joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  8 listopada 2011 (pierwszy post)

Powitać
Nie jestem moze az takim kibicem jak wiekszosc tutaj dlatego spytac chcialem was o opinie:
Co myslicie o nowych strojach reprezentacji na Euro 2012? Chodzi mi głownie o zastapienie godła jakims logiem...

Przyznaje dla mnie to jakas masakra ...gra z orłem na piersi to chyba jest co a nie z jakims logiem...:ninja:
Pomijam juz pozostale aspekty bo to rzecz gustu...dla mnie stroje jakbym mial strzelac jaka to reprezentacja to bym typował Turcje

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie PZPN w ostatnim tygodniu października, kibice, przedstawiciele mediów, klubów piłkarskich, wojewódzkich związków piłki nożnej oraz instytucji rządowych i sponsorów dobrze ocenili zmianę logotypu i identyfikacji wizualnej. W badaniu opinii na temat wizerunku PZPN udział wzięło 2248 osób. Najliczniej reprezentowani byli kibice, rekrutowani do badań z grupy osób, które w ciągu ostatnich 3 miesięcy kupiły bilet na mecz reprezentacji Polski. Zdecydowana większość respondentów pozytywnie oceniła nowe logotypy Związku i reprezentacji. Nowy logotyp reprezentacji bardzo dobrze i dobrze ocenia 60 procent kibiców, 74 procent przedstawicieli mediów i 67 procent osób z innych środowisk.

nie wiem gdzie te badania robili...
WueRZet
WueRZet
  10 listopada 2011
Enkido
Enkido: Komunistyczna tradycja


I całe miesiące dobrej opinii na Twój temat poszły w pal.

Tym postem pokazałeś, że jesteś głupszy od Laty, Kręciny i Olejnikowej razem wziętych :bye:

Enkido
Enkido: http://www.fotka.pl/forum/hydepark/15075814,Jakie_plany_na_11111#post15075823


Federacja Niemiec - czarny orzeł zwrócony w prawo, praktycznie identyczny jak w ich godle

Federacja Włoska - barwy narodowe znajdujące się na fladze (Włosi nigdy nie grali z godłem, które de facto nie jest uznawane za symbol państwowości w całym kraju, za to zawsze z flagą)
WueRZet
WueRZet
  10 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Olejnikowej

*Olejkowskiej
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  10 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I całe miesiące dobrej opinii na Twój temat poszły w pal. Tym postem pokazałeś, że jesteś głupszy od Laty, Kręciny i Olejnikowej razem wziętych

Nie przesadzaj. Po prostu zastanawia mnie czy gdyby PZPN był lubiany i tolerowany to czy też by się ludzie oburzali brakiem godła na koszulkach. Dla mnie ważne jest to jak grają. W czym to kwestia drugorzędna.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Pure
Pure
  10 listopada 2011

Faktycznie, kole to w oczy.
Najwyraźniej godło nie jest nowoczesne, nie na miarę XXI wieku :and:

thomas893
thomas893
  10 listopada 2011
Enkido
Enkido: Dla mnie ważne jest to jak grają. W czym to kwestia drugorzędna.

Dla jednych najważniejsze są wyniki dla których byliby gotowi sprzedać wszystko, dla innych coś zupełnie innego - m.in. tradycja, przywiązanie do barw itd.
kzyhu
kzyhu
  10 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla jednych najważniejsze są wyniki dla których byliby gotowi sprzedać wszystko, dla innych coś zupełnie innego - m.in. tradycja, przywiązanie do barw itd.


święte słowa Tomaszu , święte słowa

cóż , jutro chyba pierwszy raz w życiu będe kibicował Włochom :)

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  10 listopada 2011

a PZPN to nie ma na co wydawac kasy tylko na opracowanie np loga którego nikt im za darmo nie zrobił:
z kwietnia w sprawie nowego logo pzpn

Konto usunięte
Konto usunięte: Według dyrektora departamentu spraw zagranicznych, marketingu i public relations Piotra Gołosa nowe logo ma nawiązywać do takich wartości, jak dynamizm, otwartość i profesjonalizm. Symbolika orła jako pierwiastek narodowy była elementem obowiązkowym - powiedział Gołos. Dodał, że prace nad nowym logo zostały poprzedzone skrupulatnymi badaniami marketingowymi. O kosztach przedsięwzięcia przedstawiciele PZPN nie chcieli rozmawiać. To tajemnica handlowa. Oczywiście pewne koszty ponieśliśmy, ale damy sobie radę- skomentował prezes PZPN Grzegorz Lato
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  10 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mamy kilkanaście innych reprezentacji, które musimy wyżywić, a nie mamy innych dochodów. Musimy sami się wyżywić. A nie może kibic, osoba postronna, decydować o tym, co jest dla nas dobre, a co złe. Robiliśmy badania i wyszło, że wielu kibiców to popiera. Im się to podoba. To forma stylizowanego orzełka, nowoczesnego, na te czasy, które są i będą. Z logo federacji gra większość krajów na świecie. My musimy zarabiać, a nie mamy żadnego wsparcia od państwa. Nie rozumiem sytuacji, gdy ten orzełek jest wyrocznią w sprawie pojmowania patriotyzmu i że jeśli go nie ma, to poziom patriotyzmu maleje.

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  10 listopada 2011

ciekawa teoria to kto niby placi dla PZPN za to logo na koszulce ?:woot:
a ze panstwo powinno placic za godlo narodowe na koszulce to gorszej bzdury nie slyszalem roznie dobrze to pzpn moglby placic do budzetu za poslugiwanie sie "znakiem towarowym" bo z tym zrownali godlo

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Michał Listkiewicz próbuje znaleźć kompromis w sprawie braku godła na nowych koszulkach reprezentacji Polski. - Myślę, że naszycie "orzełka" to nie jest jakaś skomplikowana sprawa - powiedział na antenie Polskiego Radia.


Tyle, że on za dużo do gadania nie ma. Ale naszywać :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  10 listopada 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Tyle, że on za dużo do gadania nie ma. Ale naszywać

pewnie ze naszywać:D
Gutek909
Gutek909
  10 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no pomysl ile czasu zajeło chińskim robotnikom przerobienie butelki na bawełne

jeszcze wcześniej ktoś tą bawełnę musiał zebrać :ninja: :rotfl:
Renifer
Renifer
  10 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zdzisław Kręcina

A i pić trzeba :ninja:

joker4444
joker4444: ciekawa teoria to kto niby placi dla PZPN za to logo na koszulce ?

Ty, jako potencjalny konsument kupujący gadżety, bilety na mecze czy wyrabiając tą śmieszną kartę kibica.
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  10 listopada 2011
Renifer
Renifer: Ty, jako potencjalny konsument kupujący gadżety, bilety na mecze czy wyrabiając tą śmieszną kartę kibica.

a jakby tam bylo godlo to juz by nie mieli profitów?:woot:
Alucard
Alucard
  10 listopada 2011
joker4444
joker4444: a jakby tam bylo godlo to juz by nie mieli profitów?

Czytaj:
Koszulkę z godłem, może handlowe byle kto. Dobro narodowe, nawet tescowcy itd.
Logo PZPN jest zastrzeżone, i tylko oni mogą produkować gadżety lub pobierać kasę za jego umieszczanie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.