Rafaeloo88
Rafaeloo88
  5 listopada 2010 (pierwszy post)
Piątek, 5 listopada

20:00 Cracovia Kraków -:- Wisła Kraków
20:00 Zagłębie Lubin -:- Widzew Łódź

Sobota, 6 listopada

14:45 Górnik Zabrze -:- Polonia Bytom
15:45 Legia Warszawa -:- Jagiellonia Białystok
17:00 GKS Bełchatów -:- Śląsk Wrocław
19:15 Arka Gdynia -:- Korona Kielce

Niedziela, 7 listopada

14:45 Polonia Warszawa -:- Lechia Gdańsk
17:15 Ruch Chorzów -:- Lech Poznań

1. Jaki bedzie(był) najciekawszy mecz ?
2. Jakie rezultaty spotkań tej kolejki przewidujecie ?
3. Najnudniejszy mecz?
4. Gdzie padnie niespodzianka ?

5. Ciekawostki dotyczące tej kolejki ?
WietnamskiKaskader
WietnamskiKaskader
  5 listopada 2010

Piątek, 5 listopada

20:00 Cracovia Kraków 2:1 Wisła Kraków
20:00 Zagłębie Lubin 0:1 Widzew Łódź

Sobota, 6 listopada

14:45 Górnik Zabrze 2:0 Polonia Bytom
15:45 Legia Warszawa 0:3 Jagiellonia Białystok
17:00 GKS Bełchatów 0:0 Śląsk Wrocław
19:15 Arka Gdynia 0:1 Korona Kielce

Niedziela, 7 listopada

14:45 Polonia Warszawa 0:1 Lechia Gdańsk
17:15 Ruch Chorzów 2:0 Lech Poznań
Niespodzianką będzie można nazwać porażkę Wisły z Cracovią ze względu na to że Cracovia jest na ostatnim miejscu. Ale mnie to w sumie nie zdziwi, bo Wisła jest cieniutka i tyle. Defensywa to sitko gorsze niż duszlak. A samolubność Małeckiego dopełni dzieła.

gife
gife
  5 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 17:15 Ruch Chorzów -:- Lech Poznań

Będę na meczu to się przekonam, czy wyczyn z ManCity to przypadek, czy dobra robota.
oczywiście 1-2 będzie, bo Buric się "zmotywuje" na ekstraklasę..
egze
egze
  5 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 20:00 Cracovia Kraków -:- Wisła Kraków


Każdy kolejny mecz to dla Cracovii spotkanie o być albo nie być w lidze. Wisła po porażce z Lechem na pewno będzie dodatkowo umotywowana. To derby a w derby zdarzyć się może wszystko, aczkolwiek przewiduję remis z przewagą ekipy Białej Gwiazdy.

Konto usunięte
Konto usunięte: 20:00 Zagłębie Lubin -:- Widzew Łódź


Dwie bardzo chimeryczne drużyny. Zagłębie niebezpiecznie zbliżyło się do strefy spadkowej i na pewno zwycięstwo by mu się przydało. Z kolei Widzew świetne mecze przeplata ze słabszymi. Ciężko wskazać faworyta wobec czego obstawiam remis.

Konto usunięte
Konto usunięte: 14:45 Górnik Zabrze -:- Polonia Bytom


Górnik bardzo osłabiony kontuzjami i kartkami. Polonia Bytom z nowym trenerem, który wreszcie będzie mógł pokazać na co go tak naprawdę stać. Liczę na wygraną gospodarzy.

Konto usunięte
Konto usunięte: 15:45 Legia Warszawa -:- Jagiellonia Białystok


Jeden z hitów tej kolejki. Jaga na wyjazdach gra różnie, ale Legia przecież też do najrówniejszych zespołów nie należy. Jeśli Jaga wygra to jedną nogą będzie mogła poczuć się mistrzem ;D Jeśli przegra, to Legia zdecydowanie podskoczy w tabeli :D

Konto usunięte
Konto usunięte: 17:00 GKS Bełchatów -:- Śląsk Wrocław


Akcje Bełchatowa na pewno o wiele wyżej stoją. Trener Lenczyk odmienił jednak Śląsk, który zaczyna grać coraz skuteczniej. Mimo wszystko stawiam na zwycięstwo gospodarzy.

Konto usunięte
Konto usunięte: 19:15 Arka Gdynia -:- Korona Kielce


Arka u siebie jest groźna dla każdego, ale Korona zadziwiająco dobrze radzi sobie w tym sezonie na wyjeździe. W przypadku zwycięstwa goście mogą wskoczyć nawet na pierwsze miejsce w tabeli!!!!!!!!!11111

Konto usunięte
Konto usunięte: 14:45 Polonia Warszawa -:- Lechia Gdańsk


Niewątpliwie hit kolejki. Dwie drużyny, które mogą jeszcze sporo namieszać w najbliższym czasie. Lechia przegrywała ostatnio trochę pechowo, Polonia gra na pewno poniżej oczekiwań prezesa Wojciechowskiego. U siebie to Polonia będzie faworytem, ale Lechię stać na pokonanie faworyta.

Konto usunięte
Konto usunięte: 17:15 Ruch Chorzów -:- Lech Poznań


Myślę, że Ruch wygra.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 20:00 Zagłębie Lubin -:- Widzew Łódź

Po zwycięstwie nad Lechem Poznań przy Bułgarskiej, Zagłębie spuściło z tonu i zaliczyło dwa nieudane mecze. Remis z Ruchem na własnym stadionie w Lubinie odczytano jako porażkę, a przegrana w derbowym meczu ze Śląskiem spowodowała, że w klubie zaczęto się niepokoić. Jeśli zespół Marka Bajora nie wygra z Widzewem, pozycja trenera może być poważnie zagrożona.
Widzew także poniżej oczekiwań, bo efektownej wygranej z Jagą przegrali w Bełchatowie. Porażka w tym meczy przybliży ich do strefy spadkowej.
Wynik 1:0

Konto usunięte
Konto usunięte: 20:00 Cracovia Kraków -:- Wisła Kraków

Derby to derby. Wisła wydawało się, że kryzys ma za sobą znajduje się w punkcie wyjścia.
Jurij Szatałow jednak jakoś zawsze miał patent na Wiślaków. Może być ciekawy mecz.
Stawiam na niespodziankę i wygraną pasów 2:1 :)

Konto usunięte
Konto usunięte: 14:45 Górnik Zabrze -:- Polonia Bytom

Gospodarze przystąpią do tego meczu mocno osłabieni. Z powodu kontuzji nie będą mogli zagrać Grzegorz Bonin i Piotr Gierczak. Za kartki pauzują też Adam Banaś, Michal Bemben, Aleksander Kwiek i Mariusz Przybylski.
Problem kadrowy ma również Jan Urban. Pod znakiem zapytania stanął występ Dariusza Jareckiego, który doznał lekkiego urazu w ostatniej kolejce.
Wynik 1:0

Konto usunięte
Konto usunięte: 15:45 Legia Warszawa -:- Jagiellonia Białystok

Niewątpliwie hit kolejki. Legia ma szanse na przybliżenie się do czołówki. Po 3 zwycięstwach atmosfera w klubie jest znakomita.
Goście jadą do Warszawy w optymalnym składzie. Będzie ciekawie.
Liczę na Legię 2:0 !

Konto usunięte
Konto usunięte: 17:00 GKS Bełchatów -:- Śląsk Wrocław

W kadrze gospodarzy zabraknie za to pauzującego za kartki Kamila Poźniaka i przeziębionego Dawida Nowaka. To spore osłabienie, zagra jednak Żewłakow.
W Śląsku problem z defensywą. Za kartki nie zagra Amir Spahić, a pod znakiem zapytania są występy Jarosława Fojuta i Krzysztofa Wołczka.
W tym upatruję sukcesu gospodarzy. Wynik 3:1

Konto usunięte
Konto usunięte: 19:15 Arka Gdynia -:- Korona Kielce

Darek Pasieka ma sporo do myślenia jeśli chodzi o linię ataku. Arkowcy mało strzelają a za kartki pauzować musi Mirko Ivanovski.
Korona po zwycięstwie w Gdańsku będzie chciała powtórzyć ten wynik w Gdyni. Goście nadal bez Andrzeja Niedzielana.
Wynik hmm 1:1

Konto usunięte
Konto usunięte: 14:45 Polonia Warszawa -:- Lechia Gdańsk

Gdańszczanie mają doświadczenie w zwalnianiu trenerów Polonii. Po meczach z zespołem Tomasza Kafarskiego pracę stracili Bogusław Kaczmarek i Jacek Grembocki.
Ciekawe czy Janas ma tak silną pozycję.
W poprzednim sezonie Lechii udało się wygrać na Konwiktorskiej 1:0 i ten wynik zapewne braliby w ciemno.
Myślę jednak, że Polonia wygra 2:0 bo jak nie to polecą głowy :)

Konto usunięte
Konto usunięte: 17:15 Ruch Chorzów -:- Lech Poznań

Dużo nie trzeba pisać. Cza na kolejny dobry mecz Kolejorza w lidze.
Wynik 0:2

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Rafaeloo88
Rafaeloo88
  5 listopada 2010

No i Wisła dobiła Cracovie w ostatnich minutach
Cracovia - Wisła 0:1

egze
egze
  5 listopada 2010

Już myślałem, że mecz moich dwóch ulubionych bramkarzy ligowych zakończy się bezbramkowym remisem, a tu niespodzianka i bramka Boukhariego w ostatniej minucie.

Cracovia [*]

Cieszy mnie także bramka Dawida Plizgi, bo był kiedyś jednym z moich ulubieńców. Kłopoty ze zdrowiem przyhamowały jego karierę, ale teraz z meczu na mecz staje się ważniejszym ogniwem ekipy Marka Bajora.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 listopada 2010

Ostatnio modne staje się strzelanie bramek w 95min. Szkoda Pasów.

Wynik Zagłębia trafiłem :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  5 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 20:00 Cracovia -:- Wisła Kraków

Farciarze...
Szkoda Cracovii , mam nadzieje że nie spadnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: 20:00 Zagłębie Lubin -:- Widzew Łódź

Piękna bramka Plizgi. Zrobił co chciał ktoś w końcu podziela moja zdane że piłka ekstraklasy to młodsza siostra Jabulani :ziober2:
Dwa słupki Sernasa. Robak jak dostanie piłkę nie wiec co z nią zrobić.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 listopada 2010
Renifer
Renifer: Szkoda Cracovii , mam nadzieje że nie spadnie.

Bardzo ciężko będzie. W tej rundzie mają jeszcze wyjazd do Łodzi i Białegostoku i na zakończenie rundy mecz u siebie z Bełchatowem.
Na wiosnę musi być wielka rewolucja u Pasów żeby się uratowali przed spadkiem.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

egze
egze
  6 listopada 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Na wiosnę musi być wielka rewolucja u Pasów żeby się uratowali przed spadkiem.


Cracovia ma jeden problem, mianowicie całkiem dobrych grajków (Radomski, Ntibazonkiza, Klich, Sacha, Matusiak) otacza wielu totalnych amatorów, którzy nie wiadomo jakim cudem dostali angaż w ekstraklasie (Cabaj, Polczak, Wasiluk, Krzywicki, Dziedzic) z takim składem i przede wszystkim linią defensywy ciężko myśleć o utrzymaniu.
Renifer
Renifer
  6 listopada 2010
egze
egze: Cabaj, Polczak,

Polczak to raczej pół amator , ale Cabaj to świetny bramkarz któremu często się babole przytrafiają. Ale nie rób już z niego amatora. Nikt nie robi takich dziur w obronie jak Wasiluk :ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 listopada 2010
egze
egze: Cabaj, Polczak, Wasiluk, Krzywicki, Dziedzic

Ale im teraz pocisnąłeś. Myślę, że jeszcze będą chcieli zmienić klub jak Cracovia znajdzie się w 1 lidze, toż to ambitni zawodnicy :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

SweetTeddyBear87
SweetTeddyBear87
  6 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 20:00 Cracovia Kraków -:- Wisła Kraków 2-1 20:00 Zagłębie Lubin -:- Widzew Łódź
1-1

Konto usunięte
Konto usunięte: 14:45 Górnik Zabrze -:- Polonia Bytom 3-2 15:45 Legia Warszawa -:- Jagiellonia Białystok 0-2 17:00 GKS Bełchatów -:- Śląsk Wrocław 1-1 19:15 Arka Gdynia -:- Korona Kielce
2-0

Konto usunięte
Konto usunięte: 14:45 Polonia Warszawa -:- Lechia Gdańsk 0-0 17:15 Ruch Chorzów -:- Lech Poznań
1-3
egze
egze
  6 listopada 2010
Renifer
Renifer: Polczak to raczej pół amator , ale Cabaj to świetny bramkarz któremu często się babole przytrafiają. Ale nie rób już z niego amatora. Nikt nie robi takich dziur w obronie jak Wasiluk


Lepszy średni bramkarz, który nie zawala spotkania, niż wspaniały bramkarz, który w najgorszym momencie puszcza szmatę.
Co do Polczaka to ja nigdy nie rozumiałem fenomenu tego piłkarza. Nie wiem jakim cudem dostał się do reprezentacji Polski i kto był w stanie zapłacić za niego tak duże pieniądze GKS-owi Katowice. Ano wiem kto - prezes Filipiak, który do tej pory wierzy zarówno w Polczaka jak i Wasiluka.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ale im teraz pocisnąłeś. Myślę, że jeszcze będą chcieli zmienić klub jak Cracovia znajdzie się w 1 lidze, toż to ambitni zawodnicy :)


Ambitni czy nie, nie nadają się na granie w ekstraklasie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.