Gutek909
Gutek909
  29 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Będzie to już 236 spotkanie spotkanie tych drużyn..
trochę statystyk:
rozegrane spotkania: 235
zwycięstwa Barcelony: 95
zwycięstwa Realu : 89
remisy: 53
bramki: 405 -394

Mecz odbędzie się w sobotę o godz. 20.00 na Estadio Santiago Bernabéu...

Q. Kto wygra to spotkanie ? Nie pytam o wynik, bo trudno przewidzieć...
Q. Kto jest Waszym faworytem ?
Q. Która drużyna wg Was zdobędzie tytuł Real czy Barcelona ?
zapraszam do kulturalnej wymiany zdań, bez żadnej napinki :ninja:
:mrgreen:
P.S. jeśli się pomyliłem gdzieś w statystykach to mnie poprawcie...

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Swoją drogą mało było przypadków, że piłkarz po przedłużeniu kontraktu został wytransferowany?

No nie :) Ale oczywiste jest, że Lahm czy Ribery mając ważne kontrakty nie zostaną puszczeni za jakieś marne 20-25 mln...

Konto usunięte
Konto usunięte: Ribery też ma ważny kontrakt z Bayernem. Jednak nie każdy zawodnik musi chcieć zostać w klubie, który nie potrafi wywalczyć mistrzostwa Niemiec mając skład o parę klas lepszy niż przeciwnicy.

Nie doceniasz ich rywali...
WueRZet
WueRZet
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: może, bazuję na legendach i baśniach o Romulusie i Remusie.

Którzy są potomkami Eneasza, który pochodził z Grecji. Miasto ma niecałe 3000 lat historii :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Swoją drogą mało było przypadków, że piłkarz po przedłużeniu kontraktu został wytransferowany?

Z punktu widzenia klubu taka sytuacja jest najlepsza, bo wtedy można uzyskać za piłkarza najwięcej kasy :)
NeverMind1910
NeverMind1910
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie doceniasz ich rywali...

Nie przesadzaj, ale takie kluby jak Wolfsburg, Hertha czy Stuttgart nie robią na mnie większego wrażenia. Jedynym liczącym się zespołem jest Hamburg.

Konto usunięte
Konto usunięte: Z punktu widzenia klubu taka sytuacja jest najlepsza, bo wtedy można uzyskać za piłkarza najwięcej kasy :)

Zazwyczaj chodzi o klauzule oferty minimalnej za piłkarza.
thomas893
thomas893
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lahm nie tak dawno przedłużył kontrakt z Bayernem do końca czerwca 2012 przecież ;]

a to mi musiała gdzieś ta informacja umknąć :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Najciekawsze jest to, że Domenech w reprezentacji Francji widzi Abidala na lewej flance obrony a nie Evre.

No cóż, taki jego wybór :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Taki piłkarz by się Barcelonie przydał.

Przydałby się :tak: Ostatnio coś sporo piłkarzy francuskich jest wiązanych z Barceloną... a kiedyś była to drużyna "napakowana" holendrami :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale oczywiste jest, że Lahm czy Ribery mając ważne kontrakty nie zostaną puszczeni za jakieś marne 20-25 mln...

ojj tam, kryzys jest :jezyk:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ojj tam, kryzys jest

Nie dla Bayernu, te skąpce tak oszczędzają, że kryzys im nie straszny... Za darmo przyszli Borowski i Butt, za darmo przyjdą Tymoszczuk i Olic... Co za polityka transferowa :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie przesadzaj, ale takie kluby jak Wolfsburg, Hertha czy Stuttgart nie robią na mnie większego wrażenia. Jedynym liczącym się zespołem jest Hamburg

Tak samo jest w Hiszpanii gdzie oprócz Realu praktycznie nikt nie jest w stanie rywalizować z Barcą ale tu nikt nie narzeka... Ach ta nienawiść do Bayernu :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.