WueRZet
WueRZet
  19 grudnia 2010 (pierwszy post)


W Europie zimowe okienko transferowe zostanie otwarte 1 stycznia 2011 roku. Jednak już teraz transferowa karuzela nabiera tempa. W tym temacie proszę pisać wszelkie informacje transferowe.

I bez nabijania :ninja: :piwo:
Renifer
Renifer
  30 grudnia 2010
egze
egze: Co do braci Brożków to mam mieszane uczucia, z jednej strony w Wiśle kończy się pewna era, z drugiej zaczyna się coś nowego, może lepszego. Pożyjemy zobaczymy.

Akurat nie byłem zwolennikiem Roberta Maaskanta ale widzę że źle go oceniłem. Dla mnie większą niespodzianką jest bliźniaczy transfer , niż niehonorowe zachowanie Peszki.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 grudnia 2010

Ciekawe kto dla Wisły będzie teraz zdobywał bramki. Oby dobrze wykorzystali te 4 bańki ojro.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

egze
egze
  30 grudnia 2010

O ile dostaną 4 miliony :ziober2:

Dla mnie sprawa jest prosta - Wisła musi sprowadzić 2 porządnych napastników i porządnie załatać dziury w obronie, bo z jednym dobrym Chavezem ciężko wygrać ligę.

Renifer
Renifer
  30 grudnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Oby dobrze wykorzystali te 4 bańki ojro.

Trochę ponad dwie...
Renifer
Renifer
  30 grudnia 2010

Fredrik Ljungberg pomyślnie przeszedł badania medyczne w Celtiku Glasgow i podpisał z tym klubem umowę.

Napastnikiem Lechii Gdańsk, Bedi Buvalem zainteresowany jest Lewski Sofia.

Niemen Grodno negocjuje z Jagiellonią w sprawie Maycona.

WueRZet
WueRZet
  30 grudnia 2010

Roy Hodgson zostanie zwolniony z Liverpoolu w przeciągu następnych 48 godzin - podają angielskie media. Powodem są bardzo słabe wyniki "The Reds" w tym sezonie. Jego następcą ma zostać Frank Rijkaard.

Oddajmy głos Wojciechowi :ziober2:

ObywateI
ObywateI
  31 grudnia 2010

Wisła straciła jeden z trzech filarów drużyny.

AC Milan chce koniecznie sprzedać Ronaldinho w zimowym okienku transferowym. Propozycja pozyskania 30-letniego rozgrywającego została przedstawiona klubom angielskiej Premier League.

Za Ronaldinho Milan oczekuje kwoty o ponad połowy mniejszej od tej, którą wyłożył na niego latem 2008 roku. Wówczas Barcelona otrzymała za niego około 17 milionów euro. "Rossoneri" zadowolą się sumą opiewającą na 8 milionów euro.

Zaledwie cztery występy Hatema Ben Arfy w barwach Newcastle przekonały włodarzy tego angielskiego klubu do zamiany rocznego wypożyczenia w transfer definitywny. Francuski pomocnik już w październiku podczas spotkania z Manchesterem City złamał nogę i od tego czasu przechodzi rehabilitację.

Raporty napływające z Włoch sugerują, że Malaga chce ściągnąć w zimowym okienku transferowym Fabio Grosso.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  31 grudnia 2010
Renifer
Renifer: Trochę ponad dwie...

No na razie, ale resztę dostaną też.

Konto usunięte
Konto usunięte: Za Ronaldinho Milan oczekuje kwoty o ponad połowy mniejszej od tej, którą wyłożył na niego latem 2008 roku. Wówczas Barcelona otrzymała za niego około 17 milionów euro. "Rossoneri" zadowolą się sumą opiewającą na 8 milionów euro.

Aż mi go szkoda, taki fenomen. Grał bajeczną piłkę a teraz płacą za niego grosze.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  31 grudnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Aż mi go szkoda, taki fenomen. Grał bajeczną piłkę a teraz płacą za niego grosze.

A mi jakos nie, teraz jest nic nie warty, licza sie dla niego kolejne imprezki wyjscia do klubów a nie gra, to juz zdecydowanie nie ten sam Ronaldinho co kiedys, brak mu jakos motywacji i checi do gry. Zmiana klubu powinna dobrze mu zrobic a i Milan odciazy budżet jego wynagrodzeniem. Fajnie jakby dostali jeszcze za niego fajna kase, w sumie nazwisko zobowiazuje : D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  31 grudnia 2010
LeonGrande
LeonGrande: A mi jakos nie, teraz jest nic nie warty, licza sie dla niego kolejne imprezki wyjscia do klubów a nie gra, to juz zdecydowanie nie ten sam Ronaldinho co kiedys, brak mu jakos motywacji i checi do gry. Zmiana klubu powinna dobrze mu zrobic a i Milan odciazy budżet jego wynagrodzeniem. Fajnie jakby dostali jeszcze za niego fajna kase, w sumie nazwisko zobowiazuje : D

Przestaje być zawodowcem, albo zauważył że życie mu ucieka i chce się pobawić.
W ogóle profesjonalista to ma tylko grać i grać i nic nie ma z życia. Nasi to dobrze wiedzą i chleją w samolotach, na zgrupowaniach gdzie popadnie :ziober2:
Ronaldinho to był w Barcelonie a teraz to jakiś pierdek.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

ObywateI
ObywateI
  31 grudnia 2010

Milan nawet na gadżetach z nim nie zarabiał, a niby nazwisko zobowiązuje...

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  31 grudnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ronaldinho to był w Barcelonie a teraz to jakiś pierdek.

Jeden sezon mial calkiem udany : ) ale to za malo...

Konto usunięte
Konto usunięte: Milan nawet na gadżetach z nim nie zarabiał, a niby nazwisko zobowiązuje...

Gdzies w chinach pewnie zarobil cos tam na jego koszulkach : D
zoltki zawsze beda kupowac :rotfl:

tak czy siak teraz jak jest Cassano, musi odejsc, plus jakis obronca musi przyjsc.
egze
egze
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Roy Hodgson zostanie zwolniony z Liverpoolu w przeciągu następnych 48 godzin - podają angielskie media. Powodem są bardzo słabe wyniki "The Reds" w tym sezonie. Jego następcą ma zostać Frank Rijkaard. Oddajmy głos Wojciechowi


Pożyjemy zobaczymy. Trudno cokolwiek skomentować w momencie kiedy nie wiadomo czy Roy zostanie czy jednak go zdymisjonują. Na pewno wszyscy oczekiwali sobie dużo więcej po jego pracy. Jest jeden pozytyw - kibice zdali sobie sprawę, że angielski (brytyjski) szkoleniowiec wcale nie jest antidotum na bolączki klubu z Anfield.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  31 grudnia 2010
egze
egze: Pożyjemy zobaczymy. Trudno cokolwiek skomentować w momencie kiedy nie wiadomo czy Roy zostanie czy jednak go zdymisjonują. Na pewno wszyscy oczekiwali sobie dużo więcej po jego pracy. Jest jeden pozytyw - kibice zdali sobie sprawę, że angielski (brytyjski) szkoleniowiec wcale nie jest antidotum na bolączki klubu z Anfield.

przecież Roy powiedział że to wina kibiców że słabo gra klub :mrgreen:
myślę że czas sprzedać Torresa albo Gerarda - bo im się juz nie chcę grac tak jak patrze czasami na ich wystepy
...Ignorance is bliss...
egze
egze
  31 grudnia 2010
RexMundi
RexMundi: myślę że czas sprzedać Torresa albo Gerarda - bo im się juz nie chcę grac tak jak patrze czasami na ich wystepy


Gerrard nie odejdzie. Już prędzej Torres, bo jemu przeciwko słabszym klubom często brakuje motywacji, nie jest typem takiego Drogby, Henry'go czy nawet van Nistelrooya, czyli piłkarzy, którzy strzelali każdym ogórasom po parę bramek.

RexMundi
RexMundi: przecież Roy powiedział że to wina kibiców że słabo gra klub


no i właśnie tym sobie nie przysparza wielu sympatyków, dlatego nikt po jego ewentualnej dymisji płakać nie będzie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.