WueRZet
WueRZet
  19 grudnia 2010 (pierwszy post)


W Europie zimowe okienko transferowe zostanie otwarte 1 stycznia 2011 roku. Jednak już teraz transferowa karuzela nabiera tempa. W tym temacie proszę pisać wszelkie informacje transferowe.

I bez nabijania :ninja: :piwo:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 grudnia 2010

Ciekawe czy Lech odda Stilica za 2,5 mln euro. Sumka ciekawa na pewno.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 grudnia 2010

Jeszcze nie tak dawno ...

"W tym momencie byłoby to równoznaczne ze zdradzeniem mojej historii, mojej całej przeszłości w drużynie Rossonerich. To jest za krótki okres czasu, w dalszym ciągu bowiem Milan jest mi bardzo bliski. W obecnym czasie trudno byłoby mi pracować we Włoszech, kiedyś może, jednak jeszcze nie teraz."

No i prosze...

Konto usunięte
Konto usunięte: Leonardo OFICJALNIE został trenerem Interu Mediolan. Brazylijczyk podpisał kontrakt z ekipą Morattiego do 30 czerwca 2012 roku. W najbliższych dniach odbędzie się oficjalna prezentacja nowego szkoleniowca Nerazzurrich


Co pieniadze robią z ludźmi, ech, ale spoko, jak bedzie takim trenerem jak w Milanie, to nie obawiam sie o konkurencje ze strony merdaczów.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  25 grudnia 2010

AS Roma obserwuje pomocnika Lecha Poznań, Siergieja Kriwca - informuje włoski dziennik "Corriere dello Sport".
Roma ma obserwować białoruskiego pomocnika i ewentualną próbę transferu podjąć latem. Kriwiec ma ważny kontrakt z Lechem do 2013 roku. Żeby go wykupić Włosi musieliby wyłożyć ok. 2,5 mln. euro.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

SwietyMikroway
SwietyMikroway
  25 grudnia 2010

Inter Baku jest zainteresowane pozyskaniem Nutiiiiiiego z forum fotka peel, ten niezdarny bidonowy miałby osłabić już klub na przełomie lutego. Inter Baku dopłaci 20 zł fotce xD

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  25 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

Słabo, pij dalej :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  25 grudnia 2010

Kolejne wzmocnienie Besiktasu. Widać stawiają na Portugalczyków, najpierw pozyskali Simao Sabrosę z Atletico Madryt a teraz Hugo Almeidę z Werderu Brema.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  25 grudnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: AS Roma obserwuje pomocnika Lecha Poznań, Siergieja Kriwca - informuje włoski dziennik "Corriere dello Sport". Roma ma obserwować białoruskiego pomocnika i ewentualną próbę transferu podjąć latem. Kriwiec ma ważny kontrakt z Lechem do 2013 roku. Żeby go wykupić Włosi musieliby wyłożyć ok. 2,5 mln. euro.

Pisałem o tym wczoraj :ziew:
Kriwcem zainteresował się również Birmingham City.

Pierwszym graczem, którego wymienia się w kontekście przenosin na Drogę Dębińską jest Krzysztof Wolkiewicz.
Transfer Michała Golińskiego okazał się bajką za to Maciej Scherfchen na dniach złoży podpis pod kontraktem z Zielonymi.
Michał Zawadzki i Damian Szałas to piłkarze, których kompletnie nie spełnili oczekiwań i w rundzie wiosennej w ekipie Zielonych na pewno już nie zagrają.
Ostatecznie Zakrzewski ma jednak pozostać, podobnie jak Piotr Reiss. Nad wyborem innego pracodawcy waha się natomiast Paweł Iwanicki.
Jeszcze niedawno chęć odejścia sygnalizował Rafał Kosznik, który jesienią spisywał się dość solidnie. Obecnie zmiana barw przez tego zawodnika nie jest już taka pewna i być może pozostanie on w stolicy Wielkopolski.

Krzysztof Gajtkowski ma przejść z Korony Kielce do II-ligowej Miedzi Legnica.
egze
egze
  25 grudnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Kolejne wzmocnienie Besiktasu. Widać stawiają na Portugalczyków, najpierw pozyskali Simao Sabrosę z Atletico Madryt a teraz Hugo Almeidę z Werderu Brema.


Werder [*]

Drużyna z Bremy jesienią grała słabiutko, teraz bez jednego z dwóch najważniejszych piłkarzy (drugi to Pizarro) chyba będą walczyć o utrzymanie.
No chyba, że sprowadzą jakiegoś dobrego napastnika i wzmocnią obronę.
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  25 grudnia 2010
LeonGrande
LeonGrande: Cytat:

Co pieniadze robią z ludźmi, ech, ale spoko, jak bedzie takim trenerem jak w Milanie, to nie obawiam sie o konkurencje ze strony merdaczów.
No dla mnie to wiadomość bombowa - awans Bayernu coraz bardziej prawdopodobny. :D

Renifer
Renifer: Demichelis blisko Malagi ;] Jeszcze Klose do Lazio i Jose się załamie ;]

Co do Micho to się cieszę tylko szkoda, że to jedynie półroczne wypożyczenie (co prawda z opcją późniejszego zakupu ale wiadomo jak gra Micho) na transfer definitywny raczej szans nie ma. :| A z Klose to plotki. :P

egze
egze: NuTiiiiii:

Werder [*]

Drużyna z Bremy jesienią grała słabiutko, teraz bez jednego z dwóch najważniejszych piłkarzy (drugi to Pizarro) chyba będą walczyć o utrzymanie.
No chyba, że sprowadzą jakiegoś dobrego napastnika i wzmocnią obronę.
Almeida by im nie pomógł bo oni nie mają po prostu obrony. Demichelis i van Buyten przy nich to mistrzowie.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 grudnia 2010
Renifer
Renifer: Pisałem o tym wczoraj

Nie zauważyłem :ziober2:

egze
egze: Werder [*] Drużyna z Bremy jesienią grała słabiutko, teraz bez jednego z dwóch najważniejszych piłkarzy (drugi to Pizarro) chyba będą walczyć o utrzymanie. No chyba, że sprowadzą jakiegoś dobrego napastnika i wzmocnią obronę.

A pamiętam jak w sezonie 2004 byli nie do pokonania. I tak mi pozostali w pamięci, że od tamtej pory często u buka przegrywałem zakłady bo wciąż na nich stawiałem.
A teraz miernota;/

LouisVanGaal
LouisVanGaal: Almeida by im nie pomógł bo oni nie mają po prostu obrony. Demichelis i van Buyten przy nich to mistrzowie.

Żebyś wiedział :ninja:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  26 grudnia 2010

Sampdoria jest zainteresowana wypożyczeniem pomocnika Realu Madryt Sergio Canalesa.

Renifer
Renifer
  26 grudnia 2010

Krakowska Wisła przymierzała się do wypożyczenia ze Slovana Bratysława Kornela Saláty. Jednak słowacki stoper woli kontynuować karierę w Crvenie Zveździe Belgrad, która zaproponowała mu lepsze warunki finansowe. Biała Gwiazda za 300 tysięcy euro chciałaby wypożyczyć stopera i zapewnić sobie prawo jego pierwokupu.

Dynamo Moskwa jest zainteresowane Semirem Stiliciem ? Szkoleniowiec rosyjskiego zespołu, Miodrag Bozović natomiast całkowicie zaprzeczył tym doniesieniom.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 grudnia 2010
Renifer
Renifer: Dynamo Moskwa jest zainteresowane Semirem Stiliciem ? Szkoleniowiec rosyjskiego zespołu, Miodrag Bozović natomiast całkowicie zaprzeczył tym doniesieniom.

Może Przegląd Sportowy za słabo wnikął i jakaś fama poszła. Nawet gdyby Rosjanie się interesowali Lech Stilicia nie odda.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  26 grudnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Może Przegląd Sportowy za słabo wnikął i jakaś fama poszła.

Przegląd raczej dobrze poinformowany jest , ale jak nie ma o czym pisać trzeba coś wymyślić ;]
Renifer
Renifer
  26 grudnia 2010

Białorusin Aleh Wieraciła lada moment zostanie zawodnikiem Polonii Warszawa.

Dariusz Dudka prawdopodobnie już w styczniu odejdzie z AJ Auxerre. Reprezentant Polski znalazł się na celowniku FC Red Bull Salzburg.

Goran Pandev po raz piąty został wybrany piłkarzem roku w Macedonii.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.