MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  14 stycznia 2012 (pierwszy post)

Witajcie !

Skoro udzielacie się na tym dziale to oznacza, że kochacie sport.
Dalej... kochacie również piłkę nożną... mylę się ?
Dalej... ilu z Was chodzi na mecze ?
Ilu z Was kupuje karnety ?
A skoro nie chodzicie, to dlaczego ? Za daleko ? Za drogo ? A może nie macie z kim ?
A jeżeli chodzicie to dlaczego ? Nie uwierzę, że dla samego stylu grania, więc dla dopingu ? Dlatego, że kochacie dany klub ? Hm ?

Ja mogę napisać tyle, że wsiąkłam tak bardzo w to wszystko, że sama sie siebie czasem boję :ninja:. Nigdy nie sądziłam, że kiedy będę oglądać wspomnienia na jutubie z różnych spotkań to będę sie wzruszać, ale tak się dzieje :mrgreen:.

W poprzedniej rundzie płaciłam za karnet do Kotła ponad 200 zł, w wiosennej będę płacić 75 zł ! Bo jestem kobietą ;DD. Obawiam się jednego, że Kocioł się zapełni ludzmi, którzy niewiele wiedzą o co tak naprawdę tam chodzi. Już sobie wyobrażam, jak ktoś do mnie wyskoczy '' że to moje miejsce"...w Kotle, bosz. Chociaż z drugiej strony każdy z nas miał swój debiut na trybunach, więc pewnie i warto być wyrozumiałym dla 'nowych'. Czy moje obawy są słuszne ? Jak uważacie ?

Rozmawiałam z Fejkiem, Wisła rownież obniżyła znacznie ceny karnetów i biletów, a jak jest w innych miastach ?

I na koniec "Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię ...":nutki: :ziober2:.

Pozdrawiam !

:ziober2:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  17 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Start ligi nam pokaże, ile karnetowców będzie :) To nam da obraz zaufania wobec zarządu no i zarząd będzie miał..tęgie miny na bank.

Żebyś się nie zdziwił patrząc na to pod kontem obniżki cen karnetów.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  17 stycznia 2012
Enkido
Enkido: kontem

"kątem"
O matko, zmęczenie robi swoje :zonk:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

gife
gife
  19 stycznia 2012

Nie będę na ten temat dywagował.
Jedni kupią karnet, inni nie. Ja się tylko zastanawiam, komu pasuje dziesiejsza atmosfera na stadionie :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.