RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 maja 2011 (pierwszy post)


Temat zbiorczy poświęcony zarówno przygotowaniom reprezentacji Polski do finałów Euro 2012
jak i grupowej walce pozostałych reprezentacji walczących o awans do turnieju który odbędzie się na Polskich i Ukraińskich boiskach.

Dodatkowo w tym temacie omawiać można przygotowania do Euro od strony organizacyjnej
Budowy stadionów, zaplecza sportowego itd.


Zapraszam do dyskusji


...Ignorance is bliss...
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  9 czerwca 2011

Brożek za Lewandowskiego, co za pajac nad pajace !

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  9 czerwca 2011

dopiero teraz Brożek, dopiero teraz..... :/

piromek35
piromek35
  9 czerwca 2011

dlaczego brozek bramek nie strzela w rep.? bo wchodzi na ostatnie 5minut

Renifer
Renifer
  9 czerwca 2011

Podziw nad Szczęsnym mnie przeraża , każda piłka wypluta przed siebie jeśli to ma być numer jeden to słabo to widzę.
Najgorsi na boisku Jodłowiec do spółki z Wawrzyniakiem , mniejsza o samobója w drugiej połowie nie widziałem ani razu Jodłowca przy piłce. Wawrzyniak tylko kiwa głową gdy Francuzi byli przy piłce.
Najlepszy na boisku był Piszczek ale bohaterem meczu dla mnie został Grosicki który w ogóle nie wszedł i to chyba było jedyne co mu wyszło na tym zgrupowaniu :ziober2:.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 czerwca 2011

Zabrakło nam siły, w 60 minucie chłopaki oddychali już rękawami. Za późno te zmiany, nie wiem na co czekał Smuda.
Szczęsny nawet nawet, ale ogólnie Francja drugim garniturem i nie ma co się podniecać.
Porażka to porażka.

Brawo dla kibiców za dobry doping.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

tibauld
tibauld
  10 czerwca 2011

Pierwsza połowa nawet niezła. Druga słaba, widoczny brak kondycji. Jednak i tak zagraliśmy o wiele lepiej niż nasi sąsiedzi i współorganizatorzy Euro.

Renifer
Renifer: bohaterem meczu dla mnie został Grosicki który w ogóle nie wszedł i to chyba było jedyne co mu wyszło na tym zgrupowaniu .

Czas się leczyć. Nie, nie na głowę, na nogi.
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  10 czerwca 2011

dopiero dzisiaj powtórkę obejrzałem, mecz ogólnie mógł sie podobać
Szkoda tylko że praktycznie jednym składem i zmiany tak późno nie wiem o co Franek sie bał przecież to towarzyski był a nawet jakby bylo to euro to co za różnica przegrana 1:0 czy 3:0

Renifer
Renifer
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czas się leczyć. Nie, nie na głowę, na nogi.

Ani z głową ani z nogami nie mam problemu więc wiesz :]
Zagrał ponad połowę z kolesiami ubranymi w koszulki "Albicelestes" miał pełno w gaciach oddał 5 strzałów z czego 4 w światło bramki a jeden z którym nawet Cabaj nie miał by problemu, liczne straty nieudane dryblingi .
Grosicki jest w tym samym punkcie co trzy lata temu w FC Sion, strzelił parę bramek potem tylko zawodził.
To samo będzie w Turcji, i znów wróci do Polski znów będzie młody perspektywiczny wróci do Ekstraklasy i pewnie trafi do Polonii gdzie po roku gry będzie z Kokosińskim liczył schody na Konwiktorskiej.
Strasznie nierówny i chimeryczny piłkarz.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  11 czerwca 2011


mecz Sturm Graz - Wacker Innsbruck (Austria)
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  11 czerwca 2011


Stelmet Falubaz :D
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  11 czerwca 2011

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  11 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Haha :lol:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  11 czerwca 2011


Konto usunięte
Konto usunięte: mecz Sturm Graz - Wacker Innsbruck (Austria)

Partizan :ziober2:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  11 czerwca 2011
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  11 czerwca 2011

20 lat po Euro 2012:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.