joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  8 listopada 2011 (pierwszy post)

Powitać
Nie jestem moze az takim kibicem jak wiekszosc tutaj dlatego spytac chcialem was o opinie:
Co myslicie o nowych strojach reprezentacji na Euro 2012? Chodzi mi głownie o zastapienie godła jakims logiem...

Przyznaje dla mnie to jakas masakra ...gra z orłem na piersi to chyba jest co a nie z jakims logiem...:ninja:
Pomijam juz pozostale aspekty bo to rzecz gustu...dla mnie stroje jakbym mial strzelac jaka to reprezentacja to bym typował Turcje

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie PZPN w ostatnim tygodniu października, kibice, przedstawiciele mediów, klubów piłkarskich, wojewódzkich związków piłki nożnej oraz instytucji rządowych i sponsorów dobrze ocenili zmianę logotypu i identyfikacji wizualnej. W badaniu opinii na temat wizerunku PZPN udział wzięło 2248 osób. Najliczniej reprezentowani byli kibice, rekrutowani do badań z grupy osób, które w ciągu ostatnich 3 miesięcy kupiły bilet na mecz reprezentacji Polski. Zdecydowana większość respondentów pozytywnie oceniła nowe logotypy Związku i reprezentacji. Nowy logotyp reprezentacji bardzo dobrze i dobrze ocenia 60 procent kibiców, 74 procent przedstawicieli mediów i 67 procent osób z innych środowisk.

nie wiem gdzie te badania robili...
TrriTrri
TrriTrri
  17 listopada 2011

szczerze to nie zdziwił bym się jakby PZPN zamiast godła polski dało Biedronke ,oczywiście dla zarobku..
a na piersi powinno być godło ,a ich te pseudo logo na środku ewentualnie..

Welth
Welth
  17 listopada 2011
joker4444
joker4444: Jak wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie PZPN w ostatnim tygodniu października, kibice, przedstawiciele mediów, klubów piłkarskich, wojewódzkich związków piłki nożnej oraz instytucji rządowych i sponsorów dobrze ocenili zmianę logotypu i identyfikacji wizualnej. W badaniu opinii na temat wizerunku PZPN udział wzięło 2248 osób. Najliczniej reprezentowani byli kibice, rekrutowani do badań z grupy osób, które w ciągu ostatnich 3 miesięcy kupiły bilet na mecz reprezentacji Polski. Zdecydowana większość respondentów pozytywnie oceniła nowe logotypy Związku i reprezentacji. Nowy logotyp reprezentacji bardzo dobrze i dobrze ocenia 60 procent kibiców, 74 procent przedstawicieli mediów i 67 procent osób z innych środowisk.


Najlepsze w tym wszystkim jest to, że to badanie miało tylko na celu ocenić wizerunek PZPN'u, nie było tam ani jednego słowa na temat zamiany godła na logo związku. Paaaaaranoja. :woot:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 listopada 2011
http://euro2012.wp.pl/wid,14005349,wiadomosc.html?ticaid=1d6c4

chcieli zarobić to teraz stracą za karę.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  22 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Polski Związek Piłki Nożnej porozumiał się ze sponsorem technicznym reprezentacji - firmą Nike w sprawie przywrócenia godła narodowego na koszulki drużyny narodowej w piłce nożnej. - Przez ostatnie dwa tygodnie nad wyglądem koszulek reprezentacji dyskutowała cała Polska. Wysłuchaliśmy uważnie wszystkich opinii. W tej sprawie popełniliśmy błąd. Godło narodowe nie powinno zniknąć z koszulek reprezentacji Polski w piłce nożnej, która jest dobrem nas wszystkich. Dziś możemy tylko przeprosić, że do takiej dyskusji w ogóle doszło - powiedział prezes PZPN Grzegorz Lato. 16 grudnia reprezentacja Polski zagra w koszulkach z orłem podczas meczu towarzyskiego w Turcji.

Wiedziałem, że tym razem postawa kibiców odniesienie pożądany skutek :mrgreen:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Jacek80
Jacek80
  23 listopada 2011

Od razu mówię, że nie czytałem wszystkich wypowiedzi ;)
nie jestem wielkim patriotą i mnie osobiście nie potrzebne jest godło na koszulkach. Symboli narodowych jest kilka, między innymi są to barwy narodowe (te są zachowane), hymn też im zagrają, do tego napis "Polska". Kto powiedział, że wszystkie symbole muszą występować jednocześnie?
Jedni chcą godło, drudzy chcieliby krzyż na plecach, no bo przecież on też jest taki... polski ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.