joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  8 listopada 2011 (pierwszy post)

Powitać
Nie jestem moze az takim kibicem jak wiekszosc tutaj dlatego spytac chcialem was o opinie:
Co myslicie o nowych strojach reprezentacji na Euro 2012? Chodzi mi głownie o zastapienie godła jakims logiem...

Przyznaje dla mnie to jakas masakra ...gra z orłem na piersi to chyba jest co a nie z jakims logiem...:ninja:
Pomijam juz pozostale aspekty bo to rzecz gustu...dla mnie stroje jakbym mial strzelac jaka to reprezentacja to bym typował Turcje

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie PZPN w ostatnim tygodniu października, kibice, przedstawiciele mediów, klubów piłkarskich, wojewódzkich związków piłki nożnej oraz instytucji rządowych i sponsorów dobrze ocenili zmianę logotypu i identyfikacji wizualnej. W badaniu opinii na temat wizerunku PZPN udział wzięło 2248 osób. Najliczniej reprezentowani byli kibice, rekrutowani do badań z grupy osób, które w ciągu ostatnich 3 miesięcy kupiły bilet na mecz reprezentacji Polski. Zdecydowana większość respondentów pozytywnie oceniła nowe logotypy Związku i reprezentacji. Nowy logotyp reprezentacji bardzo dobrze i dobrze ocenia 60 procent kibiców, 74 procent przedstawicieli mediów i 67 procent osób z innych środowisk.

nie wiem gdzie te badania robili...
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  8 listopada 2011

jedno małe ale - pytali ich o ocene nowego logotypu PZPN i repry, a nie pytali ich o zmiane orła na piersi koszulki na logotyp PZPN ;)

WueRZet
WueRZet
  8 listopada 2011

Szmata, gorsza niż obsydianowe gówna z meczu z Bułgarią.

Co ciekawe myślałem, ze to logo PZPN-u jest ale nie...to logo reprezentacji polskiej :rotfl:

Tak, czy inaczej już od dłuższego czasu życzę temu zespołowi jak najgorzej. Multi kulti Nochala. :wtf:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  8 listopada 2011
joker4444
joker4444: nie wiem gdzie te badania robili...

Obstawiam że w izbach wytrzeźwień.
MuyBueno
MuyBueno
  9 listopada 2011
joker4444
joker4444: Co myslicie o nowych strojach reprezentacji na Euro 2012? Chodzi mi głownie o zastapienie godła jakims logiem...

Jestem na nie.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 listopada 2011

ja bym nigdy nie założył takiej koszulki, przecież to aż głupio wygląda.



Wstyd z tym logo, taka wielka impreza i każdy marzy aby założyć koszulkę z orzełkiem.

Oj będzie bojkot, najbliższy już pewnie w piątek. Zapewne pojawią się ciekawe transparenty i przyśpiewki, ale i tak durny LAto nic nie zmieni :(

To tylko dobitnie pokazuje, że jest to reprezentacja PZPN. Ja proponuję, aby z tyłu dać jeszcze napisać POLAND albo POLEN (w wersji hardcor ПОЛЬША)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  9 listopada 2011

Skoro modern football dotarł już nad Wisłę, skoro dla UEFA i PZPN najważniejsza jest sprzedaż ciuchów, a nie gra w piłkę, skoro Orzełek robi się ciężarem, skoro nie potrzeba być Polakiem by grać w kadrze - stańmy się liderem przemian! Zmieńmy nazwę z "reprezentacja Polski" na Football Club Poland - przynajmniej wszyscy zawodnicy ją zrozumieją :)

:rock:

Alucard
Alucard
  9 listopada 2011

Powiem tak: W takim ciulstwie to mogą dzieciaki na orlikach biegać.

Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  9 listopada 2011
joker4444
joker4444: Co myslicie o nowych strojach reprezentacji na Euro 2012? Chodzi mi głownie o zastapienie godła jakims logiem.


to jest reprezentacja KRAJU w Pilce noznej a nie reprezentacja FEDERACJI

wiec na piersi musi byc godlo narodowe a logo pzpn moze byc na tylku tyle w temacie
Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 listopada 2011

Długo nie trzeba było czekać, zdjęcie z treningu kadry:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  9 listopada 2011

18 miesięcy projektowali te koszulki ??

:rotfl:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  9 listopada 2011
Draxiu
Draxiu: to jest reprezentacja KRAJU w Pilce noznej a nie reprezentacja FEDERACJI

http://www.fotka.pl/forum/hydepark/15075814,Jakie_plany_na_11111#post15075823

NuTiiiiii
NuTiiiiii: http://i.wp.pl/a/f/jpeg/27948/transparent_kibice_reprezentacja_11_2011_newspix_648.jpeg

Komunistyczna tradycja :ble:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

kzyhu
kzyhu
  9 listopada 2011
Enkido
Enkido: Komunistyczna tradycja


miałem się już nie wdawać z tobą w dyskusje na ten temat bo widać wiedzą historyczną to za bardzo nie grzeszysz , poszukaj sobie zdjęć z pierwszego w historii (dla ułatwienia dodam , że był to rok 1921) meczu reprezentacji Polski , zobacz jakie mieli wówczas koszulki i dopiero sie wypowiadaj
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  9 listopada 2011

PZPN pokazal że jest Państwem w panstwie po raz kolejny ..
pomijajac koszulki dopoki nie rozgoni sie tej bandy polska pilka nie wyjdzie z zapasci

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  9 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 18 miesięcy projektowali te koszulki ??

no pomysl ile czasu zajeło chińskim robotnikom przerobienie butelki na bawełne :rotfl:

Co najmniej dwa lata piłkarka reprezentacja Polski będzie grała bez orzełka na koszulkach. - Dopiero po tym okresie mogą się pojawić nowe stroje - poinformowała rzeczniczka PZPN Agnieszka Olejkowska.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.