RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 maja 2011 (pierwszy post)


Temat zbiorczy poświęcony zarówno przygotowaniom reprezentacji Polski do finałów Euro 2012
jak i grupowej walce pozostałych reprezentacji walczących o awans do turnieju który odbędzie się na Polskich i Ukraińskich boiskach.

Dodatkowo w tym temacie omawiać można przygotowania do Euro od strony organizacyjnej
Budowy stadionów, zaplecza sportowego itd.


Zapraszam do dyskusji


...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  31 maja 2011

Wrocław jest daleko w dupce :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  31 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wrocław jest daleko w dupce

ale ostatnia skończy Warszawa - do wymiany wszystkie schody.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ostatnia skończy Warszawa - do wymiany wszystkie schody.

:crylol:
Zamiast na humor będę wchodził na stronę dotyczącą budowy stadionów.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  31 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Zamiast na humor będę wchodził na stronę dotyczącą budowy stadionów.

nie wiem czy widziałes jakie cieniutkie schodki zrobili na wejscia górne na trybuny? To ja na swojej klatce schodowej mam wiecej betonu...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem czy widziałes jakie cieniutkie schodki zrobili na wejscia górne na trybuny? To ja na swojej klatce schodowej mam wiecej betonu...

:crylol:
Nie od dziś wiadomo, że na budowach można zarobić przez zaoszczędzanie materiałów. Potem w nocy stróż wpuści prywatę i gitara.
Pod naporem tysięcy ludzi potem takie schody się rozwalą.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  31 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie od dziś wiadomo, że na budowach można zarobić przez zaoszczędzanie materiałów. Potem w nocy stróż wpuści prywatę i gitara. Pod naporem tysięcy ludzi potem takie schody się rozwalą.

dlatego mecz Polska - Niemcy bedzie najprawdopodobniej odwołany. A nie wiadomo co z X Fighters, pewnie przeniosa do innego miasta albo na kurnik Legii, taka moda ostatnio. Zasadniczo budowa Narodowego rusyje sie w kiepskim świetle a trwa obecnie dochodzenie w sprawie śmierci 20-letniego pracownika który zayebał głowa o beton spadając z 30 metrów, dach zakładał bez zabezpieczen... W Gdańsku 90% rzeczy już zrobione, ale to mikre logo razi w oczy :/ po co takie rusztowanie pod takie malusie logo ?
Kombatant
Kombatant
  31 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wrocław jest daleko w dupce


Podaj rozsądne argumenty tego blyskotliwego postu.
O ile mi wiadomo, tak jak zaplanowano, w sierpniu juz na nim Slask bedzie mogl grac.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podaj rozsądne argumenty tego blyskotliwego postu. O ile mi wiadomo, tak jak zaplanowano, w sierpniu juz na nim Slask bedzie mogl grac.

to nie jest przesądzone, nawet to ze Monster Trucki beda rozjezdzac ten rozdziewiczony obiekt. Pewne to bedzie jak zakoncza sie odbiory techniczne, a do tych we Wrocławiu jeszcze daleeeeeeeeko...
Kombatant
Kombatant
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a do tych we Wrocławiu jeszcze daleeeeeeeeko...

Wierze ze niemieckie konsorcjum ktore buduje obiekt nic nie spartoli i wszysyko bedzie na czas.

btw.


nawet Adamek jest w pelni optymista i "mowi" - bedzie wszystko ok ! :D
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nawet Adamek jest w pelni optymista i "mowi" - bedzie wszystko ok ! :D

swoją droga ciekawe jak rozwiązą sprawe zadaszenia obiektu w czasie walki - bo co bedzie jak sie rozpada? A nie widze tam zadnych instalacji do zamontowania tymczasowego dachu przykrywajacego cały stadion (na SN jest to mozliwe).
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podaj rozsądne argumenty tego blyskotliwego postu.

Przecież widać to na załączonym obrazku. Może we wrześniu monster tracki tam pomogą :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: swoją droga ciekawe jak rozwiązą sprawe zadaszenia obiektu w czasie walki - bo co bedzie jak sie rozpada? A nie widze tam zadnych instalacji do zamontowania tymczasowego dachu przykrywajacego cały stadion

wystarczy zadaszenie ringu
publiczność niech moknie :)
...Ignorance is bliss...
kzyhu
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  1 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szkoda słów...

no od co najmniej miesiąca było wiadome ze w terminie sie nie odbedzie :rotfl: przez śledztwo i schody.

RexMundi
RexMundi: wystarczy zadaszenie ringu publiczność niech moknie :)

nie dosc ze wybula tyle za bilety to maja jeszcze moknac? :woot: To chyba kompletne jelenie wydałyby tyle kasy za bilety
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 czerwca 2011

Po co my gramy z Argentyną, Francją, Niemcami ?

Nie dość, że wstyd z tymi budowami to jeszcze w rankingu spadniemy za Wyspy Owcze.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.