Freddie2007
Freddie2007
  28 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Panowie co jest, jutro półfinały Ligi Mistrzów a tu nie ma tematu założonego:lol:

28.04 Barcelona-Chelsea 20:45
29.04 Man.U-Arsenal 20:45

Q: Jak widzicie te mecze, kto jest faworytem w tych parach? Czy bedziemy mieli powtórke sprzed roku Man.U-Chelsea czy sprzed 3 lat Barcelona-Arsenal?

Prosze o jakaś merytoryczną dyskusje bo razem z kolegą Hydeparkowym uwazamy ze to forum zamiera:ziober2:

smencik
smencik
  30 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No jakbysmy mieli razem komentowac mecz Real-Barcelona to moglo by byc gorąco

Nie śmiem wątpić :mrgreen:

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: A co Wy od Szpaka chcecie... Starszy pan to i pomylić się może ;]

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  30 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A co Ty chcesz od Iwańskiego?

Nie lubi Bundesligi :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...

Jakby jeszcze nie był tak stronniczy to by się dało wytrzymać ale on ewidentnie za Barcą i za Man U zawsze jest, nawet jak gra ktoś inny to musi coś o grze tych dwóch zespołów powiedzieć...

PS. Taratatatatam!!! Selby papa! Brawo Higgins :D
Freddie2007
Freddie2007
  30 kwietnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: PS. Taratatatatam!!! Selby papa! Brawo Higgins :D

:smutny: to jest tragedia jakas, musi teraz to Murphy wygrac:ninja:

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Nie lubi Bundesligi :P

Skąd wiesz?:lol:
Ale zna sie na piłce, jest profesjonalista w kazdym calu:tak:

Kurcze chyba zaloze temat o komentatorach bo zawsze w kazdym innym temacie schodzi sie na ich temat i wzbudza on duzo emocji:tak:
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  30 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Skąd wiesz?

A jakoś tak zapadło mi w pamięć to jego "Niemcy byli Niemcami, to zaiste. Cała filozofia Niemieckiej piłki. Ostatnie sekundy czasu podstawowego - bramka, ostatnie sekundy nieprawdopodobnej dogrywki i bramka" po meczu Getafe - Bayern ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale zna sie na piłce, jest profesjonalista w kazdym calu

Ale go nie trawie;]

Konto usunięte
Konto usunięte: to jest tragedia jakas, musi teraz to Murphy wygrac

Chyba żartujesz... Robertson! :P
Freddie2007
Freddie2007
  30 kwietnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: A jakoś tak zapadło mi w pamięć to jego "Niemcy byli Niemcami, to zaiste. Cała filozofia Niemieckiej piłki. Ostatnie sekundy czasu podstawowego - bramka, ostatnie sekundy nieprawdopodobnej dogrywki i bramka" po meczu Getafe - Bayern ;]

A no tak bo zapomnialem ze on komentowal Getafe-Bayern a jak ktos nie jest za Bayernem to od razu jest Twoim wrogiem:ninja:

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Ale go nie trawie;]

A dla mnie jest numero uno:jezyk2:

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Chyba żartujesz... Robertson! :P

Czyli wygra Allen:tak:
P.S przeciez jest snukowy temat zalozony:ssh:
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  30 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A dla mnie jest numero uno

Hmm... Numero Uno? Numero Uno to jest Luca Toni :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli wygra Allen

Allena też nie lubię ;/

Konto usunięte
Konto usunięte: P.S przeciez jest snukowy temat zalozony

No jest ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: A no tak bo zapomnialem ze on komentowal Getafe-Bayern a jak ktos nie jest za Bayernem to od razu jest Twoim wrogiem

A tam wrogiem...

Ale wczoraj można było się pośmiać oglądając serwisy sportowe, te komentarze Guardioli czy Xaviego na temat sędziowania i stylu gry Chelsea :D
99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  30 kwietnia 2009

No to wróciłem po kilkudniowej przerwie ... ( nauka i tam inne sprawy :ssh: ) No widzę temat ładnie się rozkręcił :lol2: Dobra to pozwolę sobie przedstawić opinię na temat wczorajszego meczu:mrgreen:

Arsenal ma za co dziękować Almunii. Gdyby nie jego interwencje chyba nie mieliby czego szukać w rewanżu a tak sprawa awansu pozostaje ciągle otwarta.:tak:
W pierwszej połowie Arsenal nie istniał. Uważam że ta bramka dla MU to po prostu zwykły fuks, no ale w paru innych sytuacjach też mogli zdobyć bramkę- gdyby nie Hiszpan.
Po przerwie gra się już wyrównała. MU już tak ewidentnych sytuacji jak w pierwszej połowie nie stwarzało. Arsenal na nieco więcej sobie pozwalał z przodu.

Wynik sprawy nie przesądza. Powinno być we wtorek ciekawie no i również w środę :ziober2:

zDedykacjaDlaUlicy
zDedykacjaDlaUlicy
  2 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Arsenal ma za co dziękować Almunii. Gdyby nie jego interwencje chyba nie mieliby czego szukać w rewanżu a tak sprawa awansu pozostaje ciągle otwarta.

Almunia mogł mieć rownie wielkiego farta jak ta bramka Manchesteru. Według mnie to była chwilowa forma Almunii. W 2 meczu już tak nie będzie. Chyba , że arsenal się ostro postara , przeczyta taktyke rywala, i zmotywuje się do tego Meczu. Wtedy można coś powiedzieć o wygranej arsenalu. Narazie jak dla mnie wygra manchester, a w finale będziemy mieć derby Anglii.
zyskowski111
Posty: 66 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
zyskowski111
  4 maja 2009

PFFF już ja postaram żeby MANCHESTER UTD WYGRAŁ TĘ LIGĘ MISTRZÓW!!!
Jutro połfinały rewanżowe pierwszych meczów:
ARSENAL-MANCHESTER UTD pierwszy mecz: 0:1
CHELSEA- BARCELONA pierwszy mecz 0:0

Barcelonismo93
Barcelonismo93
  4 maja 2009

Według mnie final bedzie Manchester United : FC Barcelona albo Arsenal :Barca ;D bo Barca po udanym Gran Derbi jest w świetnej formie i nawet taka swietna obrona jak Chelsea zostanie rozbita przez atak Barcy :) trudno postawic na wynik ale mysle ze 2:1 wystarczy dla Barcy :tak:

smencik
smencik
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Barca po udanym Gran Derbi jest w świetnej formie

A że niby kiedy oni po GD grali jakieś spotkanie? :woot:
hydeparkowy
hydeparkowy
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A że niby kiedy oni po GD grali jakieś spotkanie?


no na treningach błyszczeli :rotfl:
Freddie2007
Freddie2007
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bo Barca po udanym Gran Derbi jest w świetnej formie i nawet taka swietna obrona jak Chelsea zostanie rozbita przez atak Barcy :)

Barca w tym sezonie jest caly czas w swietnej formie koleżko:ninja:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  4 maja 2009

Tak odnośnie Barcy... Kolejny piłkarz wypadł z ich składu, do Puyola i Marqueza dołączył Henry.
Szanse na awans oceniam 72%-28%, na korzyść CFC oczywiście...

smencik
smencik
  4 maja 2009

Ja nadal myślę, że karne wyjaśnią sprawę awansu.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.