MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  14 stycznia 2012 (pierwszy post)

Witajcie !

Skoro udzielacie się na tym dziale to oznacza, że kochacie sport.
Dalej... kochacie również piłkę nożną... mylę się ?
Dalej... ilu z Was chodzi na mecze ?
Ilu z Was kupuje karnety ?
A skoro nie chodzicie, to dlaczego ? Za daleko ? Za drogo ? A może nie macie z kim ?
A jeżeli chodzicie to dlaczego ? Nie uwierzę, że dla samego stylu grania, więc dla dopingu ? Dlatego, że kochacie dany klub ? Hm ?

Ja mogę napisać tyle, że wsiąkłam tak bardzo w to wszystko, że sama sie siebie czasem boję :ninja:. Nigdy nie sądziłam, że kiedy będę oglądać wspomnienia na jutubie z różnych spotkań to będę sie wzruszać, ale tak się dzieje :mrgreen:.

W poprzedniej rundzie płaciłam za karnet do Kotła ponad 200 zł, w wiosennej będę płacić 75 zł ! Bo jestem kobietą ;DD. Obawiam się jednego, że Kocioł się zapełni ludzmi, którzy niewiele wiedzą o co tak naprawdę tam chodzi. Już sobie wyobrażam, jak ktoś do mnie wyskoczy '' że to moje miejsce"...w Kotle, bosz. Chociaż z drugiej strony każdy z nas miał swój debiut na trybunach, więc pewnie i warto być wyrozumiałym dla 'nowych'. Czy moje obawy są słuszne ? Jak uważacie ?

Rozmawiałam z Fejkiem, Wisła rownież obniżyła znacznie ceny karnetów i biletów, a jak jest w innych miastach ?

I na koniec "Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię ...":nutki: :ziober2:.

Pozdrawiam !

:ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 stycznia 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: ilu z Was chodzi na mecze ?


Wlasnie jak wiesz zamierzam sie wybrac na mecz, najpradopodobniej bedzie to spotkanie Slaska z Legia, ale kto wie moze tez wybiore sie na 1 kolejke po nowym roku z Ruchem Chorzów.

:mrgreen:

MaqdaIena
MaqdaIena: A jeżeli chodzicie to dlaczego ? Nie uwierzę, że dla samego stylu grania, więc dla dopingu ?

Mam zamiar sie wybrac po to by obejrzec na zywo mecz, doping? sa od tego inni :ziober2:

MaqdaIena
MaqdaIena: jak ktoś do mnie wyskoczy '' że to moje miejsce".

No bo kurde, ktos placi sobie za miejsce a ktos inny mu zajmuje, oczywko tak samo bym powiedzial, bo nie po to szukalem pol dnia dobrego miejsca na necie by mi ktos po chamsku sie na nie wbil, won na swoje krzeselko !

:rotfl:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 stycznia 2012

ja tylko chodzę na mecze klubu, który mam w sercu tam skąd pochodzę. Na razie to tylko IV liga ale już niedługo III ;)

Zawszę wrzucam do przysłowiowej puszki i wspieram stowarzyszenie sympatyków.
Jeżdżę na wyjazdy zarówno by oglądać i wspierać drużynę zdzierając gardło.

na Ekstraklasę chodzę by pooglądać jak to wygląda na najwyższym poziomie rozgrywkowych. Nie dopinguję tylko zwiedzam stadion :D
Fajnie jak trafi się dobry mecz (pamiętam taki jeszcze na Traugutta Lechia - Legia 2:3)
i na Lechu gdzie grali z Arką.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  14 stycznia 2012
LeonGrande
LeonGrande: Wlasnie jak wiesz zamierzam sie wybrac na mecz, najpradopodobniej bedzie to spotkanie Slaska z Legia, ale kto wie moze tez wybiore sie na 1 kolejke po nowym roku z Ruchem Chorzów.

Idź na pierwszą kolejkę, musisz wręcz ! Opowiesz mi jak było, albo zawsze możesz zadzwonić w przerwie tak jak ja to mam w zwyczaju dzwonić do Ciebie;D.

A i pamiętaj o naszym zakładzie :ziober2:.

LeonGrande
LeonGrande: Mam zamiar sie wybrac po to by obejrzec na zywo mecz, doping? sa od tego inni

Rafał :nie:.
Pamiętam moje pierwsze mecze, nie znałam słów bla bla, jak wróciłam do domu to zaczęłam oglądać filmiki z dopingu z różnych spotkań, słów raz dwa się nauczyłam no i wpadłam w to po uszy;D. Mam nadzieję, że Ciebie również to czeka ;D.

MaqdaIena
MaqdaIena: No bo kurde, ktos placi sobie za miejsce a ktos inny mu zajmuje, oczywko tak samo bym powiedzial, bo nie po to szukalem pol dnia dobrego miejsca na necie by mi ktos po chamsku sie na nie wbil, won na swoje krzeselko !

:rotfl:.
Jak dobrze, że Cię znam i wiem, ze nie piszesz całkiem poważnie ;D.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: ja tylko chodzę na mecze klubu, który mam w sercu tam skąd pochodzę. Na razie to tylko IV liga ale już niedługo III ;)

I jaka radość z awansu co nie ?;D

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jeżdżę na wyjazdy zarówno by oglądać i wspierać drużynę zdzierając gardło.

:zakochany:.
Często zdzieranie gardła uniemożliwia jednoczesne oglądanie, przynajmniej w moim przypadku.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie dopinguję tylko zwiedzam stadion :D

To na jakich byłeś stadionach i jaki zrobił na Tobie największe wrażenie ?:).

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Fajnie jak trafi się dobry mecz (pamiętam taki jeszcze na Traugutta Lechia - Legia 2:3) i na Lechu gdzie grali z Arką.

A, więc Poznań zaprasza.
Dobrej piłki nie będę gwarantować, bo z tym różnie, ale tak czy siak warto ;D.
:ziober2:
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  14 stycznia 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Za daleko ?

no ale teraz jak już w końcu będzie piwo to częściej pójdę :ziober2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  14 stycznia 2012
joker4444
joker4444: no ale teraz jak już w końcu będzie piwo to częściej pójdę

A piwo nie ma być czasem tylko podczas Euro ? O ile to wypali, bo słyszałam, że piwo może być ale iluśtam procentowe, a takiego nikt ponoć nie produkuje, czy coś :rotfl:.

Uważam, że browar to głupi pomysł, nie wyobrażam sobie 'barów' gdzie pod nogami będą się plątały kubeczki z płynem. No ale gdzie 'bary' na Euro :ziober2:.
:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 stycznia 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: I jaka radość z awansu co nie ?;D

I to jakie, wtedy nie ma znaczenie czy to duże czy małe miasto.

MaqdaIena
MaqdaIena: Często zdzieranie gardła uniemożliwia jednoczesne oglądanie, przynajmniej w moim przypadku.

u mnie to samo :D

MaqdaIena
MaqdaIena: To na jakich byłeś stadionach i jaki zrobił na Tobie największe wrażenie ?:).

Akurat tu nie mam się czym chwalić ;P

MaqdaIena
MaqdaIena: A, więc Poznań zaprasza. Dobrej piłki nie będę gwarantować, bo z tym różnie, ale tak czy siak warto ;D.

Mam tak kumpla i ilekroć się do niego wybieram mamy w planach mecz Kolejorza.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  14 stycznia 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: I to jakie, wtedy nie ma znaczenie czy to duże czy małe miasto.

Racja, jak się kocha, to znaczenia nie ma.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: u mnie to samo :D

Tak było na ostatnim meczu, z łącznie 5 bramek jakie padły widziałam dwie, albo dwie i pół, de facto oprawa mi to po części uniemożliwiła, ale przecież gole można w necie potem obejrzeć ;D.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Akurat tu nie mam się czym chwalić ;P

Ja w sumie również bym się chwalić nie mogła.
Najważniejszy dla mnie stadion znam na pamięć, z reszty naszych krajowych nie widziałam żadnego. Ale widziałam San Siro, z zewnątrz łooo olbrzym, w środku bez szału, poznański lepszy;D.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Mam tak kumpla i ilekroć się do niego wybieram mamy w planach mecz Kolejorza.

Z grafikiem meczy ustal spotkanie z kumplem ;D.
I pamiętaj, że bez karty kibica nie wejdziesz. Kartę się wyrabia chwilę i chyba przez neta też można, ale tutaj nie jestem pewna, bo ta informacja nie była mi potrzebna :).
:ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 stycznia 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Idź na pierwszą kolejkę, musisz wręcz ! Opowiesz mi jak było, albo zawsze możesz zadzwonić w przerwie tak jak ja to mam w zwyczaju dzwonić do Ciebie;D.

Ta, pod warunkiem ze nie zasypie stadionu i kolejki nie odwalaja- co jest bardzo mozliwe, dzis czytalem ze np w Warszawie zrobili dach zamykany, ale zamyka sie jedynie podczas dodatniej temp takze jak zacznie sypac bedzie bialo :rotfl:

tyle kasy wlozyli i takie gowno ze nie moga zima zamknac, masakra....

MaqdaIena
MaqdaIena: A i pamiętaj o naszym zakładzie .

Ta, odejmą Slaskowi 30 pkt i Legia bedzie mistrzem :rotfl:

MaqdaIena
MaqdaIena: nie znałam słów bla bla,

Aaaa to to to znam, na Legie jestem przygotowany, wiem ze cos sie spiewa .. Legiaaaa to stara .... :rotfl:

MaqdaIena
MaqdaIena: Jak dobrze, że Cię znam i wiem, ze nie piszesz całkiem poważnie ;D.

Wkurzyłbym sie jakby mi jakiś typek zajal MOJE MIEJSCE, ZA KTÓRE ZAPŁACILEM !
:ziober2:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  14 stycznia 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: A piwo nie ma być czasem tylko podczas Euro ? O ile to wypali, bo słyszałam, że piwo może być ale iluśtam procentowe, a takiego nikt ponoć nie produkuje, czy coś .

Od dzisiaj może być piwo na każdym meczu, ale tylko o mocy do 3,5 % i w wyznaczonym miejscu.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 stycznia 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Tak było na ostatnim meczu, z łącznie 5 bramek jakie padły widziałam dwie, albo dwie i pół, de facto oprawa mi to po części uniemożliwiła, ale przecież gole można w necie potem obejrzeć ;D.

Dobra oprawa usprawiedliwia wszystko.

MaqdaIena
MaqdaIena: Z grafikiem meczy ustal spotkanie z kumplem ;D.

Tak to właśnie robimy, jak mam do niego przyjechać zawsze patrzę czy Lech gra u siebie.

MaqdaIena
MaqdaIena: I pamiętaj, że bez karty kibica nie wejdziesz. Kartę się wyrabia chwilę i chyba przez neta też można, ale tutaj nie jestem pewna, bo ta informacja nie była mi potrzebna :).

Wszystko mamy :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  14 stycznia 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: A piwo nie ma być czasem tylko podczas Euro ?

podczas Euro właśnie nie będzie bo tam regulują to przepisy fifa i tak nie mam biletów więc obejrze z piwem mecze euro :D
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 stycznia 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Dalej... kochacie również piłkę nożną... mylę się ?

miłością nie wiem czy to nazwać ale tak .. BARDZO LUBIĘ

MaqdaIena
MaqdaIena: Dalej... ilu z Was chodzi na mecze ?

byłem raz na meczu III Ligi Sparty Brodnica z Lechią Gdańsk
ale miałem wtedy z 15 lat jednak unikam takich spotkań niższych klas bo to typowe miejsce dla stadionowego bydła - co akurat w Sparcie jest normą

ogólnie jakoś nie zależy mi by być na jakimś meczu ( mam okazje jechac na mecze Legii czy Kadry ale jakoś nie mam ochoty ) - pomijając fakt że znajomi to pseudo zadymiarze ( bardzo im się podobało na finale Pucharu Polski Lech - Legia w Bydgoszczy :lol: ) ale kto wie może kiedyś sie wybiore - może na jakich pucharowy Legii, lub ligowy czy kadry - ale z ciekawości a nie jako kibic
lub kto wie - może jak awansuje Zawisza do Ekstraklasy - najbliżej do Ekstraklasy - chociaż przy takim bydle to sam nie wiem

plus oczywiście sam mam swoją ligę , swój klub - tu grywam regularnie co tydzień plus objeżdżam okoliczne boiska przyglądając się meczą rywali z ligi

MaqdaIena
MaqdaIena: A skoro nie chodzicie, to dlaczego ? Za daleko ? Za drogo ? A może nie macie z kim ?

odpowiedziałem wyżej :woot:
...Ignorance is bliss...
Gutek909
Gutek909
  14 stycznia 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Dalej... kochacie również piłkę nożną... mylę się ?

inne sporty też ;p

MaqdaIena
MaqdaIena: Dalej... ilu z Was chodzi na mecze ?

chodzę jeśli tylko pozwala mi na to czas, praca 3zmianowa nie jest dobra no i zawsze te 80km w jedną stronę muszę dojechać.

MaqdaIena
MaqdaIena: Ilu z Was kupuje karnety ?

nie ma sensu bym kupował karnet, bo czasem mogę pojawić się tylko na połowie meczów.

MaqdaIena
MaqdaIena: A jeżeli chodzicie to dlaczego ? Nie uwierzę, że dla samego stylu grania, więc dla dopingu ? Dlatego, że kochacie dany klub ? Hm ?

Miłość do Lecha wpoił mi ojciec. Odkąd już coś tam zacząłem oglądać z nim mecze to zawsze mi mówił jaki to Lech wspaniały itp :mrgreen: Sam gdy był młody to uczęszczał na mecze, oczywiście jeszcze nie na stadion Miejski ;D
Dla stylu grania ? za Frajero nie ma stylu grania ;D chodzę dla dopingu, żeby drzeć mordę ponad 90 min.
Gutek909
Gutek909
  14 stycznia 2012
Enkido
Enkido: Od dzisiaj może być piwo na każdym meczu, ale tylko o mocy do 3,5 % i w wyznaczonym miejscu.

bd piwo lane, oczywiście rozcieńczone ;D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.