RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 maja 2011 (pierwszy post)


Temat zbiorczy poświęcony zarówno przygotowaniom reprezentacji Polski do finałów Euro 2012
jak i grupowej walce pozostałych reprezentacji walczących o awans do turnieju który odbędzie się na Polskich i Ukraińskich boiskach.

Dodatkowo w tym temacie omawiać można przygotowania do Euro od strony organizacyjnej
Budowy stadionów, zaplecza sportowego itd.


Zapraszam do dyskusji


...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  5 czerwca 2011

Kapitalne zwyciestwo naszych nad wielka potega, messi widac bylo ze zmeczony sezonem, probowal staral sie ale niestety nie wychodzilo mu, dobra gra dudki, potrafil go zatrzymac, Zanetti to juz nie ten Zanetti co kiedys, taki babol no i mamy bramke. Trzeba przyznac ze na poczatku drugiej polowy bardzo ladna bramka Aguerro nie wiem co robil Grosicki, ajjj pala za ten mecz. To co pozniej zrobil Brozek z obrona mistrzostwo swiata, bramka stadiony swiata, ten chlopak widac ze ma potencial i na euro zdobedzie korone korla strzelcow. Di Maria mnie trochre zawiodl ,no ale coz jezeli gra sie przeciwko najlepszemu obroncy w bundeslidze mianowicie Piszczkowi to nie ma sie co dziwic ze nie mozna rozwinac skrzydel. Cenne zwyciestwo, Smuda pokazal ze jest klasowym trenerem dobre zmiany dobra taktyka no i pokonujemy wielka Argentyne ! jestem w szoku !

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  6 czerwca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Kapitalne zwyciestwo naszych nad wielka potega, messi widac bylo ze zmeczony sezonem, probowal staral sie ale niestety nie wychodzilo mu, dobra gra dudki, potrafil go zatrzymac, Zanetti to juz nie ten Zanetti co kiedys, taki babol no i mamy bramke. Trzeba przyznac ze na poczatku drugiej polowy bardzo ladna bramka Aguerro nie wiem co robil Grosicki, ajjj pala za ten mecz. To co pozniej zrobil Brozek z obrona mistrzostwo swiata, bramka stadiony swiata, ten chlopak widac ze ma potencial i na euro zdobedzie korone korla strzelcow. Di Maria mnie trochre zawiodl ,no ale coz jezeli gra sie przeciwko najlepszemu obroncy w bundeslidze mianowicie Piszczkowi to nie ma sie co dziwic ze nie mozna rozwinac skrzydel. Cenne zwyciestwo, Smuda pokazal ze jest klasowym trenerem dobre zmiany dobra taktyka no i pokonujemy wielka Argentyne ! jestem w szoku !

Normalnie rozwalasz mnie swoją ironią :lol:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 czerwca 2011

Nie oglądałem meczu, ale czytałem w gazetach że argentyńskie media bardzo ubolewają :ziober2:
Teraz to mają zonka kogo wybrać na Copa America.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Polska znalazła się w czwartym koszyku w rozstawieniach do eliminacji mistrzostw świata w 2014 roku. Losowanie poszczególnych grup odbędzie się 30 lipca. Zwycięzcy wszystkich dziewięciu grup mają zapewniony awans do głównego turnieju. Dodatkowo zostaną rozegrane mecze barażowe pomiędzy ośmioma drużynami z drugich miejsc, które zdobędą najwięcej punktów w eliminacjach. Reprezentacje, które okażą się lepsze w tych spotkaniach także wystąpią na mundialu w Brazylii. Pierwszy koszyk: Hiszpania, Holandia, Niemcy, Anglia, Portugalia, Włochy, Chorwacja, Norwegia, Grecja Drugi koszyk: Serbia, Słowenia, Rosja, Francja, Czarnogóra, Szwajcaria, Słowacja, Dania, Szwecja Trzeci koszyk: Turcja, Czechy, Izrael, Irlandia, Ukraina, Belgia, Rumunia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria Czwarty koszyk: Litwa, Albania, Węgry, Białoruś, Gruzja, Armenia, Irlandia Północna, Szkocja, Polska Piąty koszyk: Austria, Estonia, Łotwa, Finlandia, Macedonia, Mołdawia, Cypr, Azerbejdżan, Walia Szósty koszyk: Islandia, Luksemburg, Wyspy Owcze, Kazachstan, Liechtenstein, Malta, Andora, San Marino

Grupa z Hiszpanią Francją Turkami Austrią oraz a na pocieszenie San Marino :ziober2: i pewny awans :D
Renifer
Renifer
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Swoją podróż Karkos rozpoczął od Poznania. Co spodobało mu się najbardziej w stolicy Wielkopolski? Otóż Niemiec był zachwycony zasięgiem sieci komórkowych i internetowych, który jego zdaniem jest zdecydowanie lepszy niż w jego kraju!

Gówno prawda , ja mieszkam w Poznaniu zasięg z Ery mam zerowy , do Orange średni a do Plusa w miarę dobry.
Ja T-mobile kupiło Erę mam nadzieje że się zmieni.

Konto usunięte
Konto usunięte: Sam obiekt zrobił na nim duże wrażenie, szczególnie znakomita widoczność z każdego miejsca na trybunach.


:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 czerwca 2011

Czarnogóra w 2 koszyku :szok:
Przecież nawet tacy słabi jacy jesteśmy możemy z nimi grać i wygrać o każdej porze dnia i nocy.

Grupa dla nas : Norwegia, Czarnogóra, Bułgaria i wychodzimy z 1 miejsca :ziober2:
Znając nasze szczęście będzie : Anglia, Szwecja i Czechy.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 czerwca 2011

Atrakcyjna grupa : Holandia, Francja, Czechy, POLSKA, Walia, Islandia : D

Najlatwiejsza : Grecja, Slowacja, Izrael, POLSKA, Mołdawia, Andora.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Macie szanse

10 zł za 0,5 piwa wg niego TANIO, ide do sponsora kadry i mam za 2 zl

:rotfl: :rotfl:
kzyhu
kzyhu
  6 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Czarnogóra w 2 koszyku Przecież nawet tacy słabi jacy jesteśmy możemy z nimi grać i wygrać o każdej porze dnia i nocy.


jesteś pewien ? :szok: , zobacz sobie jak oni teraz grają a jak my

kzyhu
kzyhu
  6 czerwca 2011

dziś o 21 mecz Ukraina- Francja , ciekawe jakim składem Francuzi zagrają

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  6 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Czarnogóra w 2 koszyku

wcale sie nie dziwie ze są w 2 koszyku :tak:
Renifer
Renifer
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dziś o 21 mecz Ukraina- Francja , ciekawe jakim składem Francuzi zagrają

Rezerwowym :]
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 czerwca 2011
LeonGrande
LeonGrande: 10 zł za 0,5 piwa wg niego TANIO, ide do sponsora kadry i mam za 2 zl

Chyba Volta kupisz jakiegoś :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: jesteś pewien ? , zobacz sobie jak oni teraz grają a jak my

Na pewno solidnie grają w obronie, atak natomiast słabo jak wygrywają to 1:0.
Chciałbym ich zobaczyć jak będą przegrywać 0:2 czy wyciągną chociaż remis.
W swojej grupie na razie bilans bramek 4:1 nie powala i fajnie byłoby na nich trafić w eliminacjach.

Konto usunięte
Konto usunięte: wcale sie nie dziwie ze są w 2 koszyku

A właśnie ja się dziwie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  6 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: atak natomiast słabo jak wygrywają to 1:0.


a co to za różnica czy wygra się 1-0 czy 8-0 :P , wygrana jest wygraną :)

jak typujecie jutrzejszy mecz eliminacji , Wyspy Owcze- Estonia ? 1x ? :>
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.