GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  20 kwietnia 2009 (pierwszy post)
Witam :)

Nie zauważyłam tutaj żadnego tematu o polskiej koszykówce, więc zakładam. Od wczoraj trwa walka o finał. Pierwszy mecz wygrała Energa Czarni, co jest dla mnie wielkim zaskoczeniem, ale jakże miłym. Otóż drużyna ze Słupska miała małe szanse na wygraną w Zgorzelcu. PGE Turów jest niepokorną i zdyscyplinowaną drużyną. I wydawałoby się, że ta drużyna znajdzie się w finale. Ale jednak Czarni nie powiedzieli ostatniego słowa. Sądzę, że wygrają 2 decydujące mecze u siebie.

Dzisiaj odbędzie się drugi mecz półfinałowy : Asseco Prokom - Anwil. 2 lata temu te drużyny zagrały ze sobą, ale ze zwycięskiej potyczki wyszli koszykarze Prokomu. Może teraz bedzie odwrotnie. Bo ile razy można przeczekać dominację Prokomu....

Śledzicie przebieg meczów półfinałowych ?
Komu kibicujecie i dlaczego ? Z jakich powodów ?
Jak Waszym zdaniem będzie wyglądał finał ? Kto zdobędzie mistrzostwo kraju ?
Najlepsi koszykarze na każdej pozycji ? Wymieńcie z Prokomu, Anwilu, Energi i Turowa.

Tutaj wypowiadajcie się na temat PLK.
thomas893
thomas893
  29 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: coś mi się wydaje, że wszystko się skończy w Zgorzelcu

tutaj się pomyliłem, bo zapomniałem, że półfinały są rozgrywane systemem 2-2-1-1-1 xD

dzisiaj Turów wygrał 81:71 i prowadzi w rywalizacji do 4 zwycięstw 3:2... i teraz pytanie, czy będzie dostatecznie skoncentrowany na mecz w Słupsku? Jeśli tak, to skończy się 4:2, jeśli nie, to Czarni na pewno nie odpuszczą i wygrają u siebie, a wtedy w 7 meczu wszystko jest możliwe

Konto usunięte
Konto usunięte: ...a slowo stalo sie cialem...

dobrze Prokomowi! śmieszny klub, śmieszni kibice... po tym co teraz odwalają mam nadzieje, że Anwil wygra tą rywalizację ;]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.