RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 maja 2011 (pierwszy post)


Temat zbiorczy poświęcony zarówno przygotowaniom reprezentacji Polski do finałów Euro 2012
jak i grupowej walce pozostałych reprezentacji walczących o awans do turnieju który odbędzie się na Polskich i Ukraińskich boiskach.

Dodatkowo w tym temacie omawiać można przygotowania do Euro od strony organizacyjnej
Budowy stadionów, zaplecza sportowego itd.


Zapraszam do dyskusji


...Ignorance is bliss...
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  1 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie dość, że wstyd z tymi budowami to jeszcze w rankingu spadniemy za Wyspy Owcze.

teraz juz rozumiem filozofie Engela - w kazdym sezonie sparing z Wyspami Owczymi, Armenia i San Marino i Polska była na 20. miejscu :rotfl:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz juz rozumiem filozofie Engela - w kazdym sezonie sparing z Wyspami Owczymi, Armenia i San Marino i Polska była na 20. miejscu

Proste :ziober2:

A tak te drużyny będą nam znane ze wspólnego koszyka :lol:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  1 czerwca 2011

wrzucam panoramkę z PGE :)
najładniejszego stadionu na Euro (no, moze po za rezerwowym Wisły Kraków:crylol:)
przewińcie sobie suwaczkiem :lol:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  1 czerwca 2011

a z poziomu murawy wygląda to tak:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  1 czerwca 2011

-+tymczasem we Wrocławiu wciąz nie ma krzesełek - nie mogą się dogadać z nowym dostawcą więc póki co tylko wiercą otwory w trybunach... Z murawą też się póki co nic nie dzieje.
nie wiem jak z waszym odczuciem, ale na mnie stadion w Gdańsku robi monumentalne wrażenie, a stadion we Wrocławiu wyglada jakby miał tak z 2-krotnie mniejsza pojemność, podczas gdy we Wrocku zmieści się więcej osób :ziober2:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 czerwca 2011

Nie mogę na to patrzeć :ziober2:

A Gdańsk robi wrażenie :ssh:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  1 czerwca 2011

otoczenie Wrocławskiego stadionu - jeden wielki plac budowy.
Obok ma powstać centrum handlowe (póki co jest tam hałda ziemi, nie wiem kiedy chcą zdążyć z tym centrum :ziober2:

WueRZet
WueRZet
  1 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: otoczenie Wrocławskiego stadionu - jeden wielki plac budowy. Obok ma powstać centrum handlowe (póki co jest tam hałda ziemi, nie wiem kiedy chcą zdążyć z tym centrum

Takie otoczenie jest wszędzie. U nas też rozkopali teraz dojazdówkę na stadion. Przejeżdża się masakrycznie, chociaż lasek obok dodaje uroku :P A to centrum pewnie zbudują po Euro :P
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  1 czerwca 2011

z Gazety Wrocławskiej:

stadion ma być gotowy za 16 tygodni.

:nie:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  1 czerwca 2011

tymczasem motyw blokowy - Stadion Narodowy - stan na 1.06.2011
rozmach jest :ziober2:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  1 czerwca 2011

tymczasem dziś w stolycy konferencja prasowa ws. stadionu.

Wyszło że firma budująca stadion - Alpine Bau - zażądała dodatkowe 250mln zł! :szok:
w ciągu 14 dni mają przedstawić nowy program prac. Opóźnienie wynosi 16% co w przełożeniu daje 4,5 miesiąca dłuższą budowę. Alpine Bau podczas procedury przetargowej CELOWO zaniżyło cenę za usługi żeby dostać kontrakt.

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  1 czerwca 2011

fuszera na Narodowym - schody się sypią :rotfl:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  1 czerwca 2011

Faktycznie, ladny ten stadion w Gdansku bedzie, naprawde mi sie podoba
: )

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Opóźnienie wynosi 16% co w przełożeniu daje 4,5 miesiąca dłuższą budowę. Alpine Bau podczas procedury przetargowej CELOWO zaniżyło cenę za usługi żeby dostać kontrakt.

Chłyt martetindody. Śmiech na sali, wszędzie wyzysk. Mogliśmy to Euro oddać Włochom.
Ciekawe czy w Ukrainie też taki chocki klocki.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  1 czerwca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Faktycznie, ladny ten stadion w Gdansku bedzie, naprawde mi sie podoba : )

czas kupic szalik Śląska i wybrac sie na wyjazd do Gdańska, co nie? :ziober2:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Chłyt martetindody. Śmiech na sali, wszędzie wyzysk. Mogliśmy to Euro oddać Włochom. Ciekawe czy w Ukrainie też taki chocki klocki.

Kijów ma półroczny poślizg, we Lwowie nie jest gotowa nawet konstrukcja stalowa, reszta stadionów na etapie mniej więcej takim jak PGE.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.