WueRZet
WueRZet
  19 grudnia 2010 (pierwszy post)


W Europie zimowe okienko transferowe zostanie otwarte 1 stycznia 2011 roku. Jednak już teraz transferowa karuzela nabiera tempa. W tym temacie proszę pisać wszelkie informacje transferowe.

I bez nabijania :ninja: :piwo:
egze
egze
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziesiąty obecnie zespół Premiership Stoke City poinformował o wykupieniu na stałe z Realu Zaragoza Jermaine'a Pennanta. Po długich i burzliwych negocjacjach kwotę odstępnego ustalono na 1,7 miliona funtów,a sam piłkarz podpisał 2,5 letni kontrakt. Kiedyś to była nadzieja angielskiego futbolu.


uu jeden z moich najbardziej nielubianych piłkarzy LFC wraca na Wyspy :D
jestem ciekaw jak się będzie teraz prezentował.

Konto usunięte
Konto usunięte: Mistrz Rosji - Zenit St. Petersburg rozpoczyna budowę zespołu, który powalczy w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów o najwyższe cele. Pierwszym nowym nabytkiem być może zostanie bramkarz CSKA Moskwa Igor Akinfejev za którego Zenit jest skłonny zapłacić aż 45 milionów euro!


chyba za dużo w FM-a grali :rotfl:

Renifer
Renifer: Diego Cavalieri odchodzi z Ceseny. Były bramkarz Liverpoolu przechodzi do mistrza Brazylii Fluminense.


no to raczej było do przewidzenia. gość który nie potrafi wygrać rywalizacji ze staruszkiem Antoniolim nie ma czego szukać we Włoszech, o Anglii nie wspominając.

Renifer
Renifer: Borussia Mönchengladbach pozyskała norweskiego obrońcę Arsenalu Håvarda Nordtveita.


mam nadzieję, że będzie to dobry zakup, bo piłkarze tego zasłużonego klubu w obronie prezentowali się jesienią doprawdy tragicznie.
ObywateI
ObywateI
  30 grudnia 2010
egze
egze: chyba za dużo w FM-a grali

Zenit ponoć chce wydać w tym okienku 70 mln na transfery...
Renifer
Renifer
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zenit ponoć chce wydać w tym okienku 70 mln na transfery...

Niech wydaje. Mnie to cieszy ;]

Holenderski obrońca Bayernu Monachium Edson Braafheid znajduje się na celowniku tureckiego Galatasaray.

MKE Ankaragücü SK kolejnym klubem zainteresowanym Grosickim :D

Jeremiah White odchodzi z Bełchatowa.

Artur Wichniarek w 1.FC Köln :lol2:

Sebastian Szałachowski przymierzany jest do Łódzkiego Klubu Sportowego ;]

Białoruski piłkarz Dynama Mińsk Oleg Wierietiło prawdopodobnie podpisze kontrakt z Polonią Warszawa.

Na liście życzeń Białej Gwiazdy znalazło się dwóch kolejnych środkowych pomocników oraz skrzydłowy.
Chukwuma Akabueze Nigeryjczyk występuje w norweskim Odd Grenland oraz Pedro Galvan z Bnie Yehuda Tel-Awiw.
ObywateI
ObywateI
  30 grudnia 2010
Renifer
Renifer: Niech wydaje. Mnie to cieszy ;]

:ziober2:

Renifer
Renifer: MKE Ankaragücü SK kolejnym klubem zainteresowanym Grosickim :D

Same takie pierwsze słyszące :woot:

Renifer
Renifer: Artur Wichniarek w 1.FC Köln

HAHHAHAHHAHAHHA! :crylol: Następny kto Reiss :rotfl:

Renifer
Renifer: Białoruski piłkarz Dynama Mińsk Oleg Wierietiło prawdopodobnie podpisze kontrakt z Polonią Warszawa.

A Wojciechowski mówił że chce kupować najlepszych z naszej ligi :woot:
Renifer
Renifer
  30 grudnia 2010

Prezydent Trabzonspor Kulübü Sadri Sener potwierdził, że piłkarze Wisły Kraków, bliźniacy Paweł i Piotr Brożek zostaną nowymi graczami tureckiego klubu.

Renifer
Renifer
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

Niech Angole jadąc do Rosji nie czują się faworytami ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Następny kto Reiss

Reissikowi daj spokój :and:
Szkoda że w takich warunkach musi karierę kończyć :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: A Wojciechowski mówił że chce kupować najlepszych z naszej ligi

To właśnie mi się podoba w Polonii że Wojciechowski gra tylko Polakami ;]
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 grudnia 2010
Renifer
Renifer: Artur Wichniarek w 1.FC Köln

Tylko po co tam ? :crylol:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: HAHHAHAHHAHAHHA!

Nie ma się co śmiać. Wichniarek w Niemczech ma jednak wyrobioną dość solidną opinię.

Konto usunięte
Konto usunięte: A Wojciechowski mówił że chce kupować najlepszych z naszej ligi

To do Klubu Kokosa :ziober2:

Renifer
Renifer: Szkoda że w takich warunkach musi karierę kończyć

Reiss nie narzeka. Fakt, chciałoby się żeby zakończył karierę przy Bułgarskiej, ale jak mamy taki Zarząd jaki mamy to co zrobić :and:
Renifer
Renifer
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Reiss nie narzeka.

A co ma robić ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Fakt, chciałoby się żeby zakończył karierę przy Bułgarskiej, ale jak mamy taki Zarząd jaki mamy to co zrobić

Właśnie o to mi chodziło.
WueRZet
WueRZet
  30 grudnia 2010
Renifer
Renifer: A co ma robić ;]

Zawsze może zostać menago :pavarotti:
Renifer
Renifer
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze może zostać menago

Mowa o Zarzutach
Były trener Lecha Poznań Jacek Z. usłyszał zarzut dotyczący pomocnictwa przy korupcji w sporcie :D
Chodzi o meczu z 4 maja 2005 roku pomiędzy prowadzonym przez Jacka Z. Piastem Gliwice a Górnikiem Polkowice.
Renifer
Renifer
  30 grudnia 2010

Shinji Kagawa, Kisho Yano, Atsuto Uchida, Makoto Hasebe a teraz Tomoaki Makino w FC Köln . Bundesliga Japończykami stoi.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 grudnia 2010

Tak jak mozna bylo sie spowiedziwac, Ronaldinho styczniu odchodzi z Milanu, tak oswiadczyl Galliani, a gdzie to sie okaze.. kto da więcej :)
Raczej przesadzone ze bedzie to któryś klub z Brazylii.

Renifer
Renifer
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie życzę Sławkowi źle. Niech zwiedzi Kolonie i inne miasta mające swoje kluby w II Bundeslidze. Niech mu odciski na dupie spowodowane siedzeniem na ławce bądź trybunach nie będą doskwierać. Po 2-3 latach wróci do Niecieczy, ...bądź Gliwic i tak zakończy karierę. Chytry traci dwa razy.

Ja osobiście rozumiem chęć odejścia do lepszej ligi - to naturalne, ale nie rozumiem sposobu i miejsca desantu - Kolonii... Raczej jestem nieobiektywny, bo i Lecha mam w sercu, i szczerze walę Bundesligę, ale takie jeszcze skrzyżowanie faktów mi się nasuwa: wykupił kontrakt dzięki sponsorowi, którego załatwiła Kolonia, ale nie jest powiedziane, że do niej trafi:O Czyli co? Jak dojdzie co do czego, to zgubi telefon? Chciał odejść - odszedł. Jak? - każdy widzi. Co z nim będzie? - to będzie. Tyle. Daleko mi do wieku pana Sławomira, nie czekam na nową grę, więc może dlatego trudno mi przyjąć jego tok myślenia.
egze
egze
  30 grudnia 2010

Co do Wichniarka - to poziom Kolonii jest taki a nie inny, Milivoje Novakovica będzie mu trudno wygryźć ze składu, ale takim żelaznym rezerwowym w tym klubie mógłby być. Myślę, że tam szło by mu lepiej niż w Lechu. Artur ma wyrobioną markę w Niemczech i to na pewno pomaga przy rozmowach transferowych.

Co do braci Brożków to mam mieszane uczucia, z jednej strony w Wiśle kończy się pewna era, z drugiej zaczyna się coś nowego, może lepszego. Pożyjemy zobaczymy.

No a nowym piłkarzem Liverpoolu został Sylvain Marveaux z Rennes. Ligą francuską interesuję się średnio, oglądam od czasu do czasu na OSI, ale akurat meczów Rennes dawno nie widziałem, o samym piłkarzu wiem mało, ale mam nadzieję, że szybko wkomponuje się w zespół.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.