WueRZet
WueRZet
  24 maja 2009 (pierwszy post)



Już w środę 27 maja o godzinie 20.45 czasu środkowoeuropejskiego na Stadionie Olimpijskim w Rzymie zostanie rozegrany finał UEFA Champions League.


vs.


Q. Jaki obstawiacie wynik tego spotkania ?

Q. Jak waszym zdaniem będzie wyglądał finał ? Czy zobaczymy piękną, otwartą grę z obydwu stron ? Czy może raczej defensywny, antyfutbol ?

Q. Kto będzie bohaterem tego spotkania ?


To już ostatni taki temat w tym sezonie, więc proszę o kulturalną dyskusję jak zwykle :piwo: ;)
WueRZet
WueRZet
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Oni to Koloseum rozwalą doszczętnie

Wandalowie nie zniszczyli, Germańce nie zniszczyli, Amerykanom się nie udało...to Ci pastuchy nic nie zrobią :ziober2:
Freddie2007
Freddie2007
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ha jesteś złym prowokatorem. Żużel jest słaby ! O :P

Od razu lepiej:rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: "Brazylijczyk postanowił, że jeżeli strzeli bramkę z gry, to... rozbierze się do naga i zrobi honorową rundkę wokół boiska!"

A co czarnych jaj nie widziałeś:woot:
Gutek909
Gutek909
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Będą płakać po meczu.

oby te słowa się sprawdziły :] :mrgreen:
krzychu7818
krzychu7818
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Niczym z pod skrzydeł Laskowika, tey


najlepszy kabaret w historii :rock:

nie odbiegając od tematu , odnosnie meczu zwisa mi kto wygra , byleby karne były , chociaz chyba i tak zamiast ogladania finału LM wybiorę ogladanie poker premier league :)
NeverMind1910
NeverMind1910
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A co czarnych jaj nie widziałeś

Jakoś nigdy mi się nie zdarzyło :and:
I jestem ciekaw, jaką kare by otrzymał. Żółta kartka, czy prokuratura? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: oby te słowa się sprawdziły :]

Nie bądź taki pies ogrodnika ;P. Pozwól im wygrać w ramach prestiżu Primera Division :)
Gutek909
Gutek909
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pozwól im wygrać w ramach prestiżu Primera Division

ee wole żeby wygrał Man Utd, ale zresztą nasze słowa nic nie znaczą, wszystko w nogach piłkarzy.. :]
wyrafinowany
wyrafinowany
  27 maja 2009

Ha, ale dobrze jakiś czas temu obstawiłem, że finał będzie sędziował Massimo Busacca :D
mam nadzieję, że niczego nie spartoli :)

WieslawToFrajer
WieslawToFrajer
  27 maja 2009

3:1 dla Barcy.
Raczej gra będzie w miarę otwarta, aczkolwiek nikt nie będzie chciał stracic bramki .
Anglikom by sie w głowach poprzewracało.
Zresztą nie lubie ManU.

Człowiek meczu, Iniesta lub Xavi.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: byleby karne były


Oby nie, bo pokrzyżuje mi to ogladanie filmu po 23 :ziober2:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bayern strasznie przesadził jeżeli chodzi o pozycję napastnika. Podolski, Klose, Toni, Gomes, Olic. Szkoda, że zamiast napastnika zarząd nie zdecydował się na kupno środkowego obrońcy, prawego obrońcy i bramkarza.

Wiem, no idiotyzm tyle kasy wydawać na jednego zawodnika. To jest Bayern, w jednym sezonie szkoda im kasy a jak nie zdobywają żadnego trofeum to rzucają kilkadziesiąt milionów na jednego grajka.:and: Co do obrońców to interesują się Srną, powrócić ma Gorlitz który rozegrał dobry sezon w KSC. O zainteresowaniu Bayernu bramkarzami nie wspominam, bo to jest dużo nazwisk... min. Benaglio i Frey.

Konto usunięte
Konto usunięte: W moim odczuciu Toni to lepszy snajper od Klose .

Toni ma etykietę drewniaka. W poprzednim sezonie grał świetnie ale w tym grał słabo a niekiedy żenująco (druga część sezonu to mnóstwo, wręcz kompromitujących błędów z jego strony...). Klose jest szybszy a i technikę ma.

A jak to będzie nie mam pojęcia, van Gaal ponoć lubi grać syst. 4-3-3 więc może atak Bayernu będzie składać się z trójki Gomez, Klose i Toni? Osobiście uważam, że powinno się Toniego sprzedać, on sam kiedyś wspominał, że ma ponad 90 strzelonych bramek w Serie A i chciałby przekroczyć granicę 100 goli...

Konto usunięte
Konto usunięte: Podnieciłeś się przejściem Diego?

Oj Freddie, Freddie. Zwykła radość - a jako, że Diego to piłkarz niewiele odbiegający technicznie od CR (a według mnie, ma nawet lepszą technikę od GelMana) to radość ta jest w pełni uzasadniona. ;]

Co do tematu - dla mnie, jako sympatyka Bayernu gorszego spotkania być nie mogło... W ubiegłym roku chociaż Chelsea była :and:
Niech ManU strzeli gola na początku, sędzia doliczy do spotkania trzy minuty a Barca strzeli dwie bramki w 91 i 93 min, o!
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: że powinno się Toniego sprzedać


Przydałby sie w takim Milanie, z checia bym go zobaczyl w trykocie czerwono czarnym

tylko pytanie ile suma odstepnego by wyniosla
EneBene
EneBene
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki obstawiacie wynik tego spotkania ?

1 albo 2 - 0 heh

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak waszym zdaniem będzie wyglądał finał ? Czy zobaczymy piękną, otwartą grę z obydwu stron ? Czy może raczej defensywny, antyfutbol ?

zobaczymy przedewszystkim Angielska Gre! :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Kto będzie bohaterem tego spotkania ?

Crisitiano Ronaldo albo Ronney .
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  27 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Przydałby sie w takim Milanie, z checia bym go zobaczyl w trykocie czerwono czarnym

Pojawiały się plotki na temat Violi i właśnie Milanu... Ale pewnie zostanie ;]

LeonGrande
LeonGrande: tylko pytanie ile suma odstepnego by wyniosla

Ciężko powiedzieć.
Freddie2007
Freddie2007
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj Freddie, Freddie. Zwykła radość - a jako, że Diego to piłkarz niewiele odbiegający technicznie od CR (a według mnie, ma nawet lepszą technikę od GelMana) to radość ta jest w pełni uzasadniona. ;]

Ja tylko prowokacje chciałem zastosować:ziober2:
Tak samo mogłem się Ciebie spytać czy podniecony prawdopodobnym transferem Gomeza ale się nie spytałem:jezyk2:
NeverMind1910
NeverMind1910
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak to będzie nie mam pojęcia, van Gaal ponoć lubi grać syst. 4-3-3 więc może atak Bayernu będzie składać się z trójki Gomez, Klose i Toni? Osobiście uważam, że powinno się Toniego sprzedać, on sam kiedyś wspominał, że ma ponad 90 strzelonych bramek w Serie A i chciałby przekroczyć granicę 100 goli...

W tej taktyce nie może występować trzech klasycznych snajperów. Raczej są to zawodnicy zwinni i szybcy po bokach jak Olic i Podolski.

Konto usunięte
Konto usunięte: Toni ma etykietę drewniaka.

Może? Ale moim zdaniem to zawodnik idealny na szpice. Zwłaszcza w Premier League. Typowa skała. Świetny w powietrzu.. Brakuje mu tylko szybkości i techniki.

Konto usunięte
Konto usunięte: Oj Freddie, Freddie. Zwykła radość - a jako, że Diego to piłkarz niewiele odbiegający technicznie od CR (a według mnie, ma nawet lepszą technikę od GelMana) to radość ta jest w pełni uzasadniona. ;]

Miałeś nadzieję, że zasili Bayern? :>
Przyznaj 25 mln euro na Diego, to chyba lepsza inwestycja od 30 mln na Gomeza.

LeonGrande
LeonGrande: Przydałby sie w takim Milanie, z checia bym go zobaczyl w trykocie czerwono czarnym

Milan poluje na Amauriego :and: . Już macie świetną skałę i bramkostrzelnego napastnika. Nazywa się Marco Boriello..

A tak na poważnie. Na miejscu prezesa Milanu bardziej skupiłbym się na powrocie Gourcuffa i sprzedaży Ronaldinho. Myślę, że byłaby to udana transakcja.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.