Freddie2007
Freddie2007
  28 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Panowie co jest, jutro półfinały Ligi Mistrzów a tu nie ma tematu założonego:lol:

28.04 Barcelona-Chelsea 20:45
29.04 Man.U-Arsenal 20:45

Q: Jak widzicie te mecze, kto jest faworytem w tych parach? Czy bedziemy mieli powtórke sprzed roku Man.U-Chelsea czy sprzed 3 lat Barcelona-Arsenal?

Prosze o jakaś merytoryczną dyskusje bo razem z kolegą Hydeparkowym uwazamy ze to forum zamiera:ziober2:

Gutek909
Gutek909
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Gorzej od Blues to chyba tylko Real

Freddie weź już przestań najeżdżać na Real...
nie zdziwie się jak w Realu grał Figo, Zidane, Ronaldo to miałeś o nich bardzo pozytywne zdanie
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Góra 1:1 i karne

Tyle goli? Ja w ciemno bym stawiał 0:0 i karne...

Whateva... I tak do tego nie dojdzie. CFC ;]

LeonGrande
LeonGrande: ManUtd stanie przed historycznym momentem... moze jako pierwszy zespol w historii obronic zdobyty przed rokiem tytul LM

No trzeba przyznać, że zarówno w fazie grupowej jak i w fazie pucharowej ManU miało łatwych rywali i teraz wielkie halo... ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Gmoch powinien komentowac snooker

I proszę tu zatrzymać, nie nie, jeszcze trochę do przodu... Ooo dobrze tu jest dobrze, ssstop! Widzimy jak biała bila uderzona przez idzie po prostej linii i uderza w bile czerwoną pomimo, że ta jest niemalże po drugiej stronie stołu i teraz spójrzmy, jakby biała bila skręciła o tu (rysuje kreskę xD) to by w tą bilę czerwoną nie trafiła i mielibyśmy tzw. faul i mis :D
Freddie2007
Freddie2007
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Byli od Niego lepsi

Na przykład?:ziober2:
Mazowiecki,Suchocka,Oleksy,Olszewski,Pawlak,Bielecki,Buzek,Miller,Belka,Marcinkiewicz,Kaczyński (chyba wszystkich wymienilem:woot:)
Który z nich he?:mrgreen:
Nie zebym sie kłócil z historykiem ale się chce dowiedziec:ssh:
Freddie2007
Freddie2007
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Freddie weź już przestań najeżdżać na Real... nie zdziwie się jak w Realu grał Figo, Zidane, Ronaldo to miałeś o nich bardzo pozytywne zdanie

Łukasz ja wcale nie najeżdżam na Real:ninja:
A za czasow Figo,Zidane'a czy wczesniej Mijatovica, Seedorfa, Sukera to powiem Ci szczerze jeszcze bardziej ich nienawidziłem:tak:
Teraz jak jest Huntelaar, VdV czy Robben to juz bardziej na nich patrze łaskawym okiem:lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: I proszę tu zatrzymać, nie nie, jeszcze trochę do przodu... Ooo dobrze tu jest dobrze, ssstop! Widzimy jak biała bila uderzona przez idzie po prostej linii i uderza w bile czerwoną pomimo, że ta jest niemalże po drugiej stronie stołu i teraz spójrzmy, jakby biała bila skręciła o tu (rysuje kreskę xD) to by w tą bilę czerwoną nie trafiła i mielibyśmy tzw. faul i mis :D

Śmiej sie śmiej ale kto wie, czasem są rysowane przez realizatorów plany taktyczne jak powinien pokierowac biała bile dany zawodnik i byc moze to Szczęka im rozrysowuje:crylol:
Gutek909
Gutek909
  6 maja 2009

Dziś jestem za Chelsea :mrgreen:
wie ktoś gdzie można dziś Puchar Polski obejrzeć ? :woot:

krzychu7818
krzychu7818
  6 maja 2009

co tam liga mistrzów , Aga własnie wygrała z Ivanovic :rock:

hydeparkowy
hydeparkowy
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co tam liga mistrzów , Aga własnie wygrała z Ivanovic


mimo całej sympatii dla rodaczki, to jednak wolałbym oglądać Serbkę na korcie.
koraspl
koraspl
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co tam liga mistrzów , Aga własnie wygrała z Ivanovic

Wlasnie:D
Chcialem to gdzies napisac ale nie mialem gdzie.Przegrywala chyba w trzecim secie 1:4 i mowie kit tam juz nie wygra i wylaczylem relacje live.Pozniej patrze a tu 6:4 :lol2: a na Eurosporcie chyba bydle Kuzniecowa pokazywali ;/ zamiast Radwanskiej.
krzychu7818
krzychu7818
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to jednak wolałbym oglądać Serbkę na korcie.


ja tam nie wiem co tak wszyscy podniecaja sie tą Ivanovic , jak dla mnie przeciętna , jest wiele ładniejszych tenisistek
koraspl
koraspl
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam nie wiem co tak wszyscy podniecaja sie tą Ivanovic

Mam podobne zdanie przeciez ona jest normalna kobieta ktora nie wybija sie poza przecietnosc...
Freddie2007
Freddie2007
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Aga własnie wygrała z Ivanovic

:szok2: Przeciez przegrywala 0-3 w trzecim secie i przestalem sie interesowac tym mecze, ale jaja:ziober2:

Najlepszy to Kubot jakie ma szczescie w Belgradzie:lol2:
DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  6 maja 2009

Stawiam na 2:3 / 2:4 bramki dziś się posypią więcej niż 4 to gładko będzie :)

koraspl
koraspl
  6 maja 2009

Co to sie dzieje chlop w Kenii sie powiesil bo Arsenal przegral z MU rywalizacje w LM:zonk:
Niezle mial nawrzucane ;O

WueRZet
WueRZet
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na przykład?

Belka. Mało kto o Nim mówi, przeważnie pokutuje myślenie, że skoro był w czasie rządów SLD to musiał być do dupy, a to jednak nie tak. Wszelkie poprawy gospodarki, którymi chwalił się PiS były zasługą gabinetu ekspertów Belki :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zebym sie kłócil z historykiem ale się chce dowiedziec

To raczej działka politologów Karolku :ssh:

Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz jak jest Huntelaar, VdV czy Robben to juz bardziej na nich patrze łaskawym okiem

"Holenderski" Real do pięt nie dorasta "holenderskiej" Barcelonie :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: wie ktoś gdzie można dziś Puchar Polski obejrzeć ?

Sopcasty :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam nie wiem co tak wszyscy podniecaja sie tą Ivanovic , jak dla mnie przeciętna , jest wiele ładniejszych tenisistek

Ale z łóżka bym jej nie wyrzucił :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Stawiam na 2:3 / 2:4 bramki dziś się posypią więcej niż 4 to gładko będzie :)

Niech słowa maturzysty z historii staną się faktem :rock:

Oby tylko Chelsea nie grała defensywnie :and:
Freddie2007
Freddie2007
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Belka. Mało kto o Nim mówi, przeważnie pokutuje myślenie, że skoro był w czasie rządów SLD to musiał być do dupy, a to jednak nie tak. Wszelkie poprawy gospodarki, którymi chwalił się PiS były zasługą gabinetu ekspertów Belki

No wiadomo bo gospodarka tak nagle w ciagu tygodnia nie idzie do przodu lecz efekty widac po kilku latach a to wlasnie za czasow PiS byl najlepszy wzrost gospodarczy, ktory z pewnoscia zawdzieczamy poprzedniemu rządowi czyli SLD, zgadzam sie:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: To raczej działka politologów Karolku

No ale historyk wie dokladnie co i jak bylo kilkanascie czy kilka lat temu:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: "Holenderski" Real do pięt nie dorasta "holenderskiej" Barcelonie

Akurat mi tego nie musisz tlumaczyc:lol2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.