PanAlucard
PanAlucard
  8 listopada 2010 (pierwszy post)

Cześć.
Jak zwykle temat reprezentacyjny, bo tylko gadka o wynikach.
Każdy wie pewnie o aferze Smuda - Boruc.
Padły mocne słowa, i najmocniejsze, że Boruc żegna się z Kadrą.
W bramce ma stać Fabiański, ten dzięki któremu Arsenal przegrał a nie był nawet powoływany. Ale nie o tym.
Ostatnio ponoć na ostrzu noża spoczywa Smuda, presja jest na cały PZPNie.
Więc Lato dla rozluźnienia tego chce Frankowi podziękować, to ja się pytam po co tyle miesięcy straconych? I dlaczego tylko on?
Pierwszy kto powinien lecieć to człowiek odpowiedzialny za mecze, z kim będziemy grać na Euro? Silnymi reprezentacjami europejskimi. A gramy z Kamerunem, WKŚ, USA, Australia, Singapur itd. Następne po co wyjazd do Turcji z kadrą ligi Polskiej, bo to nie jest termin FIFA. Będą grać z kadrami B takich krajów jak Słowacja, po co to jest? Co to ma dać na euro?
Ludzie którzy przewidywani są do objęcia reprezentacji: Jacek Zieliński, Piotr Nowak, Javier Aguirre, Jerzy Engel jr., Michał Probierz.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 listopada 2010

myśle że nie ma sensu zmieniać trenera
Smuda jeszcze szuka tego swojego składu i ma jeszcze czas
wyniki nie sa zbyt dobre ale przynajmniej już nie przegrywamy ostatnio :ninja:

co do różnych pomysłów związanych z kadrą - obozami itp. nie wiem - sa ludzie bardziej kompetentni ode mnie którzy się tym zajmują ( oby)
a co do naszych rywali - może i mija sie to z celem że przygotowania do Euro odbywa sie na zasadzie spotkań z reprezentacjami z poza Europy jednak trzeba brać pod uwagę że Kraje Europejskie graja eliminacje więc nie ma z kim grać w terminach wyznaczonych przez uefa a znowu nie ma co kombinować z graniem np. z 3 zespołem Niemieckim czy Włoskim
należy sie cieszyć że mamy dobrych przeciwników z innych kontynentów
lepiej zremisować w USA z amerykańcami 2:2 niż wygrac u siebie 10:0 z San Marino

...Ignorance is bliss...
krzychu7818
krzychu7818
  8 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A gramy z Kamerunem, WKŚ, USA, Australia, Singapur itd.


tylko , że ciężko zakontraktować jakiś mecz z europejską drużyną w terminach meczów eliminacyjnych

Konto usunięte
Konto usunięte: Następne po co wyjazd do Turcji z kadrą ligi Polskiej, bo to nie jest termin FIFA. Będą grać z kadrami B takich krajów jak Słowacja, po co to jest?


Słowacy zrezygnowali z tego meczu
http://www.sport.pl/euro2012/1,109077,8630374,Reprezentacja_Polski_nie_zagra_ze_Slowacja.html
folkemon
folkemon
  8 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Następne po co wyjazd do Turcji z kadrą ligi Polskiej

też nie wiem po co piłkarzy z polskiej ligi wysyłać do Turcji :woot: Przecież to daleko, a zgrupowanie krótkie.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 listopada 2010

no ale już masz
Francja i Niemcy w terminarzu

...Ignorance is bliss...
egze
egze
  10 listopada 2010

Myślę, że bez sensu było zatrudniać Franka, bez sensu jest go teraz trzymać i bez sensu będzie go zwalniać.

Bez sensu jest to, że się kłóci z Borucem, bez sensu jest to, że najlepszy polski zawodnik nie zagra na EURO, bez sensu jest to, że na EURO miałby zagrać ktoś kto nie potrafi się dogadać z selekcjonerem.

Bez sensu jest to, że nie gramy poważnych meczów międzypaństwowych, bez sensu jest ten cały ranking FIFA i FIFA w ogóle też jest bez sensu.

Przede wszystkim zaś polska piłka jest bez sensu, a że trafiły nam się - bez sensu zresztą - jak ślepej kurze złote jajka Mistrzostwa Europy, to łudzimy się, że z tego bezsensu coś będzie.

Wiem, wiem, to co piszę jest bez sensu.

pokahontazz
pokahontazz
  10 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio ponoć na ostrzu noża spoczywa Smuda

nareszcie kurde!
trener siatkarzy wylatuje po jednej porażce, a ten sie trzyma stołka jak tylko może, wstydu nie ma...
przepraszam, panie Franciszku i dziekuję za zdjęcie z autografem, ale nie idzie panu i czas zejsc ze sceny...
a poza tym Boruc jest moim... no zakochana jestem od zawsze, więc tym bardziej mnie to denerwuje wszystko.

PS. polecam film "Skrzydlate świnie", dzis bylam i żałowałam, że nie wzięlam żadnej koleżanki ze soba, bo wszystkie sa laikami kompletnymi, a ten film pomaga zrozumieć mentalnośc kibica. Tak mi sie przynajmniej wydaje.
egze
egze
  10 listopada 2010
Fabiański vs Boruc
krzychu7818
krzychu7818
  10 listopada 2010

sklad Wybrzeża Kości Słoniowej na mecz z nami

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/reprezentacja/najwieksze-gwiazdy-sloni-zagraja-z-polska,1,3783763,wiadomosc.html

coś chyba zapowiada sie kolejna porażka

Konto usunięte
Konto usunięte: Boruc


dzis ładnego kiksa zrobił w meczu z Romą

Konto usunięte
Konto usunięte: a ten film pomaga zrozumieć mentalnośc kibica


a ja słyszałem bo sam jeszcze na tym filmie nie byłem , że sprawy kibicowskie są lipnie tam pokazane
krzychu7818
krzychu7818
  10 listopada 2010
egze
egze: Fabiański vs Boruc


ale Fabiański też ostatnio jakiegoś babola wpuścił

pokahontazz
pokahontazz
  10 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja słyszałem bo sam jeszcze na tym filmie nie byłem , że sprawy kibicowskie są lipnie tam pokazane

wiesz, to ma byc film dla wszystkich, a nie cos jak "Klatka" Latkowskiego;)
egze
egze
  10 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale Fabiański też ostatnio jakiegoś babola wpuścił


no Fabiański właśnie ostatnio w świetnej dyspozycji jest i w Anglii wszyscy go chwalą. Dzisiaj zawodnikiem spotkania został na przykład.

Inna sprawa, że Boruc i tak jest lepszy :D
folkemon
folkemon
  11 listopada 2010
egze
egze: Wiem, wiem, to co piszę jest bez sensu.

bardzo ładny tekst :tak:
folkemon
folkemon
  11 listopada 2010
egze
egze: Fabiański

ale ma ładne różowe wdzianko :crylol:
KrowiPlacek
KrowiPlacek
  11 listopada 2010

Wy tyle wiecie, co sobie z miski zjecie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.