RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 maja 2011 (pierwszy post)


Temat zbiorczy poświęcony zarówno przygotowaniom reprezentacji Polski do finałów Euro 2012
jak i grupowej walce pozostałych reprezentacji walczących o awans do turnieju który odbędzie się na Polskich i Ukraińskich boiskach.

Dodatkowo w tym temacie omawiać można przygotowania do Euro od strony organizacyjnej
Budowy stadionów, zaplecza sportowego itd.


Zapraszam do dyskusji


...Ignorance is bliss...
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  18 czerwca 2011
Enkido
Enkido: Cóż, miastu pieniądze w głowie zawróciły.

trzeba skądś znaleźć 32mln na instalacje oddymiania ? Inaczej Euro papa w Poznaniu :)
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  18 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: trzeba skądś znaleźć 32mln na instalacje oddymiania ?

Plotki totalne.

Konto usunięte
Konto usunięte: Inaczej Euro papa w Poznaniu :)

To wówczas możemy oddać organizację Włochom :mrgreen:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  18 czerwca 2011

rzut oka na to co dzieje się na budowie
ostatnio wklejałem SN i Wrocław, teraz czas na PGE Arena:

szatnia piłkarzy:



pomieszczenia dla mediów i VIPów:



rzut oka na boisko:



z zewnątrz:



główne wejście na obiekt:



trawa zaczyna rosnąć, po prawej tor wrotkarski:



wieczornie:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  18 czerwca 2011
Enkido
Enkido: To wówczas możemy oddać organizację Włochom

czemu? Stadion w Poznaniu jest akurat najmniej funkcjonalny z wszystkich które powstaną nie mówiąc już o braku przewiewności i fatalnym stanie murawy. Nie dziwne że przenieśli tam motocross X Fighters, murawa się do tego w sam raz nadaje.

Enkido
Enkido: Plotki totalne.

no niestety nie.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  18 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czemu?

Bo innych nie zdążą dokończyć przed Euro. Zresztą ja się dziwię czemu tam finał nie jest rozgrywany :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Stadion w Poznaniu jest akurat najmniej funkcjonalny z wszystkich które powstaną nie mówiąc już o braku przewiewności i fatalnym stanie murawy.

Byłaś tam, że tak mówisz?

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie dziwne że przenieśli tam motocross X Fighters, murawa się do tego w sam raz nadaje.

Bardziej na Legii myślę.

Konto usunięte
Konto usunięte: no niestety nie.

A jednak tak.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  18 czerwca 2011
Enkido
Enkido: Byłaś tam, że tak mówisz?

byłem i było mi duszno przez brak przewiewności

Enkido
Enkido: Bardziej na Legii myślę.

przecież na Legii jest nowiutka murawa, tamten stadion jest chyba najbardziej przewiewny ze wszystkich, schody z trybun wychodzą wprost na ulicę poza tym dach jest jak wiata przystankowa i jest swobodny przepływ powietrza. Poza Wisła Legia ma najlepszą murawę, Poznań ma porównywalną do pierwszoligowych boisk.

Enkido
Enkido: Bo innych nie zdążą dokończyć przed Euro. Zresztą ja się dziwię czemu tam finał nie jest rozgrywany

Przed Euro 2004 Portugalia na ten czas była na etapie betonowania i konstrukcji stalowych i jakoś zdążyli. Gdańsk na dniach otwierany, Narodowy 30 listopad (w ślimaczym tempie musieli by robić żeby dopiero wtedy byłby otwarty), we Wrocławiu zakładają 2tys krzesełek dziennie. Lepiej martw się o kurnik na Bułgarskiej, a oddymiania nie macie, kurtyn powietrznych też nie, a trzeba to kiedyś zrobić :)
A finał musi być rozgrywany na dużo większym obiekcie, Olimpijski we Lwowie z pojemnością przeszło 80tys. miejsc nadaje się jak ulał.
Renifer
Renifer
  18 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: byłem i było mi duszno przez brak przewiewności

:rotfl:
Nie byłeś po prostu albo byłeś w kiblu i były zamknięte okna :rotfl:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  18 czerwca 2011
Renifer
Renifer: Nie byłeś po prostu albo byłeś w kiblu i były zamknięte okna

jedź na Legię czy Wisłe i poczuj róznicę :woot: dosłownie poczuj roznice Reniferku :rotfl:
Renifer
Renifer
  18 czerwca 2011

Byłem w tym sezonie w Lubinie , Kielcach i na żadnym mi duszno nie było.
W ostatnim meczu Lecha na Bułgarskiej wiara odpaliła race dym zniknął raz dwa, nigdy nie było mi duszno na żadnym stadionie .
Nie wiem co wymyśliłeś ale to się kupy nie trzyma.

Sektor gości jest nad taką wyrwą więc jak Ci mogło być duszno ??
A może na dworze (polu) było duszno :rotfl:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  18 czerwca 2011
Renifer
Renifer: Byłem w tym sezonie w Lubinie , Kielcach i na żadnym mi duszno nie było.

porównaj oba obiekty do Leszka :ziober2: tam jest przewiew ze wszystkich stron, na Bułgarskiej z jednej, a ze oddymiania u was nie ma to są potwierdzone specyfikacje techniczne wiec to sie tak czy srak musi pojawic :ziober2:

Renifer
Renifer: A może na dworze (polu) było duszno

My mieszkamy na dworze to wychodzimy na pole, u nas na odwrót :ziober2:
Renifer
Renifer
  18 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: porównaj oba obiekty do Leszka tam jest przewiew ze wszystkich stron, na Bułgarskiej z jednej, a ze oddymiania u was nie ma to są potwierdzone specyfikacje techniczne wiec to sie tak czy srak musi pojawic

Mniejsza o to , walą mnie techniki oddymiania ( nie bój się nie zabiorą nam z tego powodu Euro jak już wszyscy zapłacili za bilety)zastanawia mnie jedno ?
Jak w Październiku gdy temperatura nie przekracza 10 °C może być komuś duszno ??
Może szalik za bardzo ściskał Ci szyję :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: My mieszkamy na dworze to wychodzimy na pole, u nas na odwrót

My mieszkamy w domach i wychodzimy na dwór :ziober2:
Współczuję :ssh:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  18 czerwca 2011
Renifer
Renifer: My mieszkamy w domach i wychodzimy na dwór Współczuję

wy na dwór mozecie tylko wychodzic, my w nim mieszkamy :ziober2: :rotfl:

Renifer
Renifer: Jak w Październiku gdy temperatura nie przekracza 10 °C może być komuś duszno ?? Może szalik za bardzo ściskał Ci szyję .

waszej trawce najwidoczniej jest bardziej duszno :ziober2:
Renifer
Renifer
  18 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wy na dwór mozecie tylko wychodzic, my w nim mieszkamy

A kumam :D Że niby taki Kraków bogaty :D

Konto usunięte
Konto usunięte: waszej trawce najwidoczniej jest bardziej duszno

Tylko szkoda że duchota raczej nie ma wpływu na trawę tylko problemem jest glebą .
Powtórzę pytanie :D
Jak w Październiku może być duszno przy 10 stopniach :D
Nie moge tego pojąć :D:D:D
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  18 czerwca 2011
Renifer
Renifer: Jak w Październiku może być duszno przy 10 stopniach :D Nie moge tego pojąć :D:D:D

mi na sylwestrze na rynku tez było duszno mimo iz było -14 :tak: i wtedy wokół mnie było tez 50tys gardeł ziejących dwutlenkiem węgla :D
Renifer
Renifer
  18 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mi na sylwestrze na rynku tez było duszno mimo iz było -14 i wtedy wokół mnie było tez 50tys gardeł ziejących dwutlenkiem węgla :D

To wiele tłumaczy .
Mam wielką prośbę nie zgłaszaj Platiniemu że było Ci duszno w Poznaniu bo zabiorą nam Euro :smutny::rotfl:
Same taki kłamczuszki są w Krakowie :rotfl: bo nie wiem czy wierzyć kumplom z właściwej strony Błoni :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.