MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  14 stycznia 2012 (pierwszy post)

Witajcie !

Skoro udzielacie się na tym dziale to oznacza, że kochacie sport.
Dalej... kochacie również piłkę nożną... mylę się ?
Dalej... ilu z Was chodzi na mecze ?
Ilu z Was kupuje karnety ?
A skoro nie chodzicie, to dlaczego ? Za daleko ? Za drogo ? A może nie macie z kim ?
A jeżeli chodzicie to dlaczego ? Nie uwierzę, że dla samego stylu grania, więc dla dopingu ? Dlatego, że kochacie dany klub ? Hm ?

Ja mogę napisać tyle, że wsiąkłam tak bardzo w to wszystko, że sama sie siebie czasem boję :ninja:. Nigdy nie sądziłam, że kiedy będę oglądać wspomnienia na jutubie z różnych spotkań to będę sie wzruszać, ale tak się dzieje :mrgreen:.

W poprzedniej rundzie płaciłam za karnet do Kotła ponad 200 zł, w wiosennej będę płacić 75 zł ! Bo jestem kobietą ;DD. Obawiam się jednego, że Kocioł się zapełni ludzmi, którzy niewiele wiedzą o co tak naprawdę tam chodzi. Już sobie wyobrażam, jak ktoś do mnie wyskoczy '' że to moje miejsce"...w Kotle, bosz. Chociaż z drugiej strony każdy z nas miał swój debiut na trybunach, więc pewnie i warto być wyrozumiałym dla 'nowych'. Czy moje obawy są słuszne ? Jak uważacie ?

Rozmawiałam z Fejkiem, Wisła rownież obniżyła znacznie ceny karnetów i biletów, a jak jest w innych miastach ?

I na koniec "Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię ...":nutki: :ziober2:.

Pozdrawiam !

:ziober2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  14 stycznia 2012
LeonGrande
LeonGrande: Ta, pod warunkiem ze nie zasypie stadionu i kolejki nie odwalaja- co jest bardzo mozliwe, dzis czytalem ze np w Warszawie zrobili dach zamykany, ale zamyka sie jedynie podczas dodatniej temp takze jak zacznie sypac bedzie bialo

:rotfl:.

Już byłam na meczu w spodniach narciarskich, więc jak nie odwołają dasz rade :D.

LeonGrande
LeonGrande: tyle kasy wlozyli i takie gowno ze nie moga zima zamknac, masakra....


Cóż, a jest jakiś stadion idealny w Polsce ?

LeonGrande
LeonGrande: Ta, odejmą Slaskowi 30 pkt i Legia bedzie mistrzem

Ej, ale to jest najgorsza z mozliwych opcja :rotfl:.

LeonGrande
LeonGrande: Aaaa to to to znam, na Legie jestem przygotowany, wiem ze cos sie spiewa .. Legiaaaa to stara ....

I kara :ninja:.
Zobaczysz, kamery Cię wychwycą i dostaniesz zakaz stadionowy:rotfl:.

LeonGrande
LeonGrande: Wkurzyłbym sie jakby mi jakiś typek zajal MOJE MIEJSCE, ZA KTÓRE ZAPŁACILEM !

Weźmy pod uwagę, że Ty zamierzasz iść na trybunę gdzie się grzeje krzesło, ja pisałam o Kotle, gdzie krzesło jest ciepłe ewentualnie podczas przerwy :ziober2:.
:ziober2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  14 stycznia 2012
Enkido
Enkido: Od dzisiaj może być piwo na każdym meczu, ale tylko o mocy do 3,5 % i w wyznaczonym miejscu.

O proszę, nie wiedziałam.
A to wyznaczone miejsce to jakie ?

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dobra oprawa usprawiedliwia wszystko.

Oczywiście ;D.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Tak to właśnie robimy, jak mam do niego przyjechać zawsze patrzę czy Lech gra u siebie.

Trybuna która ? Daj znać, może zedrzemy gardła razem ;D.

joker4444
joker4444: podczas Euro właśnie nie będzie bo tam regulują to przepisy fifa i tak nie mam biletów więc obejrze z piwem mecze euro :D

To jakieś mam informacje z kosmosu chyba;D.
Komu Patryś kibicuje ? Legii ?

RexMundi
RexMundi: byłem raz na meczu III Ligi Sparty Brodnica z Lechią Gdańsk ale miałem wtedy z 15 lat jednak unikam takich spotkań niższych klas bo to typowe miejsce dla stadionowego bydła - co akurat w Sparcie jest normą ogólnie jakoś nie zależy mi by być na jakimś meczu ( mam okazje jechac na mecze Legii czy Kadry ale jakoś nie mam ochoty ) - pomijając fakt że znajomi to pseudo zadymiarze ( bardzo im się podobało na finale Pucharu Polski Lech - Legia w Bydgoszczy ) ale kto wie może kiedyś sie wybiore - może na jakich pucharowy Legii, lub ligowy czy kadry - ale z ciekawości a nie jako kibic lub kto wie - może jak awansuje Zawisza do Ekstraklasy - najbliżej do Ekstraklasy - chociaż przy takim bydle to sam nie wiem plus oczywiście sam mam swoją ligę , swój klub - tu grywam regularnie co tydzień plus objeżdżam okoliczne boiska przyglądając się meczą rywali z ligi

A wydawało mi się, że każdy fan piłki ma ochotę na wybranie się na spotkanie na wiekszym stadionie, gdzie gra extra klasa ;).
Fakt faktem odstraszać może pijane chamidła, ktore wywołują awantury, tego też nie lubię, bardzo. Jakoś nie mam ochoty dostać w łeb butelką lub krzesełkiem. Pozytywne darcie ryja jest piękne, i myślę że warto to zobaczyć i warto w tym uczestniczyć.

Na jakiej pozycji grywasz Kamil ?

Konto usunięte
Konto usunięte: chodzę jeśli tylko pozwala mi na to czas, praca 3zmianowa nie jest dobra no i zawsze te 80km w jedną stronę muszę dojechać.

Faktycznie, praca i odelgłość są problemem w Twoim przypadku, ale i tak fajnie, że się pojawiasz, zwlaszcza że kibicujesz temu samemu klubowi co ja :mrgreen:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Miłość do Lecha wpoił mi ojciec. Odkąd już coś tam zacząłem oglądać z nim mecze to zawsze mi mówił jaki to Lech wspaniały itp Sam gdy był młody to uczęszczał na mecze, oczywiście jeszcze nie na stadion Miejski ;D Dla stylu grania ? za Frajero nie ma stylu grania ;D chodzę dla dopingu, żeby drzeć mordę ponad 90 min.

;D.
Szkoda, że mój ojciec się nigdy pilką nie interesował, pewnie wczesniej bym odkryła jakie to jest fantastyczne.
Co do Bakero to się jednak wypowiadać nie będę, funkcja mi na to nie pozwala :ninja:.

Konto usunięte
Konto usunięte: bd piwo lane, oczywiście rozcieńczone ;D

Ostatnio ktoś mi opowiadał apropo piw w knajpach, gdzie każdy narzeka, że jest z wodą, że nie ma mozliwości by barman je rozcieńczył, bo coś tam, więc tylko oszukać może producent, który te beczki napełnia, ile w tym prawdy tego nie wiem. Piwa nie piję, więc o różnicy w smaku między tym z kija, a tym z butelki się wypowiedzieć nie mogę.
:ziober2:
Renifer
Renifer
  14 stycznia 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Dalej... ilu z Was chodzi na mecze ?

Chodzę :)

MaqdaIena
MaqdaIena: Ilu z Was kupuje karnety ?

Karnety kupowałem kiedy pamiętam do zeszłego sezonu.

MaqdaIena
MaqdaIena: A skoro nie chodzicie, to dlaczego ? Za daleko ? Za drogo ? A może nie macie z kim ?

Miłości do klubu nie mierzy się w kilometrach.

MaqdaIena
MaqdaIena: Już sobie wyobrażam, jak ktoś do mnie wyskoczy '' że to moje miejsce"...w Kotle, bosz.

Dostanie motywującego liścia i pójdzie na górę.

Lubię też pójść na mecz jako typowy jan, przejść się na Wartę czy pojechać sobie do Szczecina pooglądać mecz :)
Jednym z postanowień na nowy rok był wyjazd na Cracovie nie koniecznie jak będzie grała z Lechem, poczuć Krakowski i/lub przejechać się do Berlina i zaliczyć Bundesligę ;)
No i nomen omen trochę wstyd bo idę na Ojro ;)
Gutek909
Gutek909
  14 stycznia 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Co do Bakero to się jednak wypowiadać nie będę, funkcja mi na to nie pozwala

też się w ten temat zagłębiać dalej nie bd, bo musiałabyś mi dać bana :mrgreen:

MaqdaIena
MaqdaIena: Faktycznie, praca i odelgłość są problemem w Twoim przypadku, ale i tak fajnie, że się pojawiasz, zwlaszcza że kibicujesz temu samemu klubowi co ja

planuję się wybrać na mecz z Bełchatowem i chciałbym jechać do Chorzowa ;D a później puchar z Wisłą, Górnik na pewno sobie odpuszczę i na meczu ze Śląskiem być muszę ;D
Gutek909
Gutek909
  14 stycznia 2012
Renifer
Renifer: i/lub przejechać się do Berlina i zaliczyć Bundesligę ;)

byłem byłem, co prawda tylko na mecz towarzyskim, więc piknik jak cholera, ale było warta ;D
bo Real grał :zakochany:
Gutek909
Gutek909
  14 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: mecz

meczu

Konto usunięte
Konto usunięte: warta

warto

chyba mnie jeszcze trzyma od wczoraj :ninja:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 stycznia 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Trybuna która ? Daj znać, może zedrzemy gardła razem ;D.

dwa razy za bramkami.
A teraz nie wiem gdzie on chodzi.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  14 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: byłem byłem, co prawda tylko na mecz towarzyskim, więc piknik jak cholera, ale było warta ;D bo Real grał

Kiedyś zaglądałem na stronę Herthy i jest chyba nawet po Polsku ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: bo Real grał

Widziałem zdjęcia ;)
Czekam na meldunki z podróży do Madrytu ;)
Weź fanę ŁKS;u :ssh:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  14 stycznia 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: O proszę, nie wiedziałam. A to wyznaczone miejsce to jakie ?

No jakiś punkt sprzedaży na stadionie. Na trybunie nie wypijesz.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Gutek909
Gutek909
  14 stycznia 2012
Renifer
Renifer: Widziałem zdjęcia ;) Czekam na meldunki z podróży do Madrytu ;)

w tym sezonie chyba jeszcze się nie wybiorę, ale w następnym już na pewno polecę.
Tylko muszę się w końcu do stowarzyszenia zapisać.

Renifer
Renifer: Weź fanę ŁKS;u

:rotfl:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  14 stycznia 2012
Renifer
Renifer: Karnety kupowałem kiedy pamiętam do zeszłego sezonu.

Bakero ciągle w Poznaniu, więc jak teraz z karnetem ?

Renifer
Renifer: Miłości do klubu nie mierzy się w kilometrach.

:).

Renifer
Renifer: Dostanie motywującego liścia i pójdzie na górę.

Kilku zakrzyczanych już widziałam, nikt liścia nie dostał, tzn. ja nie widzialam.

Renifer
Renifer: Lubię też pójść na mecz jako typowy jan, przejść się na Wartę czy pojechać sobie do Szczecina pooglądać mecz :) Jednym z postanowień na nowy rok był wyjazd na Cracovie nie koniecznie jak będzie grała z Lechem, poczuć Krakowski i/lub przejechać się do Berlina i zaliczyć Bundesligę ;) No i nomen omen trochę wstyd bo idę na Ojro ;)

Na Wartę mnie nie ciągnie jakoś.
Na wyjazd nigdy też czasu nie miałam, często mi praca nie pozwalała na to, nigdy więc nie byłam i żałuję. Może kiedyś.

Na Euro bym nie poszła :D Bym sprzedała bilet :mrgreen:.

Konto usunięte
Konto usunięte: też się w ten temat zagłębiać dalej nie bd, bo musiałabyś mi dać bana

A potem bym Ci odpowiedziała i sobie też bym musiała dać bana:mrgreen:.

Konto usunięte
Konto usunięte: planuję się wybrać na mecz z Bełchatowem i chciałbym jechać do Chorzowa ;D a później puchar z Wisłą, Górnik na pewno sobie odpuszczę i na meczu ze Śląskiem być muszę ;D

:D.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: dwa razy za bramkami.

Czwórka ? Dwójka ?

Enkido
Enkido: No jakiś punkt sprzedaży na stadionie. Na trybunie nie wypijesz.

I bardzo dobrze, a piwa nienawidzę.
Ale jakby drinki sprzedawali to co innego :rotfl:.
:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 stycznia 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Czwórka ? Dwójka ?

po pijaku ciężko zapamiętać gdzie byłem prowadzony :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  14 stycznia 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Bakero ciągle w Poznaniu, więc jak teraz z karnetem ?

Bez zmian, Bakero nie jest powodem dla którego nie kupuje karnetu :)
Ba, należę do sekty wyznawców Baska :zabawa:

MaqdaIena
MaqdaIena: Kilku zakrzyczanych już widziałam, nikt liścia nie dostał, tzn. ja nie widzialam.

Jak spitus się burzy potem zbiera mleczaki.

MaqdaIena
MaqdaIena: Na wyjazd nigdy też czasu nie miałam, często mi praca nie pozwalała na to, nigdy więc nie byłam i żałuję. Może kiedyś.

Byłem na paru wyjazdach i jakoś nie złapałem bakcyla, wolę jechać z znajomymi na własna rękę:)

MaqdaIena
MaqdaIena: Na Euro bym nie poszła :D Bym sprzedała bilet .

Jak ktoś ma dużo biletów to i sprzeda i pójdzie ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko muszę się w końcu do stowarzyszenia zapisać.

Co masz z takiego bycia w stowarzyszeniu ? :)
Gutek909
Gutek909
  14 stycznia 2012
Renifer
Renifer: Co masz z takiego bycia w stowarzyszeniu ? :)

możliwość wyjazdu z nimi na mecz. Stowarzyszenie wszystko organizuje, nie musiałbym się niczym przejmować.
Są jeszcze zloty np.
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  14 stycznia 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Komu Patryś kibicuje ? Legii ?

nie symaptyzuje jakos z żadną drużyna konkretną z ekstraklasy
Na pewno każdej polskiej drużynie grającej w LE czy też LM
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.