FejkiemJestem
FejkiemJestem
  7 maja 2011 (pierwszy post)
Konto usunięte
Konto usunięte: Zbigniew Boniek: Bałbym się zabrać dzieci na mecz - Mamy komunistyczną piłkę, a ci co mają ją promować, wolą organizować konferencje i spotkania, mówić, mówić i mówić, udzielać wywiadów, ale niczego konstruktywnego nie robić. Mamy ligę, w które lider przegrywa sześć meczów, gdzie nie wiesz, kto może zdobyć mistrzostwo, bo nikt nie może odskoczyć stawce. Gdzie kluby oddają władzę stu osobom i one determinują wszystkich, odstraszają resztę, działają na zasadzie: klub to my - mówi Zbigniew Boniek. a koniec wychodzi tak, jak w Bydgoszczy: wulgarny koncert życzeń, festiwal chamstwa. Jak teraz ktoś chce iść na mecz, na przykład ojciec dwójki dzieci, a żona powie mu: „nie pójdziesz, jak nie zabierzesz dzieci”, to on zostanie w domu. Dobry piłkarz też tu nie przyjdzie, bo dobry piłkarz idzie tam, gdzie są pieniądze, poziom, kultura – mówi Zbigniew Boniek. Żaden piłkarz na światowym poziomie nie przyjdzie grać do naszej ligi, dopóki w tym kraju będą się działy takie rzeczy na stadionach. Luciano Pavarotti nigdy nie zaśpiewałby w wiejskim lunaparku – uważa „Zibi”. – My musimy najpierw zrobić porządek z głowami. Brawo dla was, że piszecie tydzień przed meczem Legii z Lechem, jakie to będzie widowisko, nadajecie temu rangę Ligi Mistrzów, ale musicie przyznać, że jest w tym sporo kłamstwa, bo potem i tak każdy widzi, jak mizerny jest poziom – dodaje. Nie wszystko jest oczywiście czarne. Popyt na piłkę jest niezły, a Europa, co pokazał Lech w tej edycji pucharów, wcale nam tak daleko nie odjechała – podkreśla. – Niestety, na koniec okazuje się, że aby grać jak równy z równym trzy, cztery mecze z wielkimi rywalami, jak Juventus czy Manchester City, to potem trzeba odpocząć w czterdziestu kolejnych spotkaniach. Do piłki trzeba mieć końskie zdrowie. Tymczasem u nas grają piłkarze, którzy mówią, że o siedemnastej przy szesnastu stopniach nie da się grać. We Włoszech grałem przy wielkich upałach o piętnastej i jakoś nikt nie miał z tym problemu – kończy.


Q: Zgadzacie się z Bońkiem?
Q: Czy rzeczywiście u nas wszystko maluje się w czarnych barwach?
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  9 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz jak tyle schudłas to nie masz juz masy do walki

:rotfl:.

Nigdy nie musiałam walczyć na stadionie.

Czytając Rafała to jesteś albo slepa, albo tępa no i mnie pogrzało :and:.
A ja mu tak skrupulatnie opowiadam o wrażeniach po meczu, ba nawet do niego dzwonię w trakcie, eh.

Konto usunięte
Konto usunięte: dobrze pokazuje to ostatni filmik gdzie pajace z Lecha strzelali racami w nasze pikniki - żenada

Przykre to było, fakt. Nie powinno mieć miejsca, ale wasi się nam ładnie odpłacili jesienią ;).

No i kurdę sory, ale trzeba być debilem by siadać w pobliżu sektora gości, i to jeszcze siadać tam z dzieckiem. Trzeba cierpieć na brak wyobraźni by tam wykupić karnet albo bilet.
Po pierwsze może być niebezpiecznie na takich meczach jak Wisla-Lech, Lech-Legia sratatata, wiadomo przecież że fanatykami nie są tylko kulturalni ludzie machający przykładnie flagą i śpiewający ładne piosenki bez przekleństw.
Po drugie, no kurdę, ja bym szalu dostała gdybym slyszala niemal tylko doping kibicow drużyny przeciwnej.

A i po trzecie, jeżeli myślimy o tej samej sytuacji to nie były race, ale zimne ognie:mrgreen:.

egze
egze: Jeśli Lech nie awansuje do europejskich pucharów to pewnie odejdą kolejne gwiazdy, bo w takim przypadku nie wierzę w zatrzymanie Kriwca, Stilica czy przede wszystkim Rudnevsa.

Wtedy popadam w tygodniową żałobę z powodu odejścia tych piłkarzy, serio.
Ale i tak coś czuję że odejdą, obojętnie co sie stanie (oczywiście nie mam pojęcia co jest w ich kontraktach).
:ziober2:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  9 maja 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Przykre to było, fakt. Nie powinno mieć miejsca, ale wasi się nam ładnie odpłacili jesienią ;).

nasi nie rzucali w sektor waszych 'duszyczek' :)

MaqdaIena
MaqdaIena: No i kurdę sory, ale trzeba być debilem by siadać w pobliżu sektora gości, i to jeszcze siadać tam z dzieckiem. Trzeba cierpieć na brak wyobraźni by tam wykupić karnet albo bilet.

no wybacz ale jasnowidzenie nie jest nasza mocną stroną, skoro nawet kibice Cracovii na derbach wyrywali krzesełka ale nie rzucali w bogu ducha winne pikniki niczego, to jednak sie da? Ale wasi jak widac nie umieja sie godnie zachowac, to nasi sie odwdzieczyli.

MaqdaIena
MaqdaIena: A i po trzecie, jeżeli myślimy o tej samej sytuacji to nie były race, ale zimne ognie.

co za roznica, liczy sie fakt ze na sektorze B dzieciaki kurtki na głowy zakłądały zeby nie dostac.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  9 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nasi nie rzucali w sektor waszych 'duszyczek' :)

Duszyczek wtedy jeszcze nie było ;).
No i by nie dorzucili nawet, ktoś mądry pomyślal, że te dwa sektory nie moga być koło siebie ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: no wybacz ale jasnowidzenie nie jest nasza mocną stroną, skoro nawet kibice Cracovii na derbach wyrywali krzesełka ale nie rzucali w bogu ducha winne pikniki niczego, to jednak sie da? Ale wasi jak widac nie umieja sie godnie zachowac, to nasi sie odwdzieczyli.

Jak już pisałam, nie popieram takiego zachowania, paskudne to było i tyle.
Jednak zachowanie asekuracyjne nie ma nic wspolnego z jasnowidzeniem.
No kurdę, ale chyba każdy logicznie myślący czlowiek wie, że może być średnio fajnie, kiedy spotykają sie kibice dwóch znienawidzonych przez siebie drużyn.
Nigdy bym nie usiadła w poblizu sektora gości, nigdy, nigdy, nigdy:D.

Konto usunięte
Konto usunięte: co za roznica

Między zimnymi ogniami a racami ogromna.

Konto usunięte
Konto usunięte: liczy sie fakt ze na sektorze B dzieciaki kurtki na głowy zakłądały zeby nie dostac.

Współczuję naprawdę tym ludziom, ale rodzic też jest od tego by ruszyć głową, i zapewnić maksymalnie możliwe bezpieczeństwo swoim pociechom.

Ja mam tylko nadzieję, ze w środę będzie spokój ;))).
:ziober2:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  9 maja 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Między zimnymi ogniami a racami ogromna.

nie chodzi mi o postac tylko o zamiar.

MaqdaIena
MaqdaIena: Jak już pisałam, nie popieram takiego zachowania, paskudne to było i tyle. Jednak zachowanie asekuracyjne nie ma nic wspolnego z jasnowidzeniem. No kurdę, ale chyba każdy logicznie myślący czlowiek wie, że może być średnio fajnie, kiedy spotykają sie kibice dwóch znienawidzonych przez siebie drużyn. Nigdy bym nie usiadła w poblizu sektora gości, nigdy, nigdy, nigdy:D.

ale jednak kibole Cracovii potrafili nie rzucac niczym w niewinnych ludzi, rzadko sie na Wisle zdarzało zeby leciało cos na pikniki, szczerze nie pamietam nawet kiedy cos takiego było. Poprzednia mała trybunka gosci była w poblizu karnetowych, wiec sie tam scierali z fanatykami Wisły, ta akcja z Lechem była chyba pierwsza, wiec jak mogli przewidziec?

MaqdaIena
MaqdaIena: Ja mam tylko nadzieję, ze w środę będzie spokój ;))).

duzo od waszych kibiców zalezy.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  9 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie chodzi mi o postac tylko o zamiar.

Zamiar naszych głupi, Waszych również ;).

Konto usunięte
Konto usunięte: ale jednak kibole Cracovii potrafili nie rzucac niczym w niewinnych ludzi, rzadko sie na Wisle zdarzało zeby leciało cos na pikniki, szczerze nie pamietam nawet kiedy cos takiego było. Poprzednia mała trybunka gosci była w poblizu karnetowych, wiec sie tam scierali z fanatykami Wisły, ta akcja z Lechem była chyba pierwsza, wiec jak mogli przewidziec?

Ciężko mi sie odnieść do innych drużyn, nie śledzę poczynan kibiców innych niż Lecha.
No można przewidzieć, chociaż to i tak zle slowo.
Jeżeli ktoś idzie na mecz z dzieckiem, to chyba chce by ono było jak najbezpieczniejsze.
Kurdę, nie wiem jak mam to juz napisać. Trzeba mieć wyobraźnię, po prostu.
Dobra, akcja stara, chyba nie ma sensu sie nad nią rozwodzić. Przeszlosci nikt nie zmieni:).

Konto usunięte
Konto usunięte: duzo od waszych kibiców zalezy.

Chyba nawet wszystko.
Mam nadzieje, że chłopaki sie dobrze zachowają, i chyba tak będzie po akcji w Bydgoszczy:).
:ziober2:
thomas893
thomas893
  9 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Zgadzacie się z Bońkiem? Q: Czy rzeczywiście u nas wszystko maluje się w czarnych barwach?

Jeśli chodzi o sprawi kibicowskie, to nie, a piłkarskie, to tak, w Polsce jeszcze wiele lat będzie lipa z piłką nożną :tak:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  9 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli chodzi o sprawi kibicowskie, to nie, a piłkarskie, to tak

a czym sie nie zgadzasz jesli chodzi o sprawy kibicowskie? :woot:

gdzie tkwi szkopuł? Bo nikt mi nie wmówi ze utalentowani piłkarze nie rodzą sie w Polsce.
WueRZet
WueRZet
  9 maja 2011

Poziom niektórych tutaj wypowiedzi to typowe dno i 5 metrów mułu :and:

Nie będę się wypowiadał, bo niektórym i tak to nie przemówi do wyobraźni, a mam lepsze rzeczy do roboty niż walka z wiatrakami.

eot.

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  9 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie będę się wypowiadał

ban za offtopic :ziober2:
Ubezpieczyciel
Ubezpieczyciel
  10 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Zgadzacie się z Bońkiem? Q: Czy rzeczywiście u nas wszystko maluje się w czarnych barwach?


Jakby chcieli to by zrobili z tym porządek a nie w mediach robią szum w koło kociej kupy. Totalnym bezsensem jednak jest wbijanie się psów na ustawki z dala od ludzi i zamykanie ludzi za to ...
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  10 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakby chcieli to by zrobili z tym porządek a nie w mediach robią szum w koło kociej kupy. Totalnym bezsensem jednak jest wbijanie się psów na ustawki z dala od ludzi i zamykanie ludzi za to ...

a wbijają się w ustawki? :woot: nigdy nie widziałem, żeby ganiali za kibolami po lasach i wyłapywali ich za ustawki.
thomas893
thomas893
  10 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a czym sie nie zgadzasz jesli chodzi o sprawy kibicowskie?

Ze wszystkim co Boniek twierdzi, propagandy ciąg dalszy, ale...

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie będę się wypowiadał, bo niektórym i tak to nie przemówi do wyobraźni

j.w.
krzychu7818
krzychu7818
  10 maja 2011
Renifer
Renifer: Zdarzają się incydenty ale to wielka różnica co się działo w np. latach 90.


no chociażby mecz Polska- Anglia w Chorzowie w maju '93

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  15 maja 2011

A może zapytajmy o zdanie dzieci, ktore sie pojawiają od jakiegoś czasu na Bułgarskiej.

Za wczoraj brawa dla nich :D
Łzy w oczach sie pojawiały ( ze smutku) kiedy sie patrzyło na czarny kocioł, który siedzi, ale kiedy dzieciaki zaczęły dawać czadu to łzy wzruszenia można było u wielu zobaczyć :).
Szkoda tylko, że nasze oklaski dla nich ich zagluszały :mrgreen:.

Po 85 minucie petarda, energia chyba w każdym sie skumulowała, i bylo naprawdę głośno.

:ziober2:
pokahontazz
pokahontazz
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak teraz ktoś chce iść na mecz, na przykład ojciec dwójki dzieci, a żona powie mu: „nie pójdziesz, jak nie zabierzesz dzieci”, to on zostanie w domu

co się kurna dzieje?! chodzę na mecze od kilku lat i poza jedna sytuacja, kiedy policja potraktowała nas gazem (podczas derbów, kiedy mecz juz sie zaczął, a brama ni wiadomo dlaczego została zamknieta) to zawsze czuje sie tam bezpiecznie! bardzo mnie denerwuja teksty typu "nie pójdę na mecz, bo sie boję" albo "przejeżdzałam/em koło stadionu, chyba jakis mecz był, bo tyle tych chuliganów, wszyscy tak samo ubrani" no i co z tego?! i czemu od razu chuliganów?! nie wiem jak jest w innych miastach, ale ja sie u siebie na stadionie i w jego toczeniu czuje na prawde bezpiecznie...
a te ostatnie decyzje o zamknieciu stadionów to juz w ogóle jakas porażka! zwłaszcza, że nie wiem jak to w innych przypadkach, ale nasza łódzka pani wojewoda się nie zna absolutnie na sprawach związanych z piłką i kibicami, decyzję podjęła "na hura" i zastanawaim się, czy to nie do niej powinni napisać ci, którzy kupili bilety na dzisiejszy mecz z prośbą o zwrot kasy...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.