wyżalić :smutny: :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Sądzę że w tym sezonie wzrośnie ilość kibiców Barcelony

normalka xD
Ale i tak niewiele osób pamięta, co tu na forum robiło się w 2006 roku :ziober2: Teraz na szczęście są służby porządkowe i powtórki z rozrywki nie będzie :ninja:
smencik
smencik
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A w przyszłym sezonie 6 tytułów

Floro prawdopodobnie od poniedziałku prezesem, więc będzie walka w następnym sezonie :jezyk2:

Konto usunięte
Konto usunięte: co Ty gadasz ;P Mi się podobało

Mi niestety nie :and: Widywałem ciekawsze spotkania w tym sezonie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale i tak niewiele osób pamięta, co tu na forum robiło się w 2006 roku

WISKA EL BARSA 4EVER
thomas893
thomas893
  29 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Floro prawdopodobnie od poniedziałku prezesem, więc będzie walka w następnym sezonie

No zobaczymy... ale jestem jak najbardziej za walką xD

Konto usunięte
Konto usunięte: Mi niestety nie Widywałem ciekawsze spotkania w tym sezonie.

A ja jestem nieobiektywny ;P Iniesta grał z kontuzją :ssh:

Konto usunięte
Konto usunięte: WISKA EL BARSA 4EVER

Słiiiiit :zakochany:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.