PanAlucard
PanAlucard
  8 listopada 2010 (pierwszy post)

Cześć.
Jak zwykle temat reprezentacyjny, bo tylko gadka o wynikach.
Każdy wie pewnie o aferze Smuda - Boruc.
Padły mocne słowa, i najmocniejsze, że Boruc żegna się z Kadrą.
W bramce ma stać Fabiański, ten dzięki któremu Arsenal przegrał a nie był nawet powoływany. Ale nie o tym.
Ostatnio ponoć na ostrzu noża spoczywa Smuda, presja jest na cały PZPNie.
Więc Lato dla rozluźnienia tego chce Frankowi podziękować, to ja się pytam po co tyle miesięcy straconych? I dlaczego tylko on?
Pierwszy kto powinien lecieć to człowiek odpowiedzialny za mecze, z kim będziemy grać na Euro? Silnymi reprezentacjami europejskimi. A gramy z Kamerunem, WKŚ, USA, Australia, Singapur itd. Następne po co wyjazd do Turcji z kadrą ligi Polskiej, bo to nie jest termin FIFA. Będą grać z kadrami B takich krajów jak Słowacja, po co to jest? Co to ma dać na euro?
Ludzie którzy przewidywani są do objęcia reprezentacji: Jacek Zieliński, Piotr Nowak, Javier Aguirre, Jerzy Engel jr., Michał Probierz.

IgorDemo
IgorDemo
  18 listopada 2010
egze
egze: No i piękna bramka Obraniaka, który wykorzystał to, że Yeboah to kaleka jakich mało.


Zagraj lepiej a nie krytykujesz
Przez takich pseudoznawcow kuleje sport i tylko rosnie negatywna presja

egze
egze: Trudno się cieszyć kiedy na lewej obronie gra człowiek, który mógłby spokojnie zagrać na środku lepiej od dwóch partaczy, którzy zagrali na tej pozycji. Z kolei środkowy obrońca nr 1 zdecydowanie lepiej radzi sobie na prawej obronie, a środkowy obrońca nr 2 jako defensywny pomocnik.


Sadlok nie radzi sobie na zadnej pozycji i to jest udokumentowane,powinni go wypier.dolic dyscyplinarnie z kadry, juz taki za przeproszeniem Kocot wiecej by dal zespolowi
PanAlucard
PanAlucard
  18 listopada 2010

Cały Wojtuś, przegrywają źle, wygrywają źle :ziober2:
Lecz prawda że ofensywę mamy jak najlepiej przygotowaną, gorzej z obronną. Lubię Sadloka, lecz mogę mu powiedzieć że jeszcze za młody na reprezentacje. Wojtkowiak nie jest dobry w środku, prawa domena to jego raj. W środku widzę Dudkę, nawet jak gra w kratkę to by się sprawdził i powinien być tym fundamentem. Drugi to problem, lecz składam się ku Arboledzie. Fabiański ma kiksy, ale gra coraz lepiej i mocniejszymi drużynami. Boruc raczej niech odpocznie, on nie może stawiać warunków.

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  18 listopada 2010

obstawilem w sondzie wysokie zwyciestwo Polski...
i teraz nie wiem czy 3:1 to wysoko czy nie :lol:

thomas893
thomas893
  18 listopada 2010

A ja powiem tylko, że jedna jaskółka wiosny nie czyni.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 listopada 2010
http://www.youtube.com/watch?v=Rtn9bjVMNPg&feature=topvideos

Szukałem tego już wcześniej, dowcipniś Lato.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

PanAlucard
PanAlucard
  22 listopada 2010

Fabiański oddał wszystko miną :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.