joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  8 listopada 2011 (pierwszy post)

Powitać
Nie jestem moze az takim kibicem jak wiekszosc tutaj dlatego spytac chcialem was o opinie:
Co myslicie o nowych strojach reprezentacji na Euro 2012? Chodzi mi głownie o zastapienie godła jakims logiem...

Przyznaje dla mnie to jakas masakra ...gra z orłem na piersi to chyba jest co a nie z jakims logiem...:ninja:
Pomijam juz pozostale aspekty bo to rzecz gustu...dla mnie stroje jakbym mial strzelac jaka to reprezentacja to bym typował Turcje

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie PZPN w ostatnim tygodniu października, kibice, przedstawiciele mediów, klubów piłkarskich, wojewódzkich związków piłki nożnej oraz instytucji rządowych i sponsorów dobrze ocenili zmianę logotypu i identyfikacji wizualnej. W badaniu opinii na temat wizerunku PZPN udział wzięło 2248 osób. Najliczniej reprezentowani byli kibice, rekrutowani do badań z grupy osób, które w ciągu ostatnich 3 miesięcy kupiły bilet na mecz reprezentacji Polski. Zdecydowana większość respondentów pozytywnie oceniła nowe logotypy Związku i reprezentacji. Nowy logotyp reprezentacji bardzo dobrze i dobrze ocenia 60 procent kibiców, 74 procent przedstawicieli mediów i 67 procent osób z innych środowisk.

nie wiem gdzie te badania robili...
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  10 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Koszulkę z godłem, może handlowe byle kto. Dobro narodowe, nawet tescowcy itd. Logo PZPN jest zastrzeżone, i tylko oni mogą produkować gadżety lub pobierać kasę za jego umieszczanie.

to cale szczescie jak wypuszcza taka sama koszulke tylko z godlem zamiast ich loga to fige zarobia a i chyba wiekszosc bedzie taka chciala:D
Renifer
Renifer
  10 listopada 2011

18 miesięcy pracowali nad tą koszulką ale nikt nie wpadł na to że miedzy logiem a znaczkiem sponsora technicznego naszyć Godło.
Wiem wiem zaraz usłyszę coś w stylu "Jak to logo PZPN na sercu a Orzełek jako zapchajdziura".
Mam nadzieje że PZPN strzeli sobie w stopę tymi koszulkami, praktycznie nikt nich nie kupi i zrobią z nich obicie na kanapy. Kręcina gdzieś się wypowiadał że to jest jedyna szansa na zarobek dla związku a dziennikarze TVN'u dowiedzieli się że budżet na ten rok wynosi 97 milionów.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  11 listopada 2011

Przed chwilą widziałem w wiadomościach sportowych jak pokazali prezydenta sapiącego o brak orzełka :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
ogarniamtemat
Posty: 347 (po ~145 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 10
ogarniamtemat
  12 listopada 2011

Nie chciałbym takiej nawet za darmo. Beznadziejny projekt samej koszulki i to coś zamiast orzełka lol

?

Alucard
Alucard
  12 listopada 2011

@NuTiiiiii:
Pamiętasz jak w fifie bez patcha machali flagami pzpnu, to był jakiś znak :crylol:

MajaFiFi
MajaFiFi
  14 listopada 2011

A mnie tam sama koszulka się podoba :) taka nowoczesna jest :)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętasz jak w fifie bez patcha machali flagami pzpnu, to był jakiś znak

:rotfl:

Oni już wiedzieli co się będzie działo :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 listopada 2011

Propos fify : kiedy sparing ? :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Alucard
Alucard
  14 listopada 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: ropos fify : kiedy sparing ? :D

Ja mam nick: Alafis.
Sobota? Niedziela?
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam nick: Alafis. Sobota? Niedziela?

akurat ten weekend mi nie pasuje, ale każdy następny będzie idealny. Trenuj :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Platforma Obywatelska złoży w czwartek do marszałek Sejmu Ewy Kopacz projekt nowelizacji ustawy o sporcie, który nakłada na reprezentantów Polski obowiązek używania godła narodowego na strojach reprezentacyjnych. - Art. 13 ustawy o sporcie mówi o tym, że reprezentanci Polski mają prawo do używania godła narodowego na swoich koszulkach. Chcemy małej zmiany - zamiast prawa (do używania), narzucić obowiązek reprezentantom Polski, używania godła narodowego na ich strojach reprezentacyjnych - powiedział we wtorek na konferencji prasowej w Sejmie poseł Andrzej Biernat (PO). Jak ocenił, taka zmiana w ustawie o sporcie, jest konieczna.


Zajmie się tym Kosecki i Kucharski.

Jednak głupia akcja, że nawet jak to by miało wejść to najwcześniej za 2 lata.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  15 listopada 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jednak głupia akcja, że nawet jak to by miało wejść to najwcześniej za 2 lata.

skad te 2 lata??:woot: o ile sie nie myle to 2 lata to czas w ktorym reprezentacja ma teoretycznie grac w tych strojach a nie czas nowelizacji i wejscia w zycie ewentualnej zmienionej ww ustawy
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  15 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A mnie tam sama koszulka się podoba :) taka nowoczesna jest :)


Kogo obchodzi zdanie baby która lustrzanka robi fotki do lustra

:rotfl:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  15 listopada 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jednak głupia akcja, że nawet jak to by miało wejść to najwcześniej za 2 lata.

jesli odpowiednio szybko zabiora sie za zmiane ustawy to na Euro zagramy z orzełkiem.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.