RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 maja 2011 (pierwszy post)


Temat zbiorczy poświęcony zarówno przygotowaniom reprezentacji Polski do finałów Euro 2012
jak i grupowej walce pozostałych reprezentacji walczących o awans do turnieju który odbędzie się na Polskich i Ukraińskich boiskach.

Dodatkowo w tym temacie omawiać można przygotowania do Euro od strony organizacyjnej
Budowy stadionów, zaplecza sportowego itd.


Zapraszam do dyskusji


...Ignorance is bliss...
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  12 czerwca 2011
LeonGrande
LeonGrande: mialbyc to przebudowany stadion olimpijski : D

ten żużlowy? :woot:
wygląda jak namiot cyrkowy :lol:

RexMundi
RexMundi: i tak pewnie skończą szybciej od nas

we Lwowie jest strasznie licho z tym stadionem, w zasadzie od pół roku to sie tam nic a nic nie zmieniło :and: wątpie ze zdążą.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ten żużlowy? wygląda jak namiot cyrkowy

Tak, tam gdzie Sparta rozgrywa mecze : D

faktycznie przypomina to cyrk :rotfl:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  12 czerwca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Tak, tam gdzie Sparta rozgrywa mecze : D faktycznie przypomina to cyrk

ciekawe z kim zagra Śląsk na inaugurację nowego obiektu :woot: podobno Lechia Gdańsk chce ściągnąć Valencię :D
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  12 czerwca 2011

tymczasem zajrzałem na nasze polskie podwórko:

w Gdańsku wykończeniówka, gotowe sa juz ławki rezerwowych, szatnie, sale konferencyjne, prace trwaja przy montazu kawiarni z cateringiem i trwa wykonczeniówka pomieszczen VIP i umeblowywanie całego obiektu. Na płycxie boiska wykonczeniówka totalna, sa juz bramki z siatkami, są juz wymalowane linie, mozna grac :)

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  12 czerwca 2011

PGE z lotu ptaka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 czerwca 2011

Ładnie z góry wyglada ta PGE Arena, szkoda ze w okolo nie jest zielono : )

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  12 czerwca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Ładnie z góry wyglada ta PGE Arena, szkoda ze w okolo nie jest zielono : )

za to emanowac zielenią będzie we Wrocławiu
zaczął się montaż krzesełek :piwo:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 czerwca 2011

Konkretnie się dzieje w Gdańsku.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  13 czerwca 2011

powoli krystalizuje się wybór drużyn z którymi może Lechia Gdańsk rozegrać mecz otwarcia PGE Areny 23 lipca.
Działacze Lechii pomyśleli najpierw o Juventusie - w 1983 roku Lechia mierzyła się z nimi w PZP (wtedy gdańszczanie przegrali w dwumeczu aż 2:10), ale ten termin nie pasuje Juve - wolą w sierpniu więc lipa.

Potem działacze wysłali pismo na Santiago Bernabeu, Real zgodził się przyjechać w najsilniejszym składzie ale zażyczył sobie za sam przyjazd 1mln euro, działacze Lechii uznali że szkoda zachodu za taką kasę.

Ostateczne negocjacje prowadzone są więc z klubami: FC Liverpool, FC Porto, Benfica Lizbona, Valencia oraz Atletico Madryt.

Kogo byście z tej piątki chcieli na PGE ?
I czemu nie wysłali zapytania na Camp Nou :ziober2:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I czemu nie wysłali zapytania na Camp Nou

bo żeby z Barcelona grać na inauguracja nowego stadionu musiałby on być wybudowany w kosmosie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Kogo byście z tej piątki chcieli na PGE ?

z tej piątki
prestiżowo to pewnie Liverpool , ale jak mierzyć się z najlepszymi to Porto

Konto usunięte
Konto usunięte: Potem działacze wysłali pismo na Santiago Bernabeu, Real zgodził się przyjechać w najsilniejszym składzie ale zażyczył sobie za sam przyjazd 1mln euro, działacze Lechii uznali że szkoda zachodu za taką kasę.

kurde mogli napisac bym im pożyczył :and:
...Ignorance is bliss...
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  14 czerwca 2011
RexMundi
RexMundi: kurde mogli napisac bym im pożyczył

na szczęscie było mi dane zobaczyć Galacticos na stadionie Wisły - był Ronaldo, był R. Carlos, Zidane, Figo, Casillas... ach :) nawet nie było szkoda wydać prawie 200zł na bilet

RexMundi
RexMundi: z tej piątki prestiżowo to pewnie Liverpool , ale jak mierzyć się z najlepszymi to Porto

tylko pytanie co przyciągnie więcej ludzi na trybuny ? Obstawiam że Liverpool

RexMundi
RexMundi: bo żeby z Barcelona grać na inauguracja nowego stadionu musiałby on być wybudowany w kosmosie :)

gdzieś obiło mi się o uszy że za sam przyjazd Messiego sobie zażyczyli okrągły milion
Gutek909
Gutek909
  14 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na szczęscie było mi dane zobaczyć Galacticos na stadionie Wisły - był Ronaldo, był R. Carlos, Zidane, Figo, Casillas... ach :) nawet nie było szkoda wydać prawie 200zł na bilet

:szok:
ja bym na mecz Barcy w Polsce jedynie za darmo poszedł :rotfl:

26 lipca zobaczę Galacticos 2, jeśli oczywiście do Berlina przyjadą w pierwszym składzie. W sumie to już okres przygotowawczy, więc na pewno przyjadą w pierwszym składzie ;d
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  14 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja bym na mecz Barcy w Polsce jedynie za darmo poszedł

oj Gutek Gutek :ziober2:
ja na Realu i Barcy byłem, ale w tych czasach co Wisła trafiała rok po roku na Real i Barcę (lata 2004 i 2005) to Galacticos prezentowali lepszy futbol, nie to co teraz :P
Figo miał w tym meczu chyba ze 200 dośrodkowań :rotfl: ach zupełnie jakby to było wczoraj :tak: szczęscie w nieszczęściu, ale na Reymonta był wtedy tłok, mimo że Kraków Barceloną stoi to każdy chciał popatrzeć :P

Konto usunięte
Konto usunięte:

szok że w takim składzie przyjechali czy szok że 200zł? :D
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co Wisła trafiała rok po roku na Real i Barcę (lata 2004 i 2005)

No i jeszcze na Barce z Kluivertem Cocu Rivaldo trafili w 2001
http://www.youtube.com/watch?v=NsTyromb8Qs&feature=related

to byl kapitalny mecz, pamietam do dzis:) co za emocje ech nostalglem mocno.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  14 czerwca 2011
LeonGrande
LeonGrande: to byl kapitalny mecz, pamietam do dzis:) co za emocje ech nostalglem mocno.

na tym meczu mnie nie było niestety :P
ale było 4:3 dla Barcelony a nie dla Wisły :ziober2: ale mecz był świetny, ogladałem go w TV, popis umiejętności Patera, niewiele brakło do triumfu a szkoda :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.