Rafaeloo88
Rafaeloo88
  5 listopada 2010 (pierwszy post)
Piątek, 5 listopada

20:00 Cracovia Kraków -:- Wisła Kraków
20:00 Zagłębie Lubin -:- Widzew Łódź

Sobota, 6 listopada

14:45 Górnik Zabrze -:- Polonia Bytom
15:45 Legia Warszawa -:- Jagiellonia Białystok
17:00 GKS Bełchatów -:- Śląsk Wrocław
19:15 Arka Gdynia -:- Korona Kielce

Niedziela, 7 listopada

14:45 Polonia Warszawa -:- Lechia Gdańsk
17:15 Ruch Chorzów -:- Lech Poznań

1. Jaki bedzie(był) najciekawszy mecz ?
2. Jakie rezultaty spotkań tej kolejki przewidujecie ?
3. Najnudniejszy mecz?
4. Gdzie padnie niespodzianka ?

5. Ciekawostki dotyczące tej kolejki ?
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  7 listopada 2010

Ja tam i tak uwazam, ze LEch skonczy w pierwszej piątce ale stawianie na LE poprzez Puchar Polski to przeciez głupota, tam wystarczy jeden mecz, jedna bramka i cały misterny plan... :P

Donald WHO YOU?

PanMis
PanMis
  7 listopada 2010

Co prawda to prawda Lech w Ekstraklasie(tylko z nazwy ekstra) gra totalny piasek. Ale to co graja w Lidze Europy, to miod na moje oczy :)

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Najnudniejszy mecz?


Moim zdaniem Zagłębie Lubin 1-0 WIDZEW ŁÓDŹ...
Eryk890
Eryk890
  7 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jaki bedzie(był) najciekawszy mecz ? 2. Jakie rezultaty spotkań tej kolejki przewidujecie ? 3. Najnudniejszy mecz? 4. Gdzie padnie niespodzianka ? 5. Ciekawostki dotyczące tej kolejki ?


1.Zdecydowanie Legia:Jagiellonia
3.Cracovia:Wisła
4.Bełchatów:Śląsk.Wygrana Śląska na obcym terenie jest wdł mnie niespodzianką
5.Ja mam jedną,mianowicie strzał z wolnego Peszki w meczu z ruchem,gościu chyba chciał jakiegoś gołębia strącić hehe
PanAlucard
PanAlucard
  8 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 17:15 Ruch Chorzów -:- Lech Poznań

Byłem, wiało trochę nudą ale i ci co pokonali City nam nie straszni :P
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 19:15 Arka Gdynia -:- Korona Kielce

Byłem i nie wierzyłem, jak kolejna drużyna nie potrafi grać na sztucznej i się mota :ziober2:

Tak wygląda tabela po 12 kolejkach:



Przyszła kolejka zapowiada się bardzo interesująco. Korona-Jaga, Wisła-Legia!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

VoytasLechiaBKS
VoytasLechiaBKS
  8 listopada 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Przyszła kolejka zapowiada się bardzo interesująco. Korona-Jaga, Wisła-Legia!


Lech-Lechia ;)

mam nadzieje że moja Lechia sprawi miłą niespodziankę i ''pomści'' Wisłę którzy na Bułgarskiej ulegli Lechowi AŻ 4:1 ..

ahh jaka ta nasza polska piłka jest dziwna i nieprzewidywalna ;P
gife
gife
  8 listopada 2010

Dzięki ochronie z Hanysowa za oglądnięcie meczu.
Panienki z Kolejorza obrały sobie cel. Spaść na jesieni by na wiosnę zostać Mistrzem. Ciekawe, czy się uda.

Rafaeloo88
Rafaeloo88
  10 listopada 2010

Dzisiaj zaległy mecz Lech Poznan - Polonia Warszawa :) No to ciekawe co pokaże "najsłabsza" drużyna w lidze

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Lech-Lechia ;)

Tak dużo będzie ciekawych meczy w następnej kolejce. Wymieniłem tylko te 2 naprawdę elektryzujące.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dzisiaj zaległy mecz Lech Poznan - Polonia Warszawa :) No to ciekawe co pokaże "najsłabsza" drużyna w lidze

Lech 2:0 tyle!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

VoytasLechiaBKS
VoytasLechiaBKS
  10 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzisiaj zaległy mecz Lech Poznan - Polonia Warszawa :) No to ciekawe co pokaże "najsłabsza" drużyna w lidze

Lech jednak gra u siebie, ale myslę że może być niespodzianka że Polonia wygra. no cóż zobaczymy ;)
Freddie2007
Freddie2007
  10 listopada 2010

Ja pier.... Panowie co się dzieje:( Jak tak dalej pojdzie bedzie spadek, koniec "Wielkiego Lecha" :| 0:2 a powinno być 0:3 z Polonią...

Rafaeloo88
Rafaeloo88
  10 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja pier....

no wasnie...już mnie sytuacja Lecha denerwuje ! Beznadzieja jesli wygrywa sie z Man C to w lidze powinno sie każdego gromić, a tak nie jest czarno to widzę a o 3 punkty teraz z Lechia bedzie ciezko. W tym roku jeszcze 4 kolejki :

Lech Poznań -:- Lechia Gdańsk
Lech Poznań -:- Polonia Bytom
Korona Kielce -:- Lech Poznań
Lech Poznań -:- Widzew Łódź

Powinni wygrywać teraz wszystkie mecze, ale wątpie że uda im sie wygrać wszystkie 4
patriotja
patriotja
  10 listopada 2010

Lech chyba już może zapomnieć o tytule, nie jestem fanem Lecha ale mam nadzieje że wygra Puchar Polski gwarantując sobie miejsce w eleminacjach do ligi europejskiej
bo nie wyobrażam sobie żeby z obecnymi składami Korona Kielce czy Lechia Gdańsk grało w pucharach nawet Wisła Kraków z obecnym składem nie nadaje się.

śmiesznie byłoby gdyby Lech Poznań z takim stadionem spadł z ekstraklasy

egze
egze
  10 listopada 2010

Gdyby ktoś oglądał tylko pierwszą połowę to dziwiłby się jak Polonia mogła tego nie wygrać, Sobiech przestrzelił na pustą bramkę przy stanie 2-0. Gdyby trafił byłoby chyba pozamiatane.
Z kolei jeśli ktoś oglądał jedynie połowę drugą to też musiałby zachodzić w głowę jakim cudem nie zwyciężył Lech.

Jedno mi się podobało. Adrian Mierzejewski wreszcie odzyskał swoją dawną dobrą formę, po kontuzji do tej pory spisywał się co najwyżej średnio, ale tym razem udowodnił, że zasługuje na grę w reprezentacji.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.