FejkiemJestem
FejkiemJestem
  7 maja 2011 (pierwszy post)
Konto usunięte
Konto usunięte: Zbigniew Boniek: Bałbym się zabrać dzieci na mecz - Mamy komunistyczną piłkę, a ci co mają ją promować, wolą organizować konferencje i spotkania, mówić, mówić i mówić, udzielać wywiadów, ale niczego konstruktywnego nie robić. Mamy ligę, w które lider przegrywa sześć meczów, gdzie nie wiesz, kto może zdobyć mistrzostwo, bo nikt nie może odskoczyć stawce. Gdzie kluby oddają władzę stu osobom i one determinują wszystkich, odstraszają resztę, działają na zasadzie: klub to my - mówi Zbigniew Boniek. a koniec wychodzi tak, jak w Bydgoszczy: wulgarny koncert życzeń, festiwal chamstwa. Jak teraz ktoś chce iść na mecz, na przykład ojciec dwójki dzieci, a żona powie mu: „nie pójdziesz, jak nie zabierzesz dzieci”, to on zostanie w domu. Dobry piłkarz też tu nie przyjdzie, bo dobry piłkarz idzie tam, gdzie są pieniądze, poziom, kultura – mówi Zbigniew Boniek. Żaden piłkarz na światowym poziomie nie przyjdzie grać do naszej ligi, dopóki w tym kraju będą się działy takie rzeczy na stadionach. Luciano Pavarotti nigdy nie zaśpiewałby w wiejskim lunaparku – uważa „Zibi”. – My musimy najpierw zrobić porządek z głowami. Brawo dla was, że piszecie tydzień przed meczem Legii z Lechem, jakie to będzie widowisko, nadajecie temu rangę Ligi Mistrzów, ale musicie przyznać, że jest w tym sporo kłamstwa, bo potem i tak każdy widzi, jak mizerny jest poziom – dodaje. Nie wszystko jest oczywiście czarne. Popyt na piłkę jest niezły, a Europa, co pokazał Lech w tej edycji pucharów, wcale nam tak daleko nie odjechała – podkreśla. – Niestety, na koniec okazuje się, że aby grać jak równy z równym trzy, cztery mecze z wielkimi rywalami, jak Juventus czy Manchester City, to potem trzeba odpocząć w czterdziestu kolejnych spotkaniach. Do piłki trzeba mieć końskie zdrowie. Tymczasem u nas grają piłkarze, którzy mówią, że o siedemnastej przy szesnastu stopniach nie da się grać. We Włoszech grałem przy wielkich upałach o piętnastej i jakoś nikt nie miał z tym problemu – kończy.


Q: Zgadzacie się z Bońkiem?
Q: Czy rzeczywiście u nas wszystko maluje się w czarnych barwach?
Gutek909
Gutek909
  8 maja 2011
LeonGrande
LeonGrande: No jeszcze mnie na tyle nie pogrzalo zeby chodzic ogladac tak nedzny poziom jakim jest polska liga to po pierwsze , po drugie najblizej na mecz ekstraklasy mam do Lubina - 80km.

ja tam chodzę pośpiewać, pokibicować. Oglądanie meczu to dla mnie drugorzędna sprawa.
Jakbym chciał tylko mecz oglądać to zostałbym w domu przed telewizorem.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam chodzę pośpiewać, pokibicować

Az tak nie jestem zwiazany z zadnym klubem ekstraklasy by zywiolowo kibicowac, a moja miastowa druzyna gra w 5 lidze :rotfl:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  8 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Raz Lech rzuca a innym razem to w nich rzucają, ale i tak najlepsza okazja do zadym praktycznie co roku jest na Pucharze Polski. W końcu to neutralny stadion i można tam siać zadymę. Niedługo finał PP też będzie się odbywać bez kibiców.

owszem, ale u nas sie wyjatkowo nie popisali bo sami sprowokowali zadyme.
Ciekawe który klub bedzie chetny na organizacje meczu finału PP :rotfl:

LeonGrande
LeonGrande: Az tak nie jestem zwiazany z zadnym klubem ekstraklasy by zywiolowo kibicowac, a moja miastowa druzyna gra w 5 lidze

a wiesz chociaz jak sie nazywa? :ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a wiesz chociaz jak sie nazywa?

No, nawet kilka razy bylem na stadionie, slonecznik w reke i opalanie przy okazji :rotfl:

http://www.90minut.pl/liga/0/liga5038.html

bedzie ostra walka o utrzymanie :rotfl:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe który klub bedzie chetny na organizacje meczu finału PP

Pewnie ktoś z pierwszoligowców w celach zarobkowych, jeśli to w ogóle się kalkuluje.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe który klub bedzie chetny na organizacje meczu finału PP


Moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem bylby powrot do formuly dwumeczy w finale PP.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  8 maja 2011
LeonGrande
LeonGrande: No, nawet kilka razy bylem na stadionie, slonecznik w reke i opalanie przy okazji http://www.90minut.pl/liga/0/liga5038.html bedzie ostra walka o utrzymanie

BKS Bobrzanka Bolesławiec :ziober2: ledwo co nad strefa spadkową :rotfl:

LeonGrande
LeonGrande: Moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem bylby powrot do formuly dwumeczy w finale PP.

wtedy zniszczą nawzajem swoje stadiony, tutaj mamy zniszczony jeden stadion, przy dwumeczach zniszczone będą dwa stadiony :rotfl:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Pewnie ktoś z pierwszoligowców w celach zarobkowych, jeśli to w ogóle się kalkuluje.

idzie idzie Podbeskidzie :ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: idzie idzie Podbeskidzie

Ok tylko przyjezdni muszą zabrać ze sobą krzesełko bo trybun nie wystarczy dla wszystkich.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  8 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ok tylko przyjezdni muszą zabrać ze sobą krzesełko bo trybun nie wystarczy dla wszystkich.

Stadion Miejski w Bielsku-Białej - brzmi dumnie :rotfl:
krzesełek faktycznie mało, wymogi bezpieczeństwa - tragedia. Ale awansują do Ekstraklasy wiec moze wezmą sie za modernizacje :woot:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: krzesełek faktycznie mało, wymogi bezpieczeństwa - tragedia. Ale awansują do Ekstraklasy wiec moze wezmą sie za modernizacje

Nie zdążą spełnić wymogów i gdzieś u sąsiadów będą grać.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  8 maja 2011

I liga: sensacyjna porażka Podbeskidzia
dzisiaj, 18:11 KG / ASInfo, PAP

Ostatni w tabeli Dolcan Ząbki pokonał w niedzielę na własnym boisku Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0 w 27. kolejce piłkarskiej 1. ligi. Porażka kosztowała gości stratę pozycji lidera na rzecz ŁKS Łódź, który w piątek pokonał przedostatniego Kolejarza Stróże 2:1.

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  8 maja 2011

znam sporo ziomeczków którzy aktywnie kibicują i nie ukrywam ze zdarza im sie obić czyjąś buzie dla rozrywki wiec cos w tym jest

egze
egze
  9 maja 2011
LeonGrande
LeonGrande: Moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem bylby powrot do formuly dwumeczy w finale PP.


to już w ogóle zabiłoby jakiekolwiek emocje :P
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 maja 2011
egze
egze: to już w ogóle zabiłoby jakiekolwiek emocje :P

W wypadku tego finalu z kazdego wzgledu oplacalo sie podzielic final na mecz i rewanz.
Gibon88
Gibon88
  9 maja 2011

A propo wszelkich nowych wynalazków wprowadzanych przez rząd oraz premiera: http://images47.fotosik.pl/854/b7fcc07b73a6add3.jpg
http://demotywatory.pl/3048656/Bandyci-w-szalikach
http://niezalezna.pl/uploads/foto/2011/05/hre_7784.jpg

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.