GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  20 kwietnia 2009 (pierwszy post)
Witam :)

Nie zauważyłam tutaj żadnego tematu o polskiej koszykówce, więc zakładam. Od wczoraj trwa walka o finał. Pierwszy mecz wygrała Energa Czarni, co jest dla mnie wielkim zaskoczeniem, ale jakże miłym. Otóż drużyna ze Słupska miała małe szanse na wygraną w Zgorzelcu. PGE Turów jest niepokorną i zdyscyplinowaną drużyną. I wydawałoby się, że ta drużyna znajdzie się w finale. Ale jednak Czarni nie powiedzieli ostatniego słowa. Sądzę, że wygrają 2 decydujące mecze u siebie.

Dzisiaj odbędzie się drugi mecz półfinałowy : Asseco Prokom - Anwil. 2 lata temu te drużyny zagrały ze sobą, ale ze zwycięskiej potyczki wyszli koszykarze Prokomu. Może teraz bedzie odwrotnie. Bo ile razy można przeczekać dominację Prokomu....

Śledzicie przebieg meczów półfinałowych ?
Komu kibicujecie i dlaczego ? Z jakich powodów ?
Jak Waszym zdaniem będzie wyglądał finał ? Kto zdobędzie mistrzostwo kraju ?
Najlepsi koszykarze na każdej pozycji ? Wymieńcie z Prokomu, Anwilu, Energi i Turowa.

Tutaj wypowiadajcie się na temat PLK.
thomas893
thomas893
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pierwszy mecz wygrała Energa Czarni, co jest dla mnie wielkim zaskoczeniem, ale jakże miłym.

chyba dla każdego jest to lekkim zaskoczeniem. Turów w 3 kwarcie prowadził już 21 pkt, zabrakło koncentracji i przegrał.

Konto usunięte
Konto usunięte: Sądzę, że wygrają 2 decydujące mecze u siebie.

rywalizacja trwa do 4 wygranych ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Może teraz bedzie odwrotnie.

nie. Anwil ma kontuzjowanych wysokich zawodników i przegra tą rywalizację... przynajmniej tak mi się wydaje :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Śledzicie przebieg meczów półfinałowych ?

trochę tak :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Komu kibicujecie i dlaczego ? Z jakich powodów ?

Stali :zakochany: Skończyła już sezon, ale kto by się spodziewał, że z Prokomem przegra jedynie 3:2. Jestem zadowolony z tego co dokonali :]

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak Waszym zdaniem będzie wyglądał finał ? Kto zdobędzie mistrzostwo kraju ?

finał: Prokom - Turów, czyli powtórka z zeszłego sezonu. Wygra pewnie Prokom ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepsi koszykarze na każdej pozycji ?

ja bym chciał zwrócić uwagę na jednego zawodnika, a mianowicie na Qyntela Woods'a. Koleś jest masakryczny, ewidentnie przewyższa poziomem wszystkich zawodników w polskiej lidze obecnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Energi

oj oj :nie:
GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Turów w 3 kwarcie prowadził już 21 pkt, zabrakło koncentracji i przegrał.

A jednak to Czarni pokazali wielki charakter i konsekwencję. To oni moga być czarnym koniem tych rozgrywek. Sądzę, że wygrają 2 ważne mecze u siebie. Bedą mieli już 3 wygrane , a to ciężko odrobić. Jutro Turów może wygrać. Jednak jestem pełna nadziei.
Konto usunięte
Konto usunięte: finał: Prokom - Turów, czyli powtórka z zeszłego sezonu.

Tomek :nie: Nie ma mowy. Bedzie tak : Energa - Prokom
boleslawianin
boleslawianin
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Śledzicie przebieg meczów półfinałowych ?


Wczorajsza porazka Turowa byla wielka niespodzianka, zwlaszcza ze po 3 kwartach prowadzili bodajze 14 pktami i przerzneli to wszystko w 4....

ale i tak uwazam ze Turow awansuje do finalu

z kim sie spotka ? mysle ze powtorka i znow z Prokomem : )
GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  20 kwietnia 2009

Ale i tak twierdzę, że Czarni wygrają mecz z Turowem ! Wyobrazam to sobie.

boleslawianin
boleslawianin
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale i tak twierdzę, że Czarni wygrają mecz z Turowem ! Wyobrazam to sobie.


A ja sobie tego nie wyobrazam i nie chce wyobrazac

Turow ma byc mistrzem Polski, ktos musi godnie zastepowac nieobecnosc wielkiego Slaska Wroclaw : )
koraspl
koraspl
  20 kwietnia 2009

Gdy obwod w Anwilu bedzie w formie to nie obawiam sie nawet o te straty podkoszowe.Jak wiadomo sila Anwilu to obwod.Czas pokaze co bedzie w tym roku liga jest najbardziej wyrownana i najbardziej nieprzewidywalna od lat .Kto by nie gral w finale nie bedzie to dla mnie niespodzianka jak wspominalem wczesniej liga jest nieprzewidywalna...

thomas893
thomas893
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A jednak to Czarni pokazali wielki charakter i konsekwencję.

wykorzystali rozprężenie w szeregach Turowa ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: To oni moga być czarnym koniem tych rozgrywek.

mogą, ale nie muszą :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Sądzę, że wygrają 2 ważne mecze u siebie.

max. 1 mecz u siebie wygrają...

Konto usunięte
Konto usunięte: Energa - Prokom

dalej mi nazwa sponsora się nie podoba :nie:
będzie w finale powtórka z zeszłego roku ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: ktos musi godnie zastepowac nieobecnosc wielkiego Slaska Wroclaw : )

zapewne w przyszłym sezonie Śląsk ponownie będzie występował w Ekstraklasie ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Czas pokaze co bedzie w tym roku liga jest najbardziej wyrownana i najbardziej nieprzewidywalna od lat .

i poziom spadł

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdy obwod w Anwilu bedzie w formie to nie obawiam sie nawet o te straty podkoszowe.

tyle, że w Prokomie też są dobrzy strzelcy obwodowi ;]
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Sądzę, że wygrają 2 decydujące mecze u siebie.

też tak myślę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Może teraz bedzie odwrotnie

śmiem w to wątpić

Konto usunięte
Konto usunięte: Śledzicie przebieg meczów półfinałowych ?

tak

Konto usunięte
Konto usunięte: Komu kibicujecie i dlaczego ? Z jakich powodów

obu pomorskich ekipom:)) pomorze pomorze:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak Waszym zdaniem będzie wyglądał finał ? Kto zdobędzie mistrzostwo kraju ?

Prokom - Czarni ale jednak bez sensacji i wygra Prokom

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

basketmagic
Posty: 2 (po ~67 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
basketmagic
  21 kwietnia 2009

Mam nadzieję, że w finale zagra Prokom z Turowem, i to że znów zostanie mistrzem Polski ;D

thomas893
thomas893
  21 kwietnia 2009

i Turów pokazał swoją przewagę nad Czarnymi wygrywając w drugim meczu 98:68. Stan rywalizacji 1:1.

thomas893
thomas893
  22 kwietnia 2009

i temat padł :and:

dzisiaj Prokom wygrał z Anwilem 93:85 i w rywalizacji jest wynik 2:0.

GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: max. 1 mecz u siebie wygrają...

Nie wydaje mi się. Hala będzie zapełniona co do ostatniego kibica. Sądzę, że wygrają 2 mecze u siebie. Tak się składa, że będę jutro XP
Konto usunięte
Konto usunięte: będzie w finale powtórka z zeszłego roku ;]

A dlaczego tak sadzisz ? Czyżby sentyment do Turowa?
NuTiiiiii
NuTiiiiii: obu pomorskich ekipom:)) pomorze pomorze

:) Jak widac, oprócz nas nikt nie przepada za Pomorzem.
Konto usunięte
Konto usunięte: dzisiaj Prokom wygrał z Anwilem 93:85 i w rywalizacji jest wynik 2:0.

To jasne jak słoneczko. We Włocławku może wygrać jeden mecz, ale i tak znowu wygra u siebie. Jak zwykle Logan nie zawodzi.
koraspl
koraspl
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To jasne jak słoneczko. We Włocławku może wygrać jeden mecz, ale i tak znowu wygra u siebie. Jak zwykle Logan nie zawodzi.

Po meczach we Wloclawku bedzie remis 2:2.Prokom mimo iz na papierze pod koszem ma druzgocaca przewage i tak nie potrafil tego wykorzystac do konca w spotaniach na swoim parkiecie.Jestem nadal przy swoim zdaniu Prokom nie gra niczego wielkiego a we Wloclawku przewaznie przegrywa mecze...
thomas893
thomas893
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wydaje mi się. Hala będzie zapełniona co do ostatniego kibica. Sądzę, że wygrają 2 mecze u siebie.

dalej obstaję przy tym, że Czarni max. 1 mecz wygrają ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak się składa, że będę jutro XP

no i grejt :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: A dlaczego tak sadzisz ? Czyżby sentyment do Turowa?

nie mam żadnych sentymentów co do tych drużyn ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Prokom mimo iz na papierze pod koszem ma druzgocaca przewage i tak nie potrafil tego wykorzystac do konca w spotaniach na swoim parkiecie.

Prokom nie ma trenera! ;] Aż się zastanawiam co za debile siedzą w tym zarządzie, że tego przez te kilka lat nie zauważyli :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem nadal przy swoim zdaniu Prokom nie gra niczego wielkiego

to jest fakt. Tylko, że Prokom posiada indywidualności, które same potrafią wygrać mecz

Konto usunięte
Konto usunięte: Po meczach we Wloclawku bedzie remis 2:2.

mi się wydaje, że 3:1 ;]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.