RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 maja 2011 (pierwszy post)


Temat zbiorczy poświęcony zarówno przygotowaniom reprezentacji Polski do finałów Euro 2012
jak i grupowej walce pozostałych reprezentacji walczących o awans do turnieju który odbędzie się na Polskich i Ukraińskich boiskach.

Dodatkowo w tym temacie omawiać można przygotowania do Euro od strony organizacyjnej
Budowy stadionów, zaplecza sportowego itd.


Zapraszam do dyskusji


...Ignorance is bliss...
Renifer
Renifer
  30 maja 2011

Kwestia czasu jak Ormianie i Azerbejdżanie znajdą się w III koszyku.

Renifer
Renifer
  30 maja 2011
Renifer
Renifer: Azerbejdżanie

Pffff :ziober2:
Za dużo historii :D
egze
egze
  30 maja 2011

To my mamy w ogóle jakieś przygotowania do EURO? :D

Śmieszny trener z bandą śmiesznych kopaczy pokroju Łukasza M. z Cracovii grywają jakieś śmieszne mecze. Fakt, że ostatnio nawet zbytnio nie przegrywają, ale poziom wciąż daleki od ideału.

Każda akcja podbramkowa w czasie turnieju o mistrzostwo Europy będzie dla nas zwycięstwem. Ciekaw jestem tylko kto będzie tworzył człon naszej reprezentacji, bo jeszcze rok temu mogło się wydawać, że Iwański, Rybus, Boruc czy Żewłakow, teraz bardziej bym stawiał na Matuszczyka, Kucharczyka i Lewandowskiego, a za rok?
Pewnie Plizga z Szymonem Pawłowskim.

Po EURO nie będzie niczego - dobrze, że chociaż stadiony mamy. Mistrz Polski ma w składzie mniej więcej tylu Polaków co mistrz Niemiec. Nawet potencjalny awans Wisły do Ligi Mistrzów na nic się zda, bo przecież Polacy tam pierwszych skrzydeł grać nie będą.

Mamy mistrzów Anglii, Francji, Niemiec czy Portugalii, wicemistrzów Turcji, Niemiec czy Hiszpanii, ale i tak nie stworzymy zespołu, który mógłby liczyć się z kimkolwiek. Nie i już.

Aha i życzę sobie powrotu Ebiego Smolarka do kadry! Chłopak jest w cienkiej formie, nie lubię go, ale przynajmniej strzelić gola od czasu do czasu jakimś ogórasom potrafi.

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  30 maja 2011
egze
egze: pierwszych skrzydeł

tworzysz nowe związki frazeologiczne

egze
egze: To my mamy w ogóle jakieś przygotowania do EURO? :D

tylko te infrastrukturalne :ziober2:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 maja 2011
egze
egze: Aha i życzę sobie powrotu Ebiego Smolarka do kadry! Chłopak jest w cienkiej formie, nie lubię go, ale przynajmniej strzelić gola od czasu do czasu jakimś ogórasom potrafi.

dla mnie Ebi się już skończył

egze
egze: Po EURO nie będzie niczego

Puchar u nas zostanie :and:

:lol:

egze
egze: bo przecież Polacy tam pierwszych skrzydeł grać nie będą.

Małecki , Sobolewski ? jak Bóg da może Wilk :woot:

egze
egze: Śmieszny trener z bandą śmiesznych kopaczy pokroju Łukasza M. z Cracovii grywają jakieś śmieszne mecze. Fakt, że ostatnio nawet zbytnio nie przegrywają, ale poziom wciąż daleki od ideału. Każda akcja podbramkowa w czasie turnieju o mistrzostwo Europy będzie dla nas zwycięstwem. Ciekaw jestem tylko kto będzie tworzył człon naszej reprezentacji, bo jeszcze rok temu mogło się wydawać, że Iwański, Rybus, Boruc czy Żewłakow, teraz bardziej bym stawiał na Matuszczyka, Kucharczyka i Lewandowskiego, a za rok? Pewnie Plizga z Szymonem Pawłowskim.

myślę że trochę dramatyzujesz
fakt grają piach i nawet w połowie nie ma jakiegoś chociaż kręgosłupa w kadrze jednak nie jestem zwolennikiem skreślania kogokolwiek czy czegokolwiek przez samymi zawodami
do Euro jeszcze rok, a rok w piłce to dużo ( może nie w Polskiej ale jednak)
...Ignorance is bliss...
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  30 maja 2011
RexMundi
RexMundi: RexMundi

Kamilu
skonstruowałem temat o pucharach
jesli da rade podwiesic to Bóg zapłac

RexMundi
RexMundi: Małecki , Sobolewski ? jak Bóg da może Wilk

Melikson bedzie rajdowac na skrzydle wespół z Kirmem, a Małego dadza na szpice pewnie, Sobol i Wilk w srodku pola do zatrzymywania kontrataków
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kamilu skonstruowałem temat o pucharach jesli da rade podwiesic to Bóg zapłac

nie
ja podwieszam tylko swoje :D

jutro - bo ja nie mam takich moców -- o dziwo :and:
...Ignorance is bliss...
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  30 maja 2011
RexMundi
RexMundi: jutro - bo ja nie mam takich moców -- o dziwo

limity w podwieszaniu tematów? :woot: dziwaczne.
Okk, niech bedzie jutro :)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: limity w podwieszaniu tematów? dziwaczne. Okk, niech bedzie jutro :)

w ogóle nie mam takiej opcji jako FP
tylko FT mogą
...Ignorance is bliss...
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  31 maja 2011
RexMundi
RexMundi: w ogóle nie mam takiej opcji jako FP tylko FT mogą

ale wkręcasz :P
Renifer
Renifer
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Damien Perquis zadebiutuje w barwach reprezentacji Polski już 9 czerwca, w towarzyskim spotkaniu z Francją! To nie żart, stoper Sochaux we wtorek (24.05) wieczorem przyleciał do Warszawy, co było najpilniej strzeżoną tajemnicą w PZPN, zaś w środę przed południem złoży podpis w stołecznym urzędzie wojewódzkim pod brakującymi do uzyskania paszportu dokumentami. Jak udało się dowiedzieć tygodnikowi „Piłka Nożna”, obrońca legitymujący się polskimi korzeniami jeszcze w tym miesiącu powinien zostać szczęśliwym posiadaczem naszego obywatelstwa. Nic zatem nie będzie już stało na przeszkodzie, aby zaprezentował się w oficjalnym spotkaniu kadry Franciszka Smudy z trójkolorowymi, które zostanie rozegrane na stadionie Legii przy Łazienkowskiej. To bez wątpienia dyplomatyczny sukces piłkarskiej federacji i sztabu kadry. Już drugi, po renaturalizacji Sebastiana Boenischa. I – jak twierdzą najlepiej zorientowani – wcale nie ostatni...

Zaczyna się robić międzynarodówka :P
Goniec
Goniec
  31 maja 2011
Renifer
Renifer: Zaczyna się robić międzynarodówka :P

to ilu już mamy obcokrajowców z polskim paszportem? Roger, Obraniak, Boenisch, w kolejce czeka jeszcze Arboleda.. :D
egze
egze
  31 maja 2011

Perquis jak Perquis, chociaż polska krew w nim płynie, więc w ostateczności niech sobie z braku laku gra w naszej kadrze. Arboleda mam nadzieję nie dostanie obywatelstwa :P

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  31 maja 2011

ktos wie coś o planowanym meczu Polska - Włochy w listopadzie na SM we Wrocławiu? :woot: podobno Dutkiewicz i spółka wraz z PZPN po cichu negocjują z Włochami (Rafał sie ucieszy :ziober2:)

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  31 maja 2011
STADIONY
stan na 31.05.2011r

Stadion Miejski we Wrocławiu





PGE Arena Gdańsk








Stadion Narodowy w Warszawe





Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.