Gutek909
Gutek909
  29 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Będzie to już 236 spotkanie spotkanie tych drużyn..
trochę statystyk:
rozegrane spotkania: 235
zwycięstwa Barcelony: 95
zwycięstwa Realu : 89
remisy: 53
bramki: 405 -394

Mecz odbędzie się w sobotę o godz. 20.00 na Estadio Santiago Bernabéu...

Q. Kto wygra to spotkanie ? Nie pytam o wynik, bo trudno przewidzieć...
Q. Kto jest Waszym faworytem ?
Q. Która drużyna wg Was zdobędzie tytuł Real czy Barcelona ?
zapraszam do kulturalnej wymiany zdań, bez żadnej napinki :ninja:
:mrgreen:
P.S. jeśli się pomyliłem gdzieś w statystykach to mnie poprawcie...

WueRZet
WueRZet
  2 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Do końca jeszcze 4 kolejki, to pewnie na 99 % pobiją ten rekord

W sumie, to jeszcze się wszystko może zdarzyć :tak:

Jesteśmy w finale typera :lol2:
99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  2 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteśmy w finale typera


El Classico czyli Wuerzet - Wiertło :rock: :lol2:
WueRZet
WueRZet
  2 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wuerzet

WueRZet :nie: Niby nic, a bardzo ważne :lol2:
smencik
smencik
  2 maja 2009

Głosu nie mam, ale na szczęście mogę pisać :mrgreen: Barca pokazała, że w tym roku nikt nie jest w stanie wygarnąć jej mistrzostwa z ręki :tak: Iker znów pokazał, że jest najlepszym piłkarzem w Realu, a reszcie niestety zabrakło ambicji. Gry obrony Realu komentować nie będę. Szkoda, że pierwsza połowa zakończyła się takim wynikiem, bo Real aż tak nie odstawał, ale druga połowa to koncert Barcy. Gra Iniesty jak dla mnie to poezja już od kilku spotkań, a i dzisiaj mimo, że miałem herb Realu na piersi, ręce same składały się do oklasków, tak samo jak widziałem grę Pique. Chylę czoła przed Pepem Guardiolą i jego ekipą :tak: Chapeau bas.

79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  2 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: rozegrane spotkania: 235
rozegrane : 236
Konto usunięte
Konto usunięte: zwycięstwa Barcelony: 95
zwycięstwa Blaugrany : 96
Konto usunięte
Konto usunięte: El Classico
to cały mój komentarz

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

Freddie2007
Freddie2007
  3 maja 2009

Kurcze to byl najpiekniejszy mecz jaki widzialem w ostatnim czasie, to co wyczynial Messi na boisku to byla poezja po prostu cos pieknego:zakochany:
Barca zmiazdzyla Real gdyby nie Cassilas Barca wygralaby roznica 6 bramek po prostu futbol nie z ztej ziemi, Gutekl,Smencii i tak dalej przykro mi ale real moze pasc na kolana przed Barca cos pieknego:)
Przepraszam za styl ale podcza xogldania tego meczu wypilem za duzo ale cos pieknego, Barca!!!

Barcelonismo93
Barcelonismo93
  4 maja 2009

6:2 niezly wynik Visca el Barca juz sie nie moge doczekac 6 maja (Mecz z Chelsea) i 13 maja (Final Copa del Rey) i chcialbym aby 27 maja Barcelona zawitala do Rzymu i wygrała poraz trzeci Ligę Mistrzów Pozdrowienia dla kibiców FC Barcelony ;D :PP

thomas893
thomas893
  4 maja 2009

i ja dorzucę swoje 3 grosze do tematu dopiero teraz, gdyż mecz obejrzałem dzisiaj z powodu iż wyjechałem i nie mogłem oglądać meczu na żywo... powiem krótko: COŚ PIĘKNEGO! Tak grającą drużynę mógłbym oglądać bez przerwy... nie żadne Chelsea itp :ble: ;P
Na wyróżnienie w szeregach Barcy zasługują szczegółnie Pique, Xavi, Messi, Iniesta i Henry. Lekki minus dla Abidala. W szeregach Realu jedynie można wyróżnić Casillasa. Tytuł prawie pewny, więc teraz trzeba się skupić na jutrzejszym meczu w LM. Tak grającą Barcę jak w 2 połowie będzie niezwykle ciężko zatrzymać. Mam nadzieję, że po raz kolejny zwycięży piękny futbol i to Barca będzie się cieszyć z awansu do finału :mrgreen:

olaczek19
olaczek19
  7 maja 2009

BARCELONA JEST WIELKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ROMA juz jeszt NASZA !!!

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: BARCELONA JEST WIELKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ROMA juz jeszt NASZA !!!

Jak już to Rzym... Chyba, że chcesz przy kozaczyć znajomością angielskiego ...
NeverMind1910
NeverMind1910
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak już to Rzym... Chyba, że chcesz przy kozaczyć znajomością angielskiego ...


A co to ma do rzeczy? Rome to pierwotna i oryginalna nazwa najstarszego miasta w Europie.. Ja również używam nazwy Roma, a nie Rzym.

Konto usunięte
Konto usunięte: Lekki minus dla Abidala

Ogólnie myślę, że na obecną chwilę lewa strona defensywy jest najsłabszą formacją w obronie. Jeżeli chodzi o okienko transferowe, właśnie tą pozycję Barcelona powinna wzmocnić, najlepiej piłkarzem pokroju Lahma.
thomas893
thomas893
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ogólnie myślę, że na obecną chwilę lewa strona defensywy jest najsłabszą formacją w obronie.

Zdecydowanie masz rację. Na dodatek Sylvinho już swoje lata ma, Abidal z resztą też, więc konieczne byłoby wzmocnienie tej pozycji.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli chodzi o okienko transferowe, właśnie tą pozycję Barcelona powinna wzmocnić, najlepiej piłkarzem pokroju Lahma.

O nim to już bodajże po MŚ w Niemczech się wspominało, ale jak widać nic w tym kierunku nie zostało zrobione. Trzeba czekać na okienko transferowe i obserwować jak się to będzie rozwijać...
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: O nim to już bodajże po MŚ w Niemczech się wspominało, ale jak widać nic w tym kierunku nie zostało zrobione. Trzeba czekać na okienko transferowe i obserwować jak się to będzie rozwijać..

Lahm nie tak dawno przedłużył kontrakt z Bayernem do końca czerwca 2012 przecież ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: A co to ma do rzeczy? Rome to pierwotna i oryginalna nazwa najstarszego miasta w Europie.. Ja również używam nazwy Roma, a nie Rzym.

Nie bulwersuj się ;]
WueRZet
WueRZet
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: najstarszego miasta w Europie

Z historycznego punktu widzenia - brednia :ninja:
NeverMind1910
NeverMind1910
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z historycznego punktu widzenia - brednia

może, bazuję na legendach i baśniach o Romulusie i Remusie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Lahm nie tak dawno przedłużył kontrakt z Bayernem do końca czerwca 2012 przecież ;]

Ribery też ma ważny kontrakt z Bayernem. Jednak nie każdy zawodnik musi chcieć zostać w klubie, który nie potrafi wywalczyć mistrzostwa Niemiec mając skład o parę klas lepszy niż przeciwnicy. Swoją drogą mało było przypadków, że piłkarz po przedłużeniu kontraktu został wytransferowany?

Konto usunięte
Konto usunięte: Zdecydowanie masz rację. Na dodatek Sylvinho już swoje lata ma, Abidal z resztą też, więc konieczne byłoby wzmocnienie tej pozycji.

Najciekawsze jest to, że Domenech w reprezentacji Francji widzi Abidala na lewej flance obrony a nie Evre. Taki piłkarz by się Barcelonie przydał.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.