Rafaeloo88
Rafaeloo88
  5 listopada 2010 (pierwszy post)
Piątek, 5 listopada

20:00 Cracovia Kraków -:- Wisła Kraków
20:00 Zagłębie Lubin -:- Widzew Łódź

Sobota, 6 listopada

14:45 Górnik Zabrze -:- Polonia Bytom
15:45 Legia Warszawa -:- Jagiellonia Białystok
17:00 GKS Bełchatów -:- Śląsk Wrocław
19:15 Arka Gdynia -:- Korona Kielce

Niedziela, 7 listopada

14:45 Polonia Warszawa -:- Lechia Gdańsk
17:15 Ruch Chorzów -:- Lech Poznań

1. Jaki bedzie(był) najciekawszy mecz ?
2. Jakie rezultaty spotkań tej kolejki przewidujecie ?
3. Najnudniejszy mecz?
4. Gdzie padnie niespodzianka ?

5. Ciekawostki dotyczące tej kolejki ?
Renifer
Renifer
  6 listopada 2010
egze
egze: Lepszy średni bramkarz, który nie zawala spotkania, niż wspaniały bramkarz, który w najgorszym momencie puszcza szmatę.

Pawełek , Kotor :ziober2:

egze
egze: Ano wiem kto - prezes Filipiak

Wojciechowski stawiał na Jołowca , ba jeszcze za czasów KSD stawiano na niego i się wyrobił ;] Ale z Polczakiem chyba nie tędy droga ;]
egze
egze
  6 listopada 2010
Renifer
Renifer: Wojciechowski stawiał na Jołowca , ba jeszcze za czasów KSD stawiano na niego i się wyrobił ;] Ale z Polczakiem chyba nie tędy droga ;]


Tyle, że z Jodłowcem to inna historia, bo go ściągał do Groclinu Drzymała i nie wydawał na niego jakichś wielkich pieniędzy, a piłkarz niemal od razu w młodym wieku wskoczył do kadry grodziskiej drużyny. Z kolei Polczak był promowany w Katowicach, być może tam się wyróżniał, ale nie był wart pieniędzy jakie za niego Cracovia zapłaciła. Prezes cały czas jednak chyba liczył na to, że zawodnik wkrótce się zwróci tym bardziej, że Leo Beenhakker powoływał go do kadry. Zastanawiające jest tylko to, że już po sezonie w którym Cracovia cudem kosztem ŁKS-u się utrzymała nikt nie poszedł po rozum do głowy i nie wymienił tej żałosnej linii defensywy.
egze
egze
  6 listopada 2010

Pięknie się Michał Jończyk dzisiaj wprowadził do drużyny Górnika ;-)

tazdradakrwiwymaga
tazdradakrwiwymaga
  6 listopada 2010

włączać TVP2

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 listopada 2010

O Legia-Jaga w tv :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

tazdradakrwiwymaga
tazdradakrwiwymaga
  6 listopada 2010

gooool 1:0 dla WARSZAWY

tazdradakrwiwymaga
tazdradakrwiwymaga
  6 listopada 2010

czas na :piwo: przerwa :-)

tazdradakrwiwymaga
tazdradakrwiwymaga
  6 listopada 2010

znakomity mecz i zasłużona wygrana
LEGIA :piwo:

Renifer
Renifer
  6 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: znakomity mecz i zasłużona wygrana LEGIA

Chyba inny mecz oglądaliśmy...
egze
egze
  6 listopada 2010

Nudny mecz. W sumie na początku trochę się działo, ale potem z minuty na minutę obydwie drużyny prezentowały się coraz gorzej. W sumie trochę mi szkoda Jagi, chociaż to Legia miała zdecydowanie więcej sytuacji do strzelenia bramek i chyba zasłużenia wygrała.
Sandomierski to straszny kaleka jest. Jak się wychodzi w pole karne to trzeba to robić szybko i dobrze się ustawić, tymczasem on zrobił wszystko, by Legia Jagę dobiła. Po stracie piłki zamiast wracać to patrzył się jak robią to obrońcy.

Szkoda Górnika :and: Co prawda nie widziałem drugiej połowy, ale myślę, że zwycięstwo podopiecznym Nawałki się należało, choćby dlatego, że musieli grać w mocno eksperymentalnym składzie.

Freddie2007
Freddie2007
  6 listopada 2010

Ta polska ekstraklasa jest bez sensu, Legia która sięgała dna mówiono że powalczy o utrzymanie i że nic nie osiągnie w tym sezonie wygrywa tylko 4 mecze z rzędu i nagle staje się jednym z głównych kandydatów do tytułu:ninja:

AdRianoXX
AdRianoXX
  7 listopada 2010

a mnie i tak bardzo cieszy wygrana Ruchu na Lechem 1-0 :)
chociaż jako kibic Ruchu w lidze kibicuje Lechowi na Europejskich Pucharach żeby nie było że tylko taki samolub jestem ;p

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  7 listopada 2010

W sumie mozna juz mowic, ze na 90% Lech skonczy lige na pewno za Legia raz Wisłą. A czy dojdzie Jage to tez watpliwe. Pisze w takiej kolejnosci bo i tak chyba jedynie w Białymstoku wierzą, ze Jaga skonczy lige przed Legią czy Wisła.

Donald WHO YOU?

Eryk890
Eryk890
  7 listopada 2010

Ja uważam że Lech po prostu odpuścił sobie naszą rodzimą ekstraklase,widocznie chcą się zakwalifikować za rok do LE poprzez wygranie Pucharu Polski a Lm odkładają na kolejny rok.

Rafaeloo88
Rafaeloo88
  7 listopada 2010

Jestem ciekawy gdzie Lech bedzie na koniec sezonu :) ? Przewiduje srodek tabeli, chcial bym zeby wygrali chociaz ten PP no bo czołowka tabeli to juz chyba cel nie mozliwy ?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.